Какво мислите за тези методи за прояждане

  • 3 575
  • 61
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 13 204
Знам, Ева със сонда през носа я храниха в родилното. Но просто не мога да си представя 5 год с тази сонда в носа да си седи. Това уврежда носната лигавоца, да не говорим, че не може да диша през едната ноздра. Ужасно ми изглежда.

Може, може.. има заболявания, при които може. А то е достатъчно и няколко месеца да е със сонда и пак се почва наново захранване. Вярно, по-бързичко от бебешкото, но е задължително. Възрастни хора по болниците така ги захранват след операции. Нито стомаха, нито червата са в състояние да реагират моментално.

# 61
  • Мнения: 1 896
Това са болестни състояния. Не може 24 дни дете да НЕ яде Rolling Eyes Това си е супер опасно. Може да е някаква детска анорексия. А от тази болест се умира. Така, че драстично е за мен. Sad
Много е тъжно.

Именно, това е нещо като разновидност на анорексията, а анорексията е психологически проблем. Тоест не може да се принуди злоядото дете по какъвто и да било насилствен начин да започне да яде, включително чрез тормозене с глад. Трябва да се открие причината, защото целта не е просто детето да не умре от глад, а да се отстрани това, което го кара да се самоубива от глад в екстремните варианти. Иначе и да прояде, проблемът си остава и ще се прояви по друг начин.

Общи условия

Активация на акаунт