мнение за 107 ОУ и 35 СОУ

  • 6 254
  • 8
  •   1
Отговори
Моля ви, Мами на дечица, които завършват тази учебна година четвърти клас в 107-мо ОУ и в 35-то СОУ, да споделите вашето мнение за тези училища и особено за учителите на вашите деца. Моят син тази есен ще бъде първи клас и искаме да чуем повече мнения за тези училища. Благодаря на мамите, които ще се отзоват   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 4 146
Синът ми в момента е първокласник в 107-мо училище. Аз лично съм доволна. Не мога да помогна за учител, тъй като сме в друга година. Но с децата се занимават. Не ми харесва следобедната занималня и храната в стола. Затова от 2-ри клас ще е само на половин ден.
На детето му харесва там. След 1-ви клас ще имат изпити и с избраните деца ще се занимават преподаватели от НПМГ.
107-мо се води филиал на НПМГ. Звучи добре. Близко е до родителите ми и те го взимат след училище.
И в 107-мо и 35-то не се влиза лесно - така, че успех с кандидатстването!

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 18:57 от Stryper

# 2
  • София
  • Мнения: 460
Здравейте,
Аз също съм се спряла на това училище, но за учебната 2010-2011 година, ще следя темата с интерес.

# 3
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
аз пък се интересувам за след 4-ти клас. Моля за мнения за 107 училище!

# 4
  • София
  • Мнения: 770
И аз се интересувам за подготовката след 4ти клас с цел влизане в езикова гимназия после.

# 5
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Моля мами на деца учещи в 107 за мнения 

# 6
Аз и сестра ми сме учили в 35 соу,на мен ми харесва много!В първи клас има целодневно обучение по немски език или по английски,разира се с другите предмети като математика,околен свят,български,игри...Имате и избор ако искате и половин ден с английски език!Аз вече завърши 4 ти клас,много бях доволна,стягаха ни много,и ето ние бяхме почти всички с пълен шест!В пети клас вече става по сложно,има нови езици,основен е руският,пък оттам нататък имате избори,каквито децата поискат.Който иска може да ходи на баскетбол.Освен изпити има организирани састезания-по математика,по немски,по англински...


Ще се радвам,ако ще се запишат още деца в това прекасно училище Hug

Успех и...помислете си добре  newsm78

# 7
  • Мнения: 185
Синът ми завърши 4-ти клас в 107 ОУ при г-жа Кирязова. Страхотен педагог и човек!   bouquet
Предполагам, че сте направили вече своя избор. Успех на първокласника! Simple Smile

# 8

Общи условия

Активация на акаунт