КАРТИ ТАРО-V тема

  • 51 447
  • 632
  •   1
Отговори
# 75
Да ... за 9ка пентакли си права .Тя си ме преследва от два месеца винаги на първа позиция .

Аз имам много положително мислене за 4 ка мечове .Тя за мен не значи трудности ,а почивка .Изолиране от света ,молитва или вглабяване в себе си .Относни здравето понякога значи излекуване след дълго боледуване ,постъпване в болница . 10 жезли права значи трудности ,напрежение ... но тук става въпрос за обърната . Обърнатата според мен показва преодоляването на тези трудности след дълъг период на застой ,застоя е 4ка мечове .Тоест отговора е че дълго време нещата няма да имат развитие или не такова за което питам ,а след време нещата ще стигнат положението ,което искам .Трудностите и напрежението ще бъдат преодоляни !

Ще "погледне" младата вещица Simple Smile за теб ... ама малко по-късничко ! Тази вечер ще е обещавам !  Peace

Няма за какво да се извиняваш .Твоето мнение ми помага.Благодаря Simple Smile 



Пожелавам ти най-искрено много скоро да постигнеш това, което искаш и много дни изпълнени с щастливи усмивки Simple Smile

Ако имаш възможност би ли ми хвърлила едни карти?
Въпросът, който ме вълнува е: Р. има ли все още някакви чувства към мен?

Ще погледна ама малко по-късничко.Тази вечер ще е обешавам!

# 76
Днеска пак е ден в които Таро даже не ме остава да си подредя картите ,а направо изпадат ,което по принцип е най-точния отговор на Таро .... с изпадналите карти .

Anchett на твоя въпрос изпадна една карта -Жрецът

Смятам ,че той има чувства към теб ,които те първа открива .Не става въпрос за нещо временно .Та отговора на Таро според мен е "Да" има чувства към теб Simple Smile
Между вас може да има доста стабилни отношения и връзка Simple Smile

 

# 77
  • Мнения: 1
 Дидоче,
  тези 7 меча ( за каво нараняване става дума -общо?) след светът ..

тази 9 пентакли е промна и то не от леките,а то 'записаните такива" (според мен) срещала съм я с доста значения, много често със звездата, с колесницата си е също съвсем на място за настъпващият период на промени:) едва ли лесни, ако съдя по звездата и 9 пентакли педхождани от усещане за "съдбовност" и липса на контрол, че дори и силата тук  е неделима цхаст от 9 ката:) объркана ли си?
щом е на 1 позиция - тук не е минало, а настояще към бъдеще, но скорошно (предполагам,че преди това е излизала под друга форма  на 2-3 позиция) да ти се епадал обесеният по- 1есто, 6 пентакли, 8 жезли?

ще кажеш кога ще стане преметването че ми е интересно?

имам доста въпорси, но  ми помагаш  bouquet да се уча


# 78
Ами Вятър ние и преди сме били заедно с момъка и аз си тръгнах ,защото нещата просто не вървяха.Той остана наранен ,както и аз ! Мможе би за това излиза 7 мечове .

Преместването според мен ще стане до 2 месеца макс .... ! Ама да видим ... ще ви държа в течение Simple Smile

6 пентакли  е карта ,която изключително рядко ми се пада ,8 жезли също ,но говоря в периода на 9ка пентакли.Обесения ми се падаше честичко ,но обърнат .Под честичко имам предвид 4ри ,5ет пъти в период една седмица .Сега изчезна Simple Smile

Щом имаш въпроси ... питай .... Нека ти бъда полезна с каквото мога. Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 1
това обяснява светът:) поняког ас епадат цели истории с тези карти

ще попитам:) ( а за 3 пентакли си мисля,че просто картат показва повече от 1 заинтересовани лица- картата е досат стабилна, като начало . .)

# 80
  • Мнения: 7 091
Момичета, имам нужда от второ мнение.
За пръв път пускам подредба, която е за мен лично тук( обикновено съм пускала подредби за други хора, знаете от предните теми), защото ми се иска да сравня моето тълкувание, най-вече за да се убедя, че не виждам само каквото ми се иска.

Колодата ми е Друиди и Уикка ( мисля така и казваха на БГ)
 http://taroteca.multiply.com/photos/album/370/Druid_Craft

Въпросът беше как ще се развие нещо, с който съм се захванала.

Направих си Келтски кръст

Сигнификатор, Паж мечове , 1. Асо жезли , 2. Императрицата

3. Колесницата , 4. Седмица мечове , 5. Обесеният
6. Кулата, обърната , 7. Осмица мечове, обърната   8.Осмица пентакли
9. Шестица мечове , 10. Паж жезли ( нямам снимка за съжаление)

Като разбърквах ми изпадна Страшният съд:


Споделете какво мислите, а аз по-късно ще напиша моето мнение. Ще разбера какво се е случило м/у другото към средата на Април месец, така че може да проверим кой е познал.  Peace


# 81
  • Мнения: 1 008
Tandoori не мисля,че ще се развие в желаната от теб посока,ще има изненади и нещо,което е започнало с голям ентусиазъм,може да ни "изгори".Според мен картите ти казват да имаш по-умерени очкавания,за да не се разочароваш,че нещата не са точно каквито си ги мислела.


Имам една молба,искам да ми погледнете за нещо-въпросът е такъв има ли някакво външно влияние,за което не подозирам,има ли някакви чужди интереси,които ми пречат да сменя работата си?Питам така защото нещата някак не са много логични и разумни,винаги се случва нещо в последния момент и картите първо са позитивни при първо питане,докато след време излиза съвсем друго.Ще съм много благодарна да чуя вашите мнения.Това са картите от подредбата на флам/отговор 792/
http://johnyg.org/forum/index.php?topic=18.780
 

# 82
Дидоче , обръщам се към  теб , защото искаше да дам отговор какво е станало : Ето го и твоят отговор
Не веднъж съм споменавала ,че обърнатия Обесен се тълкува като време за действие .Правия Обесен е висенето и чакането ,когато човек се намира на границата на два периода ,той просто няма какво да прави сега и за това си виси и наблюдава ,НО когато Обесения е обърнат то това показва време за действие ,т.е. вече не трябва да стоим на дървото и да висим ! 5 пентакли е трудна любов .Тя символизира връзка и отношения с някои ,които са сложни и заплетени .Има конфликт между вас и е нужна жертва , компромис ,за да потръгне отново . 6 жезли е страхотна карта .Те показва успешно общуване и когато е завършваща показва,че ще имаш успех във всичко ,в случая в отношенията си с този човек . Новина ,която ще чуеш ,нещо което ще обсъдите с него по време на разговора много ще те зарадва .

И така .... отговора е ДА ,давай и не се предавай  ! Просто знай ,че ще се наложи да положиш много усилия ако искаш тази връзка да потръгне и нещата да се оправят в отношенията ви ( 5 пентакли) ,а 6 жезли показва че ще бъдеш много щатлива от това твое действие (решението да му се обадиш) !! 6 жезли показва също и дългоочаквана любовна среща ,така че не изключвам вариянта след разговора да се уговорите да се видите и поговорите очи в очи .6 жезли е и сбъдване на мечта ,надеждата ти не е напразна!
.-...и така в почивните дни осъществих обаждането и затова днес споделям с вас . Искаше ми се да пусна едно весело човече , но не бях толкова щастлива след разговора с момчето.Наистина се зарадвах , че поне успяхме да говорим , и че този път се държа малко по добре от обичайното , но като резултат не се получи , не иска да се виждаме, защото е обиден и горд и засега така му е добре. Не вярвам да си промени държанието.Не вярвам да направи каквото и да било за да се оправят отношенията ни, а и не приема моята помощ.Не е склонен да продължи заради тази мъжка гордост.Ако в по дълъг пеирод от  време се реализира 6 жезли , ще е прекрасно.Поне си изясних и потвърдих моите предположения за държанието му от този разговор.

# 83
# 84
  • Варна
  • Мнения: 336
Момичета, нареждали ли сте си карти два пъти един след друг за едно и също нещо  Rolling Eyes
Аз си наредих, и двата пъти ми излязоха противополжни неща, естествено че неможе и двата пъти да са еднакви картите, но поне смисъла можеше да е сходен, Дали защото аз искам едно, а съм убедена, че ще стане  съвсем друго  newsm78
По този повод някой има ли желание да ми нареди три карти дали събитието Х ще се случи, така както аз очаквам? Ако няма желаещи, няма проблем  Hug

# 85
Приказка от теб се е искало действието (обърнатия обесен) в момента преживяваш 5 пентакли ,очаквай 6 жезли !

Вярвам ,че този човек те обича .Ппросто знам ,че ще се оправите .Каквото си могла си направила ... Ббъди спокойна !

# 86
  • Мнения: 1
келтски кръст  съ нареждала само янкоко пъти и  ще ми трябва време д преосмисля занченията...

Вероника не заня даи има чуждо виляние, но питаш чсто по този въпорс..картите които последно видях бяха започващи хубаво и "свръшващи"  сериозно с "разсичане" на ситуацията - кралят тогава с появява, когато неата са се оплели много и моментът вс още не е настъпил, но идва ( и ще си изясниш доста неща тогава)

rafaela - мисля,че отговорихме на твоя въпорс Wink

# 87
Направих няколко гафове на работа ,за които никои все още не знае .Попитах Таро дали ще се оправя с проблемите - Справедливост обърната ,Паж Жезли ,Кралица чаши обърната ! Sad Много се тревожа ,а и снощи сънувах ,че идва края на света и се молих Бог да не ме прибира до като не си свърша работата .Мисля,че става въпрос за уволнение ... Какво ви е мнението ?  Sad Cry

# 88
  • Мнения: 1
ами ще стане ясно..но кралица чаши колкото  и да екфти  дори и обърната не съм сигурна, че чак до  уволнение- може да е някакъв дург вид наказание, овобождение- вина- наказание
тя представя твята гледна точка- крлаичаши е много лична карта според мен ( в случй, че скандала не е вече факт)

# 89
Не ... няма скандали ,защото още мисля какво да правя .Ще го измисля де ... Мерси Вятър !  Hug Praynig

Общи условия

Активация на акаунт