Красота от цял свят

  • 47 260
  • 195
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
Аз уж следя темата, но съм пропуснала, че се произвежда само в Мароко, клипчето го гледах.Благодаря все пак, че ми отговаряш Simple Smile, че аз иначе съм си кьорчо  Grinning . Толкова се заинтригувах от него, че се чудя от къде ще се снабдяваме за в бъдеще с него тук в България Simple Smile

# 106
  • Мнения: 133
М дааа.  Определено ни трябва дистрибутор Simple Smile

# 107
  • Мнения: 110
Здравей! Освен да направим един тръбопровод!

Не знам наистина. Може би в София в магазините елемаг да има. Аз не съм ходила там от 2 години.
Нищо де, то се чете, забравя се, пропуска се... тема е това, нали да има интерес.

Или по сайтовете да се поръчва. или да ми идвате на гости.   bouquet  bouquet  bouquet

Това за Китай го казвам сериозно - те вече произвеждат и мароканска керамика - или подобна на нея, на много по-ниски цени. Имат цели "квартали" от магазини в туристическите градове. Навлизат и в Мароко ударно!

 

# 108
# 109
  • Мнения: 133
kiraa Добре дошла!  Hug
Разкажи моля те,  за японският пилинг.

# 110
  • Мнения: X
Да в Китай наистина се прави всичко, незнам как успяват...

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 13:54 от Анонимен

# 111
  • Мнения: 63
safar_maktoub Hug Може някой по-горе да те е попитал това и аз да не съм обърнала внимание ooooh! но имаш ли планове да се прибираш скоро в Бг  bouquet

# 112
  • Мнения: X
Намерих фирма, която го внася в България това арганово олио, но минималното количество е 30л.Все още не са ми отговорили за цената обаче!

# 113
  • Мнения: 63
Намерих фирма, която го внася в България това арганово олио, но минималното количество е 30л.Все още не са ми отговорили за цената обаче!
AzZa  Hug 100% чисто масло ли е? 30 л е доста като количество -ако можеш остави линк, за да го види safar_maktoub и да прецени дали е истинско newsm78  bouquet

# 114
  • Мнения: X
Уж казват, че е чисто ставало и за салата, самото масло не може да се види, ето сайта от който видях, че може да се поръча, по е-майл ми казаха, че само на едро минимум 30л. и че е внос по поръчка.
http://www.brevoil.com/bg/

# 115
  • Мнения: 110
30 литра не е много като количество според мен, но .... уф, като се сетя, че е нас се пазарува на едро и 10 кила/литра е нормална единица... За един човек е много, да.

Много хубаво, че има такава фирма за България. Дано дадат добра цена наистина.

Да, ще си идвам. Тези дни ще разбера дали ще участвам в конференция и дали ще се "материализирам" на  30 март, та до 4 април, или направо в седмицата след 6-10 април ще дойда.

Това е плана засега.

А, благодаря. Сега ги гледам, но не са ми познати като фирма. Дано отговорят навреме и добре!

# 116
  • Мнения: X
А сега получих друг е-майл, ще ви го цитирам Simple Smile

"Здравейте, предлагаме най-различни продукти от арганово масло вкл. и чисто.

Представители сме за Варна. Можете да се свържете на телефоните по долу.

Десислава Черкезова

кантора с адрес:град Варна

ул. "Петър Енчев" № 7

телефон за връзка 0897.890.339"


Не съм се обаждала за цена и чие производство е чистото, ако някой се обади моля да сподели информацията си Simple Smile

# 117
  • Мнения: 110
Бравооо, АzZa, браво! Излови ги всичките! Току-виж излязат полезни хора, които са разработили пазара.

Хмммм, да ги подложа ли на кръстосан разпит .... да се информирам подробно така да се каже, но със сигурност си разбират от работата хората! Браво!

# 118
  • Мнения: X
Доста се затрудних признавам с това масло, но пък успях да намеря, друг е въпроса с какво качество е ... ако наистина успееш да разбереш би било чудесно да знаем, че не купуваме някой примес, нямаща нищо общо с оригинала Simple Smile

# 119
  • Мнения: 110
малко не е в темата за красотата, но за порядките... като каза да разбера за оригинала... смея да кажа честно, че не съм търговец. Никаква ме няма, даже съм наивна. Независимо дали е за цени на нещо, това, че дори и в Европа някой не си платил по проект 3, 6, 12 месеца...

Един ден отиваме с мъжа ми в София. Аз ще се договарям да пиша една система ISO, ще разкажа какви данни са ми нужни, как ще се процедира. Хората имат цех - малък така, за ядки.

Не само пих кафе и сок, ами и ми платиха аванс...60%! А накрая мъжът ми, ухилен, носеше 5-6 пакета ядки, че и си бяха разменили телефоните и после им праща паста от арган да опитали. Аз сама такова нещо не мога да постигна.

После ги убеди да си платят и още малко, за да направим резюме на системата на английски, че им взе и пари да им преведе сертификата на арабски - трябваше им.

Че и сега, да ги накарам да дадат по едно случайно шише от 3-4 партиди, да го опитаме и тогава да решим дали да поръчаме арган, ако ни подарят по кило черен сапун. Така предлагам аз.     

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 16:31 от safar_maktoub

Общи условия

Активация на акаунт