Освещаване на дом

  • 1 912
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,през Април искаме да направим освещаване на дома си , и някъде прочетох че е хубаво да се направи когато Луната се изпълва/за да е пълен дома/,аз обаче нещо не разбрах от коя до коя дата на Април се изпълва Луната Embarassed Rolling Eyes.Ако някой е спазвал това поверие моля да сподели какво точно се прави.

# 1
  • Мнения: 2 726
Пълни глупости,това е църковен ритуал и не виждам причина да се влияе от луната по никакъв начин

# 2
  • София
  • Мнения: 2 802
Не е хубаво освещаването да е преди Великден, все пак са пости. Ако държиш да е на Новолуние, погледни в лунния календар и си избери дата. Hug

# 3
  • Мнения: 1 165
Записвам се да следя темата, че и на нас ни предстои освещаване и всичко ще ми е полезно понеже изобщо не съм наясно какво и кога се прави.Даже не знаех, че не е хубаво да се прави преди Великден.Явно ще изчакаме да е след това.

# 4
  • Мнения: 58
имаше тема за освещаването ,потърси я ,имаше доста неща написани

# 5
# 6
  • Мнения: 411
а някой може ли да ми напиШе как мога да направя освеЩаване без свеЩеник,4е живея в испания.искаме от самото на4ало,но...
моля ви на ли4ни за да не изпусна неЩо

# 7
  • Мнения: 1 305
Запис да следя темата, и аз мисля да осветя дома ни  Peace

# 8
  • Мнения: 2 803
Пълни глупости,това е църковен ритуал и не виждам причина да се влияе от луната по никакъв начин
На същото мнение съм.

Общи условия

Активация на акаунт