Whirlpool...6 чувство?

  • 14 298
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
Поне споделяйте кой каква професия има, че нещо взеха все "по-лаишки" изказвания да се появяват.
 Laughing Joy hahaha

# 16
  • Мнения: 5 207
Аз съм лаик и използвам всеки случай да питам някой, който дава вид на разбиращ. Няма да трупаме отпадъци вкъщи я!

# 17
  • Мнения: 3 830
Аз съм лаик и използвам всеки случай да питам някой, който дава вид на разбиращ. Няма да трупаме отпадъци вкъщи я!

Peace
Разбиращи, "разбиратели", ама май само такъв вид си дават някои. Laughing

# 18
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Май при пикове и спадове на напрежението нещо в електрониката изгаряло, а?

При последните ми набези из магазините, не открих никаква пералня, на читава фирма, без електроника. Производителите се грижат по-честичко да ни се развалят уредите, за да им върви и на тях бизнеса. Wink

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Има перални 2-ра употреба с мех. програматори.
Без електроника, нова не се среща вече. За жалост и казаните от инокс са на свърване...  Confused

, шумът от електромотора не е най-силният шум, който една пералня може да издава. Даже той е най-малкият проблем.

точно така си е.
Все още не е измислена пералня без лагери. Пък и уредите с НЕколекторен дв-л не са чак толкоз скъпи, все пак.

# 20
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Шани, аз съм си малко гнуслива и не мога да ползвам уред 2-ра употреба, освен това не се знае първият собственик колко години я е експлоатирал. А разликата в цените мисля, че беше около 150 лв.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Ние сме с 6-то чувство. Четох по форумите колко са шумни, как се гънат, като центрофужират....Ама си я купих заради 6-годишната гаранция. Напук на лошите ми очаквания пералнята е супер- безшумна (ходя периодично да я наглеждам, защото не я чувам), пере страхотно. Добре ли е монтирана (нивелирана) вашата? То вярно, че си е чист късмет на какво ще попаднеш, но след нас си взеха още 2 перални наши близки и те са на моето мнение  Peace

# 22
  • Мнения: 259
И ние сме с шесто чувство-на 3 години е.Чува се шум единствено при центруфуженето-тънък,като леко свирине.Питала съм познати с тази марка-всички казват,че така им свирят пералните.

# 23
  • софия
  • Мнения: 9 590
ха ха нашата е 10727. стои в една ниша до външната врата, която още не е затворена. явно ще трябва да слагам нещо по стените, че като се нанесат всички съседи незнам как ще пера. засега сме само два апартамента от 7 на етажа и е ок. но ни заглуши концерт на металика Laughing
на вечерта след като я купих се сетих да поразцъкам форума, но беше късно Laughing

# 24
  • Мнения: 9 481
И аз съм с Whirpool 6-то чувство /първите които пуснаха/, и съжалявам че се подлъгах-никакво чувство нема, камо ли пък 6-то Mr. Green /и не простира! #Cussing out/
От тази марка /това ме и подведе/, ползвах МВ-страхотна е! Наистина там може да се говори за "6-то чувство", обаче не са го монтирали в пералните определено! И моята е шумна и свисти при центрофугиране. Свеки си взе самсунг/не ми се търси сега модела Crazy/-еми изобщо не се чува, добре че има звуков сигнал като изпере, че да разбере.

# 25
  • Мнения: 1 403
Еми пак ще проверим дали е нивелирана като хората. Човека който дойде да я върже,  уж я нивелира... Ама  newsm78 Незнам , казвам ви много е шумна  Tired

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 23:03 от dorotey's

# 26
  • Мнения: 566
и аз съм с 6-то чувство но с предно зареждане,наистина е като самолет особено при центрифугиране,аз си реших проблема като я пускам само през нощта ,но пък съм доволна изпира и плакне супер,то неможе всичко да е хубаво Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт