Рисуване за начинаещи 2

  • 97 229
  • 746
  •   1
Отговори
# 135
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Дилу,  очарована съм от изложбата! Бих искала да си купя нещо и от пластиките ти! Много ме зареждат тези твои неща!Дерзай!!  bouquet

# 136
  • гр.София
  • Мнения: 184
На патеричка Tandoori, Честит Рожден Ден! Винаги на 100% споделено да си в сърцата на любимите за теб хора.
За разказване, не знам, занапред сигурно ще има повече.  , обаждат ти се галериста - питат те дали  проявяваш интерес и дали ще си готов с еди-колко си платна до еди коя си дата. Аз съм имала общо три срещи, като последната беше като я редихме, първата да видим пространството и да се запознаем, на втората носих наживо някои то нещата си и това беше. Най-интересни ми бяха реакциите на хората, не знаейки, че и автора е сред монтажната групичка. Но, може би, защото не са ми в един стил и размер картините. Аз лично имах съмнение такова разностилие как ще се подреди, но галеристката точно а 5 мин ги разхвърли по стените - каза, това е, почвайте монтажа и това беше. Аз махноах 3 картини, че една от стените ми стоеше претрупана - обадих й се, както си си преценила - няма проблем.
Страшно беше с такъв човек организацията, за което огромно благодаря.
Сори, че утре е траур и че така нелепо са си отишли толкова българи. Ум не ми побира, как може така безотговорно  да минава преглед корабче от 1924г.

# 137
  • гр.София
  • Мнения: 184
migito наистина ще се радвам ако намериш време да я разгледаш. Удобство е, че е в централното фоайе на Бизнес център Платинум и не се съобразяваш с работно време. Ще се радвам на обратната връзка. Винаги ще съм благодарна на ac.mari, че ме правокира да хвана отново четките след цели 20години - ако не беше темата формулирана така, сигурно никога не бих се и осмелила да пробвам отново. Но сега  искам да подкрепям всички стартови опити на всички, които  изразяват емоцията си с толкова красота - толкова красиви колажи, кутийки, картички и картини виждам тук на страниците в двете теми, а и в другите теми на подфорум Хоби. Дори едни лодки на една мама от първа тема ги виждам веднага щом затворя очи. А едни портрети с пастели на Жана, мисля че беше, толкова ме впечатлиха, че май чак след поне още  10 години ще се осмеля да пробвам с пастел. Да издам и една тайна - за да е по-лесно, като си нахвърля картината на молив, намирам си музика, която ми се връзва като емоция с картината, пускам си я малко по-силно - така музиката движи ръката ти, а и изцяло властва над сетивата ми.

# 138
  • Мнения: 7 091
Dilu, страшно интересно разказваш! Ех, да можех да ги видя на живо!!! Много, много ми харесват картините ти!!! Пожелавам ти най-искрено успех!!!! Hug  bouquet

# 139
  • гр.София
  • Мнения: 184
Tandoori освен да си направиш галерия "Зад океана" - я виж, колко сръчни мами има, без худ. произведения няма да останеш  Simple Smile
didiela пластики не съм излагала - просто са ми първи опити, но са здрави - пропътуваха без никакви поражения над 300км. без да ги съхранявам и пазя по-специално - в началото имах съмнения, тъй като материала е глина. Е, моделирано е върху метален скелет, както си трябва. Ако нещо ти харесва, пиши на ЛС
Дано не съм забравила някого. И пак да си Ви благодаря.
Сега съм започнала нещо много интересно - поне така ми е в представите, ама какво ще стане - казва ли ти някой, а и смееш ли да питаш  Laughing Ама е много трудоемко - това ми е стара идея и нещо като модулни арт интериорни панели - мно-о-о-го интересно ги виждам в ума си.
Ех, защо само 24ч. е това денонощие - времето направо доникъде не стига.

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 22:52 от dilu

# 140
  • Мнения: 105
Здравейте и от мен.Показвам  само малка част от графиките си,рисувам предимно  туш/перо/А4.За сега това е от мен. http://fotki.yandex.ru/users/rali1/album/74337?ncrnd=9898

# 141
  • Мнения: 608
raliko, яки са! Харесвам си открай време графиката. Имаш ли още нещо да покажеш?

# 142
  • Мнения: 105
Ели имам,но не са сканирани,все не ми остава ред...Някои са обработени с фотошоп,цветните които са)

# 143
  • Мнения: 23
Привет,raliko!
И аз би се радвала да видя още твои неща.
Графиката винаги ще заема част от сърцето ми ,накара ме да си спомня какво е усещането да държиш перо.
Много ми хареса едно от нещата ти,навява ми усещане за малкият принц.

# 144
  • Мнения: 105
Здравей, nina7705  ! Радвам се,че има  като мен хора,ценящи графиката и усещането от  докосването до перото .Наистина е несравнимо и прекрасно.Човекът с цигулката всъщност е от  поредицата "Малка нощна музика",в нея  е всичко с което свързвам както музиката,така и приказния свят,включително и на малкия принц.Макар,че за Малкия принц имам отделно място.

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 23:03 от raliko

# 145
  • Мнения: 836
raliko, браво на теб! Simple Smile


И аз много харесвам графика. Даже основно това рисувам.

# 146
  • Мнения: 105
Силви,мерси!Ще се радвам да видя и твоето творчество! Simple Smile

# 147
  • гр.София
  • Мнения: 184
raliko, наистина си успяла да създадеш своя вселена с изключително фино отношение към детайла   bouquet Много ме хареса венецианката с ветрилото. Благодаря, че сподели тази приказна вселена с нас - гледайки ги човек просто се пренася във Венеция.
Много, много ми харесаха.
 

# 148
  • Мнения: 105
dilu,здравей!Щастлива съм,че получавам толкова положителни отзиви.Виждам,че имаш повече опит в маслените картини,желая ти успех!А перото наистина предлазполага към по-голямо детайлизиране,на мен ми допада,получава се като дантела,само че ръкотворна.

# 149
  • Мнения: 757
Браво на всички творчески мами тук,страхотни неща правите
поздрав за dilu и изложбата,имаш много интересен стил,браво!
Желая ви много успех

Общи условия

Активация на акаунт