Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Имена
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

Плевен

Здравейте  Wink моля ви дайте предложения за мъжко име започващо с буквата "В" , но искам да не е от тези имена,които всеки втори носи (Васил,Владимир,Владислав и т.н.) Ще съм ви много благодарна  Hug
Цитирай

Под Сините камъни

Венцислав,Валери,Валентин,Виктор,Вилиян,Вилян,Венелин,Велин
Цитирай

в средата на мъглата

Винсент   bouquet
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Вениамин е моето любимо с В. Но и Владимир ми допада, при все, че не харесвам сложно-съставно име.
Цитирай

Велизар, Велимир, Велеслав, Велислав, Венелин, Венеслав, Венислав, Венко, Венцеслав, Венцислав, Веселин,  Витан, Витомил, Витомир, Витослав, Влад, Владай, Владан, Владимир, Владислав, Властимил, Властимир, Властислав, Всевлад, Всемил, Всемир, Всеслав, Вячеслав...

Цитирай

допълвам - Валдемар, Виторио (второто е итал. вариант на Виктор).

Цитирай

София

Синът ми се казва Владислав, но не мисля, че всяко второ дете се казва така Wink
Велин и Венелин  също не са често срещани имена Peace
Цитирай

Варна

Велик и Волен  Mr. Green
Виан  Love
Цитирай

Плевен

Благодаря на всички  Wink ако някой се сети за още някое хубаво име нека пише  smile3503 и се извинявам,ако съм обидила някоя майка с това,че тези имена,които изброих ги носи всеки втори  smile3525
Цитирай

Венимил, Волен,  Велетин (име, образувано от 'вел' - велик), Велин, Велян, Владен, Владин, Вишезар, Вишемил, Вишемир, Вишеслав...

Цитирай

Целият свят прави път на този,който знае къде отива

Вакрил и Векил не срещнах в изброените,а дали са хубави е много относително,всеки има различен вкус.
Аз не схванах кое е обидното в това ,че дадено име е често срещано.За мен само показва колко е хубаво и предпочитано,някои са склонни да кръстят децата си с безумни измишльотини само и само да няма друго такова име.А това ,че звучи странно и много пъти смешно явно не е  толко важно.
Цитирай

София

Винс
Цитирай

В града на 100те първи неща

Валери и Валентин са ми любими. Peace  Ако чаках момченце с едно от тези имена щях да го кръстя. Love  Иначе и Вилислав ми харесва, Веселин, Венелин.
Цитирай

Плевен

Благодаря ви много на всички  smile3525 за сега фаворити са ми Валери,Валентин и Венелин  Peace
Цитирай

София

От така предложените имена, съм за Валери Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора