Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sofiq

добър вечер нА ВСИЧКИ Blush Искам да ви попитам дали някой е ползвал хранителните добавки от СТУДИО "ЗДРАВЕ" и имате ли някакви отзиви за тях newsm78. в сайта казват че ефект имало но при всички продукти е така нали все пак трябва да се продават  Wink с един емайл добре ме намамиха мен ,и си  поръчах   от ФОРМУЛА1 и ФОРМУЛА4 да пробвам какво ще стане...ето и сайта slimfigura.hit.bg НАДЯВАМ СЕ ДА ИМА ЕФЕКТ  newsm17
Цитирай

Gorni Bogrov

Разгледах сайта,но никъде не видях цени. newsm78
Цитирай

sofiq

ами да цени няма  Rolling Eyes.. трябва да проявиш интерес и тогава в емайл ти пращат цените на всички предлагани продукти. На мен днес ми пристигна поръчката и започвам от утре  Very Happy ще пиша за евентуален резултат. ето и цените на всички продукти: Формула 1 -  85 лв.
                  Формула 2 -  47 лв.
                  Формула 4 -  47 лв.
Цитирай

sofiq

аз си взех ФОРМУЛА1 и ФОРМУЛА4-обшто взето това са според тях продъктите които помагат за намаляване на телесната маса. ФОРМЪЛА2 е изградена като цяло на витаминна основа,която набавя нуйните витамини на организма,но мисля че с някои друг плод или зеленчук ще има същия ефект,затова го поспестих newsm12 дано не съм сгрешила  newsm17. успех на всички които са решили да пробват!!!! newsm10
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.