Kaк миете зъбите на децата?

  • 3 637
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 015
Здравейте момичета  bouquet!
Моя син е на 2год. и 6м., а все още не си мием зъбите както трябва.Опитвам се да му обясня, че трябва да търка, но той си смуче само.Показвам и аз как търкам, но него не го впечатли това Naughty.Поне дъвче дъвки Орбит, та поне малко се успокоявам с това.Вие как действате, от кога започнахте да ги миете, колко често ги миете newsm78?Вие сте Hug.

# 1
  • София
  • Мнения: 12 543
Карам го да си отвори устата и ги мия аз.

# 2
  • Мнения: 2 677
И аз все още мия зъбите на сина ми.
Опитва се сам, но все още не успява да се справи като хората.

С обяснение и най-вече с търпение нещата ще станат.  Wink

# 3
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 297
Мием ги от много рано. Аз й ги мия, да съм сигурна, че съм ги изтъкала добре. После й давам четката и обяснявам какво се прави, и тя си ги търка сама.

# 4
  • Мнения: 1 484
Карам го да си отвори устата и ги мия аз.
  И  ние  сме  така  и  сам  търка  ама  не  както  трябва  .

# 5
  • Мнения: 1 919
държа четката и мия, той се зъби и прави физиономии

# 6
  • Мнения: 4 433
Аз му ги мия,отвара си устата и действам Mr. Green
Сутрин и вечер ги мием.

# 7
  • Мнения: 2 306
На вашата възраст не ми даваше изобщо да й ги мия- стискаше устата и ставаше мисия невъзможна.
След 3 г.започна да търка сама , с малко помощ от мен.
Сега си ги мие абсолютно сама и бих казала доста добре се справя Peace

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Първо аз ги измивам както трябва и после и давам и на нея да и мине мерака. Peace

# 9
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Всяка вечер Naughty
Общо взето той сам си ги търка, но за по-сигурно аз ги минавам Mr. Green

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Мием зъбите сутрин и вечер.По принцип търка сам,но му помагам за да се уверя че добре ги е измил Peace

# 11
  • Мнения: 7 914
2 пъти на ден мием зъбите... през деня самичък, вечер родителското тяло Crazy

# 12
  • Мнения: 4 289
Мием ги сутрин и вечер. Когато беше по-малък, първо аз му ги измивах добре и го оставях той да довърши. По този начин бях спокойна, че са чисти, а същевременно му позволявах и относителна самостоятелност, за да свикне да се справя сам.

# 13
  • Мнения: 3 695
Първо си ги мие тя (добре се справя с предните зъби), после аз.  Peace

# 14
  • Мнения: 127
Откакто и поникнаха първите два зъба,правя опити да и ги мия,първо с накрайник,сега с четката,но не се справяме особено добре.Отначало с накрайника ми даваше да и бъркам в устата,но след като поникнаха горните зъби,започна така да ми хапе пръста,че дори и през гумата много болеше.Купих четка,само като посегна с нея към устата и,започва да ме блъска и да стиска устата.Затова и давам четката,тя си бърка в устата,чеше си венците Mr. GreenНаясно съм,че това не е миене на зъби,ама поне да добие някакъв навик,като порасне още малко да разбира,ще и обяснявам как да търка.

Общи условия

Активация на акаунт