Най-прекият път от Борово до Младост 4

  • 2 216
  • 19
  •   1
Отговори
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Утре ще трябва да стигна бързо от Била Борово/околовръстното/ до новата Била на Младост 4, ул. 406.
С кола.
Някой може ли да ми каже как е най-удобно и лесно?
Може би по околовръстното и на там как?.....
Да не говорим, че аз изобщо не знам къде се намира тази Била в Младост.
Бгмапс-а не ми помогна много, дано вие успеете.

# 1
  • Мнения: 4 892
Била Младост е близо до Деница /мебелния магазин/, точно срещу Мак Доналдс Младост е Била, ако него го знаете. По околовръстното е бързо вече, но пак зависи по кое време ще пътувате.

Бул. Александър Малинов е адресът. От околовръстното се отбивате преди отбивката за кино Арена. Карате, минавате покрай Хит Супермаркет, след това не третото кръстовище в дясно е Била. Вижда се доста добре от булеварда.

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
НиноТино благодаря ти.
И аз си мислех за тази Била, но се оказа, че имало нова такава.
Затова се обърках.
Точно ул. 406 в Младост 4 се води.
Понятие си нямам къде може да е

# 3
  • Мнения: 662
Nino Tino, говорите за старата "Билла" в "Младост" 3.Доколкото знам има нова "Билла" точно в "Младост" 4, но още не съм ходила и не знам как да обясня по-точно.
Ще се опитам все пак-от "Борово" по околовръстното, след "Como"/мебелният магазин/- вляво към разклонението за "Младост", след това само направо и на първото кръстовище би трябвало да се види новата "Билла" от ляво...Но пак уточнявам, не съм ходила и това е малко неточно описание.

# 4
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
До, точно за новата Била говоря.
И аз така си мислех, че по околовръстното ще е най-бързо,
но не знам нито къде да слезна от него, нито на къде да хвана после.
Комо го знам, така че ако това е пътят, мисля че си го представям.

# 5
  • Мнения: 4 892
О, извиняввм се, не знаех за новата Била. Сега ще потърся инфо или ще питам и ще Ви напиша.

# 6
  • Мнения: 662
До, точно за новата Била говоря.
И аз така си мислех, че по околовръстното ще е най-бързо,
но не знам нито къде да слезна от него, нито на къде да хвана после.
Комо го знам, така че ако това е пътят, мисля че си го представям.

Да, след "Como" е отбивката за "Младост"-пада се вляво на околовръстното, тоест от страната на магазинът.
След това само направо, виждаш Бизнес парк и би трябвало да се появи и новата "Билла".
Съжалявам за обърканото обяснение, но не съм ходила все още, а само са ми казвали къде е.Дано не се луташ.

# 7
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Новата Била е близо до нас в Младост 4. Като идваш от околовръстното /по линията на автобус 111/ , завиваш в дясно към Бизнеспарка /това е в самото начало на квартала/, ще видиш още от околовръстното на завоя офисите на Софийска вода на партера за ориентир Simple Smile, до тях има представителство за някакви коли, не помня точно какви бяха, продължаваш около 20 метра само направо /в посока към пощата/  и ще я видиш Билата от дясната страна между блоковете, вижда се от шосето. Това е по-лесният път, ако заобикаляш Комо-то от другата страна, може да се объркаш.
Старата Била е в Младост3.

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 12:15 от Unknown_lady

# 8
  • Мнения: 662
Новата Била е близо до нас в Младост 4. Като идваш от околовръстното /по линията на автобус 111/ , завиваш в дясно към Бизнеспарка /това е в самото начало на квартала/, ще видиш на партера офисите на Софийска вода за ориентир, продължаваш около 20 метра само направо /в посока към пощата/  и ще я видиш Билата от дясната страна между блоковете, вижда се от шосето. Това е по-лесният път, ако заобикаляш Комо-то от другата страна, може да се объркаш.
Старата Била е в Младост3.

Аз имам чувството, че говорим за един и същ маршрут, но обяснен по различен начин. Laughing

# 9
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Едно и също е да  Simple Smile само че по единия маршрут се отбива за Комо и се минава пътя от към строежите "град на фонтаните", там обикновено се минава като си с кола и малко се обикаля, а от другия - направо по линията на 111 и малко пеша, не че и с кола не може де. Иначе е едно и също  Peace

# 10
  • Мнения: 662
Едно и също е да  Simple Smile само че по единия маршрут се отбива за Комо и се минава пътя от към строежите "град на фонтаните", там обикновено се минава като си с кола и малко се обикаля, а от другия - направо по линията на 111 и малко пеша, не че и с кола не може де. Иначе е едно и също  Peace

Да, всъщност точно така-права си. Laughing

# 11
  • Мнения: 577
Най добре звънни в магазина и ги питай точно къде да завиеш. Ако искаш ще ти дам тел. Според мен е след разклона за Бизнес парка. Но със сигурност трябва да завиеш на ляво щом идваш от Борово.

# 12
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
това ще свърши ли работа за спора? намерих го с гугъл Simple Smile
http://www.games.bg:8080/ws_screenshots/origs/2838/10577.jpg

# 13
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Момичета - Златни сте.

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Много, ама много ми помогнахте.

Ако вземем картинката на ЕлиТ, като слезна от околовръстното по ул. 406,
карам само направо и ще я видя Била, така ли?

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Пътувайки по околовръстното, стигаш до отбивката за Технополис и Арена. По тоз път влизаш в Мл.4.
И в самия квартал ще попиташ за Билла, няма начин да не те упътят.  Grinning
Само, че това е най-смотаната Билла, в която съм влизала...

Общи условия

Активация на акаунт