Клюки (щастлива тъжна днес)

  • 16 545
  • 227
  •   1
Отговори
# 45
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Надали, едно време всичко беше  бзплатно и си ходехме по всякакви кържоци, за да се забавляваме! newsm68 1swing newsm81

# 46
  • София
  • Мнения: 6 477
Аааа, гадост велика в сърцето ми блика - какво стана с времето тези дни?! Shocked Такъв студ и гнусен дъжд, не е истина!!! #Crazy И явно от времето дребната е станала просто извор на глупости, коя от коя по-вбесяваща! Ух, да минава тая страстна седмица, че и аз бая негативни страсти взех да трупав нещо!

# 47
  • Мнения: 139
Здравейте момичета! Аз днес съм и щастлива и тъжна! Имам си официална дата за развода най-накрая-на 29-и! стискайте палци Praynig
И съм тъжна,защото тогава официално ще рухнат романтичните ми представи и мечти Hug

# 48
  • Мнения: 1 023
Аааа, гадост велика в сърцето ми блика - какво стана с времето тези дни?! Shocked Такъв студ и гнусен дъжд, не е истина!!! #Crazy И явно от времето дребната е станала просто извор на глупости, коя от коя по-вбесяваща! Ух, да минава тая страстна седмица, че и аз бая негативни страсти взех да трупав нещо!

ти пък, морг - страсти! аз кила взех да трупам - половината панталон ще ги спукам още преди да съм ги обула, ма и на ендокринолога скоро не съм била.
ина4е, като каза извор на глупости - моя изобреталист, сноще седнал, та 4ак полегнал с голо дупе на пе4ка духалка. ма не просто на пе4ката, а на металната решетка.
пак, 4е не е жарнал макарите, 4е тогава мое 4удо - ни4ие щеше да бъде. и цело нощ, веем с листи, духам с уста, мажем с дефламол - и като резултат днес не е на градина, вероятно щото ми е най- безумния като график и зада4и ден.
и в заклю4ение:
"мамо, ти ме спаси с дефлабол и храна и вода в леглото. и храната е шоколад."
мдам.

# 49
  • Мнения: 2 175
Дне била "великата сряда"..айде по едно велико нещо да ни се случи на всичките! Sunglasses Hug

# 50
  • Мнения: 1 226
Мойто се случи. Мъж ми каза, че се изнася и ме оставя да се оправям сама  ooooh!

# 51
  • София
  • Мнения: 8 348
ами честито
дори да не го чустваш така сега, облекчение си е

# 52
  • Мнения: 571
Клюки и от мен, ако приемате други клюкарки ...
И аз имах среща с адвокатката си днес Simple Smile За пръв път влизам в съд...в различните състави разни хора се караха, всеки за свой си някакъв проблем...
Не беше весело, а като си помисля, че някога исках да ставам юрист...

^Stell^ ако все още имаш чувства към този мъж, искренно ти съчувствам. Болката не е малка. Стараха от неизвестното също. Хубавото е, че човека е много приспособимо животно... и оцелява. Въпреки всичко. Даже и успява напук на несгодите.  Hug

# 53
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Ох, момичета, не знам кое по- лошо! Да си видиш надеждите сринати от това, че си се излъгал в даден човек или да си видиш надеждите сринати, защото съдбата те е подхлъзнала и се е оказала гадна и ти е отнела любимият!

# 54
  • Мнения: 2 175
Ми нищо хубаво не ми се случи..майка ми пак е като оса и поставя условия.. #Cussing out
БНД в египет с любимата, тотално служебно зацикляне, секс не се очертава скоро и като капак се изрусих тотално..
Май съм в няква депресия.. newsm78

# 55
  • София
  • Мнения: 6 477
Милки, ама и вие сте се видели в приключение! Дано скоро се оправи дупе да не жари Praynig А по повод килограми - немаше мърданка при мен от яка, ама супер яка диета....от онази дет преди 10 години махнах 30 кила...та и сега съм от месец в такова приключение, не е истина! Но този път съм се запънала здраво! За пореден ден прибиране пеша - има няма 1 час ходенка и сега съм меко казано гроги! Куче чака да го изведат, дребната мрънка за нещо свае си, а аз искам само peace and love Peace Peace Peace и да се наспя!   Wink

# 56
  • Мнения: 1 226
Ами прибра се.Не се изнесе.Не си говорим.То няма и за какво. След като ми изневерява, още откакто съм била бременна, к`во да говорим.  Thinking

# 57
  • Мнения: 256
Уф, Стел, как издържаш да го виждаш не знам.

Ето пак идва голям празник... Носталгията по разбитите мечти се засилва страшно...

# 58
  • Мнения: 1 226
Мацка, почти не го виждам. Той или работи или е с нея. Уйкендите и прадниците не е с нас. Свикнах. Планирамх да отида на гости на една приятелка фза Великден. Но зная, че това не може да продължи вечно. Носталгията умря, в мига в който разбрах, че връзката им е започнала още докато бях бременна. Но ми остана Надеждата, за един по-добър живот за мен и дъщеря ми. Там някъде, щастието ни чака  Wink Весели празници момичета, ако не се появя пак   bouquet

# 59
  • Мнения: 571
^Stell^ споко душко, и на твоето рамо ще кацне птиченце. Моя бившия тиквеник и той така, изневерявал си човека, лъгал ме и за колко му е заплатата и къде ходи... А се стисках и си седях с него, да не е детето без баща, от страх къде ще се дяна сама с дете...
В крайна сметка се запознах с моето слънчице, което стана и баща на детето ми и ми даде много повече отколкото някога съм очаквала, и като отношения и като свобода...
За всеки влак си има пътници, радвай се че слиза навреме от твоя.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт