Синдром на Даун /за нашите Слънчеви Деца/ - 8

  • 55 261
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 040
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК мили мами да са ви живи и здрави дечицата и много да ви радват. newsm51  love001

# 16
  • Мнения: 1 588
Привет отново!

Отидохме до болницата с майка ми. Тъкмо бяха екстубирали Хриси, т.е. е преминала към самостоятелно дишане. Температурата й е спаднала, дават й успокояващи... та и аз малко се поуспокоих, макар да не ми разрешиха да я видя. В 17 часа ще отида пак. Сега какво следва - да почне да пие вода и да похапва по малко, нали?

 Hug за другото Хриси - на Вивиа, да оздравява по-бързо!

# 17
  • Мнения: 67
честит празник на всички слънчеви дечица които ни даряват с толкова много обич

# 18
  • Мнения: 1 234
Честит празник на всички дечица със СД! Пожелавам ви много здраве и късмет и не само на този ден да се чувствате толкова специални!  Hug В нашата градина присъствахме на страхотно празненство по повод вашия празник, тъй като си имаме няколко слънчеви дечица в групата и мисля, че това ще остане завинаги в сърцето ми!  Heart Eyes
Мария, дано Хриси скоро си е у дома и да е здравичка!

# 19
  • Мнения: 2 543

Честит празник!  bouquet

# 20
  • Мнения: 604
Честит празник на всички, които не успяха да дойдат днес в Царско село, както и на тези, които в навалицата не успях да поздравя  bouquet

Да са здрави, весели, спокойни, приети и обичани слънчевите ни дечица Heart Eyes Hug Peace

Искам да благодаря за чудесно организираното тържество  bouquet Както каза сестра ми, от всеки бликаше настроение и топлина, децата щастливо и ведро си припкаха и се забавляваха, големите най-сетне се видяха. Украсата беше приказна, толкова много хора, които исках да срещна видях, че и бонуси имаше Joy

Йеппе, много хубав стих Hug и снимки! Благодаря  bouquet

Мария, прекрасни новини, чакаме с нетърпение още! Много целувки на борбената Хриси и скоро да сте заедно Peace

Вивия, бързи да оздравява сладката артистка Хриси, днес бате Енчо уважи празника, а аз през цялото време си мислех за Хриси и пред очите ми бяха нейните снимки и как смело е изпяла песничка Hug Heart Eyes  bouquet

Много целувки на дечицата и огромна благодарност към вас, че ви има   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 588
Здравейте!

Новините от реанимацията за Хриси са добри. Няма температура, спряли са й успокоителните, диша си добре, сърцето работело също добре, днес следобед била будна и си лежала спокойно в леглото... и гледала към вратата... Е, мен не ме пуснаха да я видя, за да не се натъжавала и разстройвала (понеже малката хитруша не изпускала вратата от поглед, нямаше как да ми я покажат, без тя да ме види), както и не смеели да й кажат в открит текст, че съм идвала, но тази вечер, като занесох бульони, млекца и чай за захранването, им поръчах поне да й кажат, че са от мама...

Лекарката тази вечер каза, че от реанимационна гледна точка Хриси се възстановява добре и дано всичко продължи така...  Praynig  Praynig  Praynig

Малко ми поолекна, снощи цял нощ се стрясках да се чудя как ли се чувства Хриси там...

Поздрави на всички, целувки на децата! Моля, споделете малко снимки от днешния празник!

# 22
  • Мнения: 2 543
Green dream, гледах ви в новините на БТВ с Маги. Чудесни бяхте! Hug И трогателни...
Мария, бързо възстановяване на Хриси! Много ми домъчня за нея... Миличката - лежи и гледа към вратата... Дано по-скоро мине времето и да сте заедно! Hug

На мен така ми се идваше на вашия празник... Много ми е мъчно не можахме да дойдем, но и двамата са болни.Sad Пфу...

# 23
  • Мнения: 423
Green dream- бяхте неотразимо готини и двете  Hug Hug Hug
Аз имам малко снимки ,ще ги кача по- късно , имам и малко клипче с камерата , ще пробвам да го" метна "
Купона беше страхотен , поне за нас
Хела , Алекс и компания , Варвара много newsm51 smile3501 smile3525

Мария- много смело момиче е Хриси  Hug , също като мама Hug Heart Eyes

Имаше ли следобедна среща?

# 24
# 25
  • Мнения: 343
Мария, мисля че днес Хриси доказа, че е истински боец!  Hug Hug Hug Съвсем скоро ще се гушкате двечиките!

По повод на репортажа по БТВ - Грин Дрийм, бяхте просто чудесни! Толкова емоционално ми подействахте, че чак се разплаках, докато ви гледах. Маги излъчваше толкова силна и неподправена обич, гледаше те с такова обожание.. просто думите ми не стигат.
Единственото, което не ми хареса беше: "За да привлекат общественото внимание към проблемите на тези деца.." без да споменат, че днешният ден е празник на всички хора със Синдром на Даун по целия свят. По този повод си позволих да направя коментар към репортажа.

Днес ми беше много тежко, че нямах възможнстта да дойда, но искрено се надявам лятото да си организираме една "Морска среща" /без да имам претенциите да е в Бургас/.

Благодаря на всички майчета /и каки/ Wink, които се нагърбиха с не леката задача по организирането на празника! Чудесни сте!

Лека и спокойна вечер! lovekiss

# 26
  • Мнения: 2 232

Единственото, което не ми хареса беше: "За да привлекат общественото внимание към проблемите на тези деца.." без да споменат, че днешният ден е празник на всички хора със Синдром на Даун по целия свят.

Да и на мен това ми направи впечетление, не споменаха никъде , че е международен ден на хората със  СД.А вече втора година се празнува, сякаш не могат да разберат точно за какво се събираме...И ми се стори доста малък репортажа по БТВ.
По Нова ТВ не видях репортаж имаше ли?

 Green dream -наистина вълнуващо беше вашето представяне.Представихте се страхотно с Магичка. Hug

Следобед би трябвало да е имало среща , но аз за съжаление нямаше как да отида, нямаше на кой да оставя децата.

Мария, много се радвам за Хриси, дано по-скоро я приведат от реанимацията и започнат да те пускат повече при нея....Не мога да си представя какво и е на душичката....

# 27
  • Мнения: 918
Честит Празник милички майки,татковци и дечица !
Бъдете все така любящи и силни рожбички, newsm51а вие родители тяхна подкрепа и опора!
Имате моето искренно  възхищение !  love001

# 28
  • Мнения: 2 232
http://www.vsekiden.com/?p=47650

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 23:09 от Deja Vu

# 29
  • Мнения: 155
Мария,   bouquet, много се радвам за Хриси - дано скоро сте заедно!

Green Dream, бяхте чудесни с Маги - поздрвления за храбростта, надявам се това да повлияе и на родители, взели грешното решение!

Варвара, Xelaa и Deja Vu - страхотна организация, всичко беше много добре!

Следобедна среща имаше, но поради липса на домакина (надявам се Йони вече да е добре) се проведе в близкото кафене и темите не бяха организационни  Wink

поздрави на всички слънчица и техните родители newsm51

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 08:27 от Will

Общи условия

Активация на акаунт