Мнения за 39 СОУ-Младост

  • 22 069
  • 26
  •   1
Отговори
Моля за малко мнения и помощ за 39 СОУ София за след 4клас.Чувам противоречиви мнения.Ако някоя мама има дете там да каже, мисля да прехвърля сина си там.

# 1
# 2
  • Мнения: 2 274
 Повдигам темата, за да ви предупредя ако сте решили да си записвате детето в 5-ти клас в 39-то. Бъдещите пети класове са 2 - "а" и "б". В "а" клас едва ли ще ви сложат детето, защото класът е голям / мисля че бяха към 30 деца в началото, сега незнам/ и е с профил рисуване. " б " е с профил англиски език и каквито нови попълнения дойдат ги бутат в "б" клас. Класът е ужасен, има два индивида пред изключване. Проблемът е, че освен че са по-буйни децата за 4 години смениха 5 учителки и са толкова изпуснати, че няма и накъде повече. Добрите деца започнаха да се местят в други училища още след 2-ри клас, когато първата им класна забременя и излече в болничен. Горчиво съжелявам, че не го преместих и аз тогава. Синът ми е едно от най-добрите деца в "б" клас и в момента правя всичко възможно, за да го накарам да се подготви добре за приема в математическата паралелка в 125 или СМГ. Говорихме си някои от майките с по-умни и ученолюбиви деца и сме на мнение, че е крайно време да измъкнем дечицата си от този клас.
 При "а" клас нещата са съвсем други, но пак казвам, едва ли детето ви ще го запишат там! Нищо не пречи да опитате.
Незнам как е в 128-мо, но сега и пари да ми дават няма да си променя мнението за 39-то училище!

# 3
  • София
  • Мнения: 4 397
Коя е директорката в момента.
И по литература коя сега ?

# 4
  • Мнения: 2 274
директорка е Китова, а по литература - виж на сайта на училището. Както казах детето ми сега е 4-ти клас.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 549
benighted, би ли споделила впечатления от учителката, която е излезнала по майчинство, когато децата са били във 2ри клас? Като разговарях с директорката на 39то, тя ме уведоми, че на английската паралелка се очаква да преподава точно тази учителка, която ще се върне от майчинство тази есен. Благодаря предварително!   bouquet

# 6
  • Мнения: 2 274
Ами госпожа Сукалинска. Аз съм с добри впечатления от нея. Децата много я харесваха, обръщаше им внимание на всяко едно дете по отделно. В първи клас едва ли не на всеки му държеше ръката, за да се научат да пишат добре. На родителските срещи на всеки родител по отделно говореше за детето, кои са му силните и слабите предмети, на какво да се наблегне вкъщи, кой как се справя в час, дисциплината на всеки. Водеше ги по екскурзии още от първи клас Simple Smile. Гледаше да им представя нещата по интересен и занимателен начин, стимулираше ги с едни малки фигурки да учат. Децата се съревноваваха кой ще е най-добрия, кой ще се справи най-добре с поставената задача, за да получи фигурка Simple Smile. Имаха и задача - от първи до четвърти клас да събират снимки и картички от места в българия, които са посетили и да направят албум. Синът ми сам ни караше да обикаляме забележителности, за да направи най-хубавия албум  Joy!  Докато новата - класа е лош, ей тва са им оценките, тоя, тоя и тоя ми провалят часовете и толкова  Rolling Eyes.
Вижте и коя ще е учителката по английски. Ако остане Петрова ще е супер. Тя има страхотен подход към децата и при нея научават наистина много  Peace! За една година / в 3-ти клас/ децата бяха при друга и тогава нищо не научиха. Петрова си играе да им прави мултимедийни проекти, за да им представя допълнителна информация, правят диктовки, кара ги да си пишат новите думи в тетрадка поне по 2 реда Simple Smile, а при тази в трети клас, веднъж нямаха домашно.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 108
Присъединявам се към доброто мнение за г-жа Сукалинска.  Peace
Бях много доволна от работата й през двете години, в които преподаваше на сина ми.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 549
Благодаря ви от сърце за споделените позиции!   bouquet

# 9
  • Мнения: 1
В 39 Соу е много хубаво  Wink Wink Wink Аз уча там

# 10
аз уча в 39 соу и търсех сайта на училището когато случайно попаднах на форума и забелязах коментарите на жената която записала детето си в 39 соу петър динеков в 1 б тя беше споменала в коментара си че този клас е отвратителен и няма нищо общо с а клас искам да кажа че това е истина аз съм от а клас и познавам децата от б ако още някоя майка търси училище за детето си наистина препоръчвам 39 соу преподаването на учителите е наистина на високо ниво аз вече съм 5 а клас и при нас се асвободиха нукои места а за 1,2,3 или 4-те класове препоръчвам госпожа ива рангелова тя ни беше класна и наистина е много добра ако има въпроси за училището потърсете сайта на училището или на имейла ми shu6ka_98@abv.bg надявах се помогнах

# 11
  • Мнения: 160
Нивото въобще не е високо, обикновенно квартално училище. Живея в близост до училището, но не бих записала детето си там, както и в другото училище /128 у-ще/ в "Младост" 2.

# 12
  • Мнения: 1
Здравейте,
 Аз като дългогодишна ученичка до седми клас мога да ви кажа че учителите са много добри специалисти,но що се отнася до децата оставам без думи.Единствено г-жа Тонева и г-жа Манолова могат да ги накарат да мълчат цял час.Не знам как е со 1-4 клас,но после става много зле.Сега се радвам,че ме приеха в добро училище с разбрани хора.
              Успех  Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

# 13
  • Мнения: 3
Ами аз съм също дългогодишна ученичка там.В момента съм 7-ди клас,тоест завършвам.Мисля,че мога доста обективно да дам цялостно мнение за училището.Без да си кривя душата,колкото и да ме боли,трябва да призная,че то не е кой знае какво.От началните курсове най-добра е г-жа Петя Найденова(бившата ми класна),която муждувпрочем сега води втори или трети клас.До основен курс училището е стабилно и с добри преподаватели.Много всеотдайни в работата си.Естествено има и изключения.
  За горен курс училището не дава кой знае какви възможности.Има обикновена паралелка,една паралелка с английски език и информационни техонолгии.От тази година стартира нова паралелка с испански език.До колкото знам,сегашният горен курс има часове по руски и испански,но на седмица не са много.Иначе госпожата по физкултура(истински физкултурник,много строга и голям професоналист),история,географикът и всички останали са супер просто.
 И сега към горчивата част.Има недостиг на учители по два предмета.Преди малко казах,че паралелките са с информационни технологии-но моля не се лъжете!!!!!!Значи има четири учителки по инфорационни.Две от тях (със сигурност)не са били клалифицирани предварително,а са станали информатички по стечение на обстоятелствата!Всъщност, те са учителките по математика на долния и горния курс!За останалите нямам информация.
  Обикновената паралелка изучава също английски.Тя се води от г-жа Неделчева.Тя по принцип е химичка,но по-късно я преклалифицират и с английски език и сега преподава английски и химия на английски.За другата учителка по английски вече имам друго мнение.Нямам инфорцация за нея,но сме имали часове с нея и знам много добре,че е супер добра в областта си.Тази година нейната паралелка ходи на съзтезание и зае много добро място Simple Smile
 Въпреки това,за неклалифицираните учителки,те все пак се справят много добре,защото от години специализират областта си и са много всеотдайни и готини WinkИначе лошото е,че по-голямата част от учиниците там не са с висока диплома.И огромна част от тях ходят всяко междучасие да пушат зад даскало и понякога да пият бира.Някои се държат безобразно с преподавателите и не знам един добър ученик дали би искал да бъде в такава среда.Иначе тази година дойдоха много свестни деца.Всеки ден ги наблюдавам и на 100 % мога да гарантирам за това.Всичките,които влязоха са супер свестни,но старите са....
   Дано,все пак повече хора да влязат тук!Искрено го пожелавам.На някои места се отдалечих от темата,но това е заради чувствата,които изпитвам в момента към 39-то.Моля да ме извините.Дано съм помогнала на майките и учениците с вътрешната информация,която дадох Wink
УСПЕХ Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

# 14
  • Мнения: 23
Моят син е приет в испанската паралелка. Оказа се че той е с най-високия бал в това училище 29,0185 или приблизително толкова. Избрахме го заради испанския тъй като се оказа че не ни стига бала за  испанските паралелки на 22 и 31. Какво е мнението Ви? Ние все пак ще опитаме и второ класиране.

Общи условия

Активация на акаунт