Преглед

  • 2 278
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 111
На 7 ден отидох да ми махнат конците,а 2 месеца след раждането като ми свършиха лохиите-на преглед с вагинален ехограф.

# 16
  • Мнения: 275
На шестия месец - за да регистрират втората бременност.


 Simple Smile

Аз ходих втория месец. Конците ми ги махнаха още в болницата. Цитонамазка и микробиология не съм правила още.

# 17
  • Мнения: 2 521
На шестия ден ме изписаха,на седмия ходих да ми махат конците и повече не съм ходила EmbarassedЗнам че е немарливо от моя страна,но гинеколог и зъболекар хич не обичам да посещавам.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 524
за раната ходих на следващта седмица след изписването, а на гинекологичен преглед- около 6 месеца след като родих. трябваше да ида след като спряха лохиите, но се замотках Blush
след раждането съм ходила няколко пъти, поне 2 пъти за цитонамазка, не пропускай такива прегледи Peace

# 19
  • Мнения: 1 240
На 10-я ден след изписването горе долу ходих да ми видят раната, а след около 40-я ден след раждането на гинекологичен преглед.

# 20
  • София,
  • Мнения: 4 267
И ние си постояхме цял месец в болницата, та там ме преглеждаха, махнаха ми конците и другите неща, които се наложиха, че имах малък проблем с раната. ПОсле ходих на преглед на четвъртия месец. Но и аз се замотах с цитонамазката, направих я все пак преди няколко месеца. Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 324
Ако нямаш избран лекар се ходи 1м след секциото на контролен преглед в болницата (освен за конците). Пък после са си регулярните профилактични прегледи и МБ и цитонамзки - през 6-12 месеца.

# 22
  • Мнения: 1 629
Аз още не съм ходила Embarassed

# 23
  • Мнения: 344
Аз още не съм отишла Tired

# 24
  • Мнения: 92
А някой знае ли колко струва цитонамазката и микробиологията?Някъде четох(ако не ме лъже паметта),че може да си вземеш направление от джипито за гинеколког и имаш право на 1 безплатна цитонамазка,накой знае ли дали има нещо вярно в това?

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Цитонамазка+ микробиология излизат около 50 лв на частно.В тази сума включват и пари за прегледа.

# 26
  • София,
  • Мнения: 4 267
НА мен ми излезе 30 лв прегледа, 25 лв. цитонамазката и 5 лв. за вземането на секрета в ТОкуда. НО поне за прегледа можеш да си вземеш направление. Иначе тези 25 лв. се заплащат на самата лаборатория извършваща посявката.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Отидох след 1година... EmbarassedНо така не се прави,знаеш. Crazy

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Не са ми сваляли конци и за мой срам още не съм ходила на преглед Blush Blush

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 817
2 дни след изписването отидох да ми махнат конците и ме гледаха на ехограф. След 2 месеца пак

Общи условия

Активация на акаунт