Music Idol 3 - шеста тема

  • 44 122
  • 835
  •   1
Отговори
# 825
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
И моите фаворити са Александър и Александра. И двамата са харизматични Flutter
ПП... както и Ели

# 826
  • Мнения: 2 757
Да, на Невена и липсва контакт с публиката. Но пък на Анелия като не и липсва та кво... по добре да и липсваше щото само глупости говори. Типична простовата чалгаджийка.
 Лепа Брена обаче си е класа. Била съм на неин концерт и никога няма да забравя появата и на сцената. Невероятно импозантна гледка. Музикантите покрай нея бяха като някакви джудженца. Изпълнява си типична сръбска музика, не бих го нарекла чалга. Това че пияниците и по кръчмите с кебабчетата я слушаха не прави музиката и певицата лоши.

# 827
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Ами "пя" на плейбек. Според мен дори не си даде труда да не си личи. Предполагам, че изпълнението на записа е било от най-добрите й години, а ми се искаше да чуя какво може сега. Така че зайци или не, айдълите няма как да изглеждат смешни  Peace
Смешно е, когато плейбекът си личи от километри. Преди време по същия начин се смях и на Скорпиънс в "Шоуто на Слави".
Интересно становище  Mr. Green. Как прецени, че е пяла на "плейбека"? Аз пък й слушах гласището в залата, на има - няма 3 метра Sunglasses от нея и съм абсолютно сигурна в това си твърдение ,  Stop та не е зле човек да напише едно "струва ми се" преди някоя категорична изцепка, която е в дисонанс с реалността. И още нещо - Лепа Брена изпя по 1 песен в началото и в края на шоуто, като финалната песен я изпълни още 1 път, за да я запишат като старт за шоуто на 25.03. И най-странното е, че беше готова аще да пее, подкани айдълите да дойдат при нея, ама Ивана и Андрея  я "подрязоха"  Tired.
И няма какво да се чудите, че айдълите са били като зайци край нея. Лепата Брена беше най-високият човек на сцената  Whistling, по-висока и от нейните си музиканти, по-висока и от водещия на  "Ясновидци" - Николай Георгиев, даже и Саня до нея доста дребнееше, когато я заговори в една от рекламните паузи. А босненката се беше окачила на 10-12 см ток  #Crazy.

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 14:31 от Lioness

# 828
  • София
  • Мнения: 230
При реална височина 1.78 и 10-12 сантиметра ток, това колко прави...около 1.90м  Shocked Wow...някои певици на телевизията изглеждат високи и после на живо се оказват лилипути  Laughing, ама тя изглежда си е голяма жена наистина  #Crazy

# 829
  • Мнения: 4
Не само висока на сантиметри.А и на глас.Защо някоя от нашите не покаже такова гласище.Ама не могат затова им дай само на плейбеци да пеят.

# 830
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Ами "пя" на плейбек. Според мен дори не си даде труда да не си личи. Предполагам, че изпълнението на записа е било от най-добрите й години, а ми се искаше да чуя какво може сега. Така че зайци или не, айдълите няма как да изглеждат смешни  Peace
Смешно е, когато плейбекът си личи от километри. Преди време по същия начин се смях и на Скорпиънс в "Шоуто на Слави".
Интересно становище  Mr. Green. Как прецени, че е пяла на "плейбека"? Аз пък й слушах гласището в залата, на има - няма 3 метра Sunglasses от нея и съм абсолютно сигурна в това си твърдение ,  Stop та не е зле човек да напише едно "струва ми се" преди някоя категорична изцепка, която е в дисонанс с реалността.
Е, айде сега, чак пък "категорична изцепка" Stop

Ние, зрителите пред телевизора, може и да не сме били на 3 метра от нея, ама нямаше как да не ни направи впечатление, че на първата песен гласът и продължи да се чува доста, след като си беше затворила устата... Rolling Eyes

Освен, ако не е било ехото... Joy

# 831
  • Мнения: 4 496
Понякога към музиката записват и част от края на фрази, за да има време изпълнителят да си поеме въздух. Аз също видях как тя си затвори устата, а се чуваше гласа ́и, но не мисля, че пя на плейбек.

# 832
  • София
  • Мнения: 230
Интересно ще ми е да видя утре как македонците ще се справят в българската вечер  Sunglasses Видяхме ги как си припяват "Чик погоди" и "Мики мичо" (и как не, известни са с пословичната си носталгия по времето на старата Югославия), да видим кои български песни ще подберат и как ще се представят...  Peace

Ейй, с това гостуване на Лепа Брена колко спомени от деството ми се върнаха, не е истина  Mr. GreenВсе пак тогава- в края на 80-те и началото на 90-те беше супер популярна тука и дори беше станала част от градския фолклор  Mr. Green Добре се е запазила...ще ми се да видя какво е станало с умопомрачителните й крака  Heart Eyes, ще трябва да потърся някой запис из нета...Като гледам, добре се е запазила, на колко ли години трябва да е?  newsm78 Сигурно около 50-те..  Peace

# 833
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
...Като гледам, добре се е запазила, на колко ли години трябва да е?  newsm78 Сигурно около 50-те..  Peace
Правилно предполагаш - на 49.

# 834
  • София
  • Мнения: 1 891
Дами , заповядайте в новата тема !

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=384089.new#new

# 835
  • Мнения: 619
Лепа Брена обаче си е класа. Изпълнява си типична сръбска музика, не бих го нарекла чалга. Това че пияниците и по кръчмите с кебабчетата я слушаха не прави музиката и певицата лоши.
Напълно подкрепям-просто по време на прехода българите припознаха тая музика, побългариха я и стана мазалото наречено чалга...

Общи условия

Активация на акаунт