Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте Hug
Става ясно че имам някои мисловни колебания относно това как ще протече раждането на второто ми детенце. Разбира се за мен е най - важно тя да е жива и здрава, но и моето състояние не е без значение. Любопитно ми е дали е възможно да родя по естествен начин, след като след секциото няма да са минали и 3 години. До сега не съм чула за такъв случай, всички казват, че ако 1-я път е имало усложнения и е липсвала родова дейност, най - добре и втория път да е секцио, за да няма усложнения.
Има ли майки, които са родили нормално след първо секцио?
Моля споделете мнения, а ако има вече такава тема, ще бъда благодарна да ме насочите  bouquet

# 1
  • Варна,морето,сините вълни...
Разбира се,че има такива майки Peaceа и има доста теми по вьпроса.
Зависи разбира се от медицинските показатели за пьрвото секцио,но,ако нямаш проблеми сега няма проблем за естествено раждане

# 2
# 3
Е, Благодаря за бързите отговори,  Hug  bouquet

# 4
Скоро имаше такава тема.Ако потърсиш в Гугъл съм сигурна,че ще ти излезе много информация по въпроса!

# 5
Аз роди нормално първото си дете!Много трудно и незнам честно казано ако имаме второ как да го родя!
Иначе знам,че каъо минат две години след секцио може да се ражда нормално!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт