Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Детски ясли и градини
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Някой вече да ли е посетил тази детска градина? Имам препоръки за нея. Мястото било много хубаво, но нямам повече информация. Намира се в Бояна. Ще съм ви благодарна за вашето мнение и за повече информация.
Цитирай

Някой вече да ли е посетил тази детска градина? Имам препоръки за нея. Мястото било много хубаво, но нямам повече информация. Намира се в Бояна. Ще съм ви благодарна за вашето мнение и за повече информация.
Преди седмица го посетихме с мъжа ми и децата , те останаха очаровани.Синът ми ,който имаше стрес от детски градини сам пожела да остане.Сега преговаряме за таксата и вероятно от 01.04 ще започнем.
Това е нов целодневен англоезичен детски център. Работят с програмата на известния детски център Wonder World където таксите са около 500 евро. Докато в Teddy Junior в момента са преференциални защото центъра е съвсем нов и сега се оформят групите.
На 28.03 и 04.04 са дни на отворените врати.Ето линк на тези, които се интересуват: http://teddy-junior.blogspot.com/.
Цитирай

А какви са таксите в този детска градина ?
Цитирай

София

Преди седмица го посетихме с мъжа ми и децата

а къде по-точно се намира това нещо? bgmaps не намира такава улица "Поетична" в Бояна...
Цитирай

Това,което мога да кажа за таксите е, че за първите деца ще бъдат преференциални по договаряне индивидуално за всяко дете в зависимост от възможностите на родителите (300-600 лева). За това и ние договаряме варианти сега . Може да се обадите или най-добре да отидете на място  в дните на отворените врати и ще се убедите, че място е супер за децата и директорката е много разбран човек. Къщата е хубава и голяма с двор, в Бояна малко след "Чепишев" има един хотел "Кривата круша" уличката се пада над него. Мен ме заведе мъжът ми, аз лично не съм шофьор и не мога да обясня точно къде е. Ще им говорят само на английски Laughing
« Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 13:56 от dolidodo »
Цитирай

София

Благодаря!
Ще направя всичко възможно да посетя детската градина, но ако не успея ще съм благодарна на тези които ходят на това представяне, за повече инфо.
Благодаря предварително.
Цитирай
аз лично мога да изкажа мнение относно директорката  Димитрова,която има богат опит с деца и новаторско мислене и много добро възпитателен метод по отношение на малки деца,така че моето лично мнение е че само много ще "спечелите" плащайки за да пращате децата си в английския център, не само ще говорят на английски ,но и ще бъдат добре образовани ,градивни  и щастливи деца,което е най-важното в случая! Така че всичко хубаво и успех,сами ще се уверите ,като отидете на деня на отворените врати!
Цитирай

Има ли някой родител, чието дете вече посещава градината?
Цитирай

Здравейте, някой има ли нова информация за тази детска градина, разгледах сайта им, но там няма почти нищо.Благодаря предварително!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.