ИЗРАЕЛ 29

  • 32 816
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Днес се сменя часа в 2 посреднощ официално  Peace
А защо не се знаеше от по рано,че има концерт на Депеш Мод тук  Sad а на какви цени са били билетите?

# 286
  • Мнения: 232
Ментова,благодаря за отговора!  bouquetОтзивчива както винаги!

Петя,а снимков материал,защо няма? Laughing

Талинда,на теб благородно ти завиждам Кинерет!

Бубе,напред си с материала,ставаш все по -добра! Laughing

# 287
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
От три часа че и отгоре дори наблюдавам "Израел 30"! Няма и няма... никой не пише за инструменти и си оставаме в началото на 20-тата страница.
Знам, че утре като стана и вече ще сте се наредили поне до минус 10... Здраве да е! Налага се отново да съм първи... още от тази тема!

# 288
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ами Тиги можеше да разкажеш малко вицове и готово или пък направо да се разпишеш в 30-тата тема и да се направиш на приятно разсеян... Joy На мен не ми се спи и си чакам....

# 289
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Абе да разкажа... ама малко подозрително ще бъде...

Багер при маневриране закача Мерцедес S600.
От мерцедеса изскача бясна мутра и рязко отваря вратата на багера. Вътре - як бабанка, едвам се събира в кабината.
Багеристът:
- Какво искаш?
- Аз, такова, ами... трябва ми ключ 19.
- Нямам. Аз до 27 ги завивам с пръсти...

# 290
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ама давай по-тематично,че ще ни дърпат ушите  Joy

# 291
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Добре. Тематично - по темата за инструментите:

Един чукча си купил "Волга" и я показва на останалите.
- Вижте, купих си нов кон...
Минават другите чукчи и цъкат:
-Хубав кон, кожата му е здрава, очите му са големи...
Идва шаманът, трябва нещо да каже, посочва ауспуха и заключава:
- Най-важното е, че е мъжки!


Римски таксиметров шофьор обяснява на турист:
- В Рим само истински мъж може да бъде таксиметров шофьор.
- Защо?
- Защото ние използваме лявата ръка, за да подаваме сигнали, а с дясната ръка поздравяваме жените…
- Ами тогава, как карате колата? - удивено пита туриста.
- Нали ви казах, че само истинските мъже, могат да бъдат шофьори на такси в Рим!

# 292
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Днес ли сменяме часа? Сега ми вика тука един агент в скайпа, ама защото е несериозен, да питам и тук  Whistling?

http://world.actualno.com/news_227755.html

ето я и песента http://www.youtube.com/watch?v=5bsXOcK9_Cw

Мента, обърни внимание в края "предградие Рамат Ган"  Laughing. Ще трябва да се сдобия с билети. Къде ли ще е, идеи?

Какво питам и аз  ooooh!, на стадиона разбира се! http://www.getmein.com/tickets/depeche-mode-tickets/tel-aviv-103935.html  пише, че няма вече билети  Sad, дано все пак някой да размисили и да обяви за продаване.

Днес, в 2 през нощта (аз съм на пост  Mr. GreenPeace 2 дни ще сме с различни часове с България  Grinning

Предградие    rotfImao Това определение е тръгнало от Хени от ЕОБ: http://forums.depechemode.com/forum/showthread.php?t=28171 Laughing вярно, че сме близо, ама чак пък толкова  Thinking

Ако е на стадиона, няма да ги чувам вкъщи.  Crossing Arms  Ако бяха в парка, все едно ми пеят на ухо  Laughing  Не ми се вярва  да са продали билетите, тук нищо не се е чуло  Thinking Странно!

# 293
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ех Тиги тебе още те държи разговора за инструментаруим  Peace
Мисля,че Хард спи и няма кой да ни даде линк към новата тема  Joy
Ментичка,ти се радвай,че от вас няма да се чува,че влака е само час и половина....знаеш ли как щях да ти цъфна   bouquet

# 294
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Мента, виж (http://www.depechemode.com/tour.html):

Sunday, May 10th, 2009           Tel Aviv, Israel            Ramat Gan Stadium           on sale now      

www.tkts.co.il
Tel: +972 3 6045000
www.leaan.co.il
Tel: +972 3 5247373

# 295
  • T"A
  • Мнения: 2 515
То се е видяло, че на мен се е паднала тежката задача да дописвам 20-та страница. На мен и на тигър-мигър, който мъти борчето в хладилника, а някои вече за шишарки са се приготвили  Whistling И на Борянка, която очаква пророк Илия  Hug Работим до късно и не се предаваме  Grinning

Мерси, тигърски! Знаех си, че няма как да са ги продали, още не са го обявили в медиите  Wink Дано и Тали обърне внимание!

Бубе, те (DM) трябваше да идват малко след войната в Ливан и отложиха, май за втори път отлагат концерт в Израел. Даже не знам какво става с билетите в такъв случай  Thinking Идвайте на концерт, ще останете да преспите у нас и ще си направим пижамено парти  Mr. Green

Колко от вас действително ще празнуват Песах , ще търсят афикоман и ще правят биур хамец ? Ще  чистите ли   хамец? 

Съвсем действително го празнувам, без да чистя хамец, както израелските дружки са ме научили  Mr. Green
Даже преди няколко дни купувах брашно в кварталното суперче и се шегуваха, че на мен разчитат да им разистя хамеца от щандовете (бях взела два пакета брашно просто, явно съм ги учудила.... А вече няма и следа от него, още трябва да купувам).
Днес дори получихме подарък от свекърва ми за Песах - спален комплект  Grinning Получихме си го и без да търсим афикоман  Laughing Тази задача остава за Бубето и за хлапетата от семейството...

# 296
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ох мъжо няма как да го замъкна до вас пък и един срамежлив  Joy
Аз съм хванала една игра тук от 5 часа я играя направо ми се замъти мозъка.Изглеждам така:  Shocked от взиране...И да зяпам в играта котката ми изяде сметаната на Милкито  Mr. Green

# 297
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Нищо, и ние сме срамежливи  Wink Ще си свалим филми и няма да ни се налага да се гледаме в очите  Joy



Слагам линка към новата тема, в случай, че сложат ключ на тази...

Израел 30: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383506.0

# 298
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Филми на които да говорят на български и да са със субтитри на иврит  Peace ако нещо не разбера на български да го прочета  Joy

# 299
  • Мнения: 13
Ехее , ето тоя път почти  я изписахме . Тъкмо влизам да сложа линка към 30тата  [/url] тема  , но Мента ме е изпреварила .   Grinning 

Общи условия

Активация на акаунт