Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 март 2009, 18:20 ч.

Ще имам бебе!

• 1 230
  • 14
  •   1
Отговори
  • Бургас
Преди два дни открих,че ще имам бебе бях слисана макар,че не съм вземала предпазни мерки и съпругът много иска ,но си мислех че има грешка.Днес си направих втори тест и грешка няма-2 чертички.Щастлива съм и уплашена,защото имам генетично заболяване(Синдром на Марфан),което предадох на първото си дете,но тогава все още незнаех и бях спокойна.
Помогнете ми живея в Бургас от скоро и не съм запозната с кабинетите и лабораториете там.
Ако някой знае къде в града мога да си направя изследвания за генетична и наследствена обремененост да ми помогне.Ще ви бъда много благододарна

# 1
  • Пловдив
Честито, за хубавата новина.Но не мога да ти кажа ништо за лабораторий и лекари не сам от Бургас,но ти желая лека и безпроблемна бременост. Hug

# 2
Честито!
Мисля, че ще е най-добре да се обърнеш към проф.Кременски в София.Ако нямаш възможност да пътуваш, може да се свържеш с него и по интернет.

# 3
  • София
Честито мила , желая ти хубави 9 месеца и красив финал  Hug Дано намериш решение на проблема с генетиката и всичко да е ОК  Hug

# 4
     Честито лека и безпроблемна бременност Simple Smile аз съм от Бургас бих ти казала лабораториите, но не мисля че правилно да отидеш направо там.

# 5
  • София
Честито! Дано се намери решение за проблема, но аз не бих ти препоръчала лекари и лаборатории в Бургас. Насочи се към София.Успех ти желая Hug

# 6
  • Стара Загора
Честито!Насочи се към София! Peace

# 7
  • в Надежда-та
Страхотна новина, леки 9м. ти желая от сърце Hug
Защо не се насочиш към Сф Peace

# 8
честито  bouquetлека и безпроблемна бременост,и хубаво бебче след 9м.

# 9
  • Burgas
Желая ти успех и дано всичко да се нареди добре за вас  Peace  Praynig

# 10
  • Burgas
дано не правя гаф, ако е така моля да ме извините.
ако искаш виж това http://bglog.net/bebelog/8754

# 11
Честито! Много хубава новина Peace Дано всичко е наред и родиш здраво бебче Praynig Peace

# 12
  • на петия етаж
Честито и от мен !и на финала здраво и красиво бебче.  bouquet   smile3501

# 13
  • Sofia
Честито, миличка за хубавата новина!!! Пожелавам ти да разрешиш проблемите си и да се радваш на една спокойна и щастлива бременност, а после на едно здраво пухкаво бебче!!!   bouquet Laughing  bouquet Laughing  bouquet Laughing

# 14
  • Варна,морето,сините вълни...
Честито и лека бременност.
Не сьм от Бургас,но като чета за тамошните лекари и болници трьпки ме побиват Tired
Както са те посьветвали момичетата,ако имаш вьзможност се насочи кьм София или поне кьм Варна.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт