Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

Sofia, Bulgaria

Здравейте, някой пил ли е по време на бременност тези хранителни добавки? Те са меки и твърди в комплект, меките са мастни киселини,  а твърдите витамини, дали са полезни, предписа ми ги лекаря, но прочетох, че рициновото масло предизвиквало контракции, как мислите дали да ги пия, нещо ме притеснява, вие какви витамини взимате??????????
Цитирай

Хранителни добавки и витамини, особено при бременност не се самоизписват ,те трябва да бъдат предписани от лекар !
Цитирай

Sofia, Bulgaria

разбирам, на мен ми ги предписа лекар, исках да знам дали някой ги е вземал
Цитирай

София

Аз лично не съм ги взимала,но щом ти ги е предписал лекар,не би трябвало да се притесняваш.Аз пия витамини,предписани от лекарката ми,но са Пренатал PeaceУспех!
Цитирай

Sofia, Bulgaria

Благодаря ти, беболина ще се консултирам и с др. лекар, за да съм по спокойна, продават се в аптека все пак, но бебето и здравето му са най-важни за мен, това, че ненамирам нищо за тях в интернет е най-малко озадачаващо, фирмата производител предлага хранителни добавки по принципо, но дори и в техния каталог ги няма????????????????
Цитирай

там където не искам

За първи път чувам за тях.Иначе съм пила Пренатал. Добре си се ориентирала да се консултираш и с друг лекар.
Цитирай

Извинявай БЕБЕТО В  ,поста ти ми прозвуча все едно сама си ги избираш. Прочетох ,че лекар ти ги е изписал ,но после изречението ти ...Още веднъж извинявай ! Hug
Тези не са много известни  ! Маи малко мами ще могат да дадат отзиви.
Цитирай

Sofia, Bulgaria

Да, така е не са известни били нови, даже аптекарката се учудила, защо за 1ден е продала 4 е така от нищото, явно лекаря е почнал да ги предписва, а другия с който се консултирах ми каза да ги пия, но като изчетох всичко особенно за рициновото масло се отказах от тях въпреки, че струват 32лева>
Цитирай

София

А, няма да се очудя, ако лекарят участва във внасянето на тази добавка.
Доста лекари са добри търговци всъщност.
Цитирай

Бургас

Пих О мами.Струваха 10лв , а тези дори не съм ги чувала Rolling Eyes
Цитирай

Sofia, Bulgaria

аз ги спрях, мойто мнение е не ги вземайте тези дева плюс
Цитирай
Здравейте. на мен ми изписаха Девата в  шейново. Лекарката ми обясни колко е полезна комбинацията от витамини и омега киселините за бебето ми. каза ми как предпазва от спонтатен аборт и за образуване на мозъчните клетки и ретината на очичките бебето. Каза ми, че това е единствената такава комбинация в момента. В аптеката беше малко скъпо, 34лева. но нали е за бебето......... Четох в интернет, че е полезно. сигурно е така.......
Цитирай

Да, така е не са известни били нови, даже аптекарката се учудила, защо за 1ден е продала 4 е така от нищото, явно лекаря е почнал да ги предписва, а другия с който се консултирах ми каза да ги пия, но като изчетох всичко особенно за рициновото масло се отказах от тях въпреки, че струват 32лева>

По всяка вероятност на доктора ти му се плаща да ги изписва точно тях.
Цитирай
Omega kiselinite sa polezni i maikata i za deteto. Nali ima statii v neta kak se izpolzvat za predpazvane ot sledrodilana depresia.
Цитирай
Mislia, che predi mesets tochno tozi product beshe izpisan i na sestra mi ot Maichin Dom. I tia si go vzema v momenta. Hubavo e da se izpisvat i novi moderni producti. Predi vsichki piehme samo Materna i to samo za mesets ili dva, zaradi visokite dozi na vitaminite. Niakoi lekari go haresvaha, drugi puk ne. Kakto vi pisah i po gore, v neta ima mnogo informatsia za omega kiselinite i polzite ot tiah za bremennite. Omega kiselinite mogat da se nabaviat s hrana ili chrez takiva producti. Te ne se otdeliat sami ot organizma. V USA sa zaduljitelni za priem po vreme na tsialata bremennost i dokato produljava kurmeneto.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора