Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 20 март 2009, 12:36 ч.
  • Преглеждания  536  Мнения  1  Онлайн  1
Отговори
  • БГ
  • Мнения: 170
Здравейте!От понеделник синът ми/на 9 м.почти/ е на оспамокс,заради много червено гърло.Едва снощи забелязах розови петънца по тялото,без ръцете и краката.Тази сутрин сякаш са повече,особено по врата и зад ушите.Дали наистина са от АБ,защото няколко дни всичко беше ОК.Вчера веднъж съм дала и нурофен,но и преди съм давала без да има някаква реакция.Днес не смятам да давам АБ,но се чудя дали трябва да пие нещо за обрива.Педиатърката не е на работа и единствено мога да го заведа на спешен кабинет,но бих искала да чуя вашето мнение по въпроса.Само да допълня,че и големия ми син получи алергична реакция от същия антибиотик на 6-7 м. и тогава същата лекарка ни изписа глюкоза

Реклама
# 1
  • Мнения: 5 760
Мажете да дадете Фенестил за 5 дни 3 х 8 капки.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт