Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 март 2009, 08:05 ч.

Има ли работещи в Кока-кола?

• 2 957
  • 9
  •   1
Отговори
  • Sofia
Знам,че да се боря с такава фирма е почти мисия невъзможна,но все пак,ако има някой,който работи  там ми е необходима малко помощ Praynig

# 1
  • Galaxy 13197853088
търсиш някой който да ти помогне да се бориш  с тази фирма?
нещо като агент саботьор?

# 2
  • Sofia
търся някой,който да ми помогне да получа читав фризер след като зареждам тяхна стока Tired
Незнам дали е саботьорство Rolling Eyes

# 3
  • София
Кока-кола фризери не раздават.Ако искаш да получиш хладилна витрина,това зависи изцяло от отговорника ти по район.

# 4
  • Kопенхаген
Божеееееее....всеки с дерта си и дерменджията с бента си...

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
получиш хладилна витрина,

точно и аз това го знам.
И се почват едни изисквания за подредбата му...  ooooh! ooooh!

# 6
  • Sofia
витрина имах в предвид Embarassed Незнам защо се хващате за всяка дума Peace

Божеееееее....всеки с дерта си и дерменджията с бента си...
Не е задължаваща темата за четене,по желание е.Просто мисля,че е вариант и тук да питам,отколкото да чакам наготово и да си драпам да не казвам какво,че не е петък Wink

получиш хладилна витрина,
точно и аз това го знам.
И се почват едни изисквания за подредбата му...  ooooh! ooooh!
проблем за подредбата не сме имали,но районния отговорник ми докара един меко казано кокошкарник изгнил и ръждясал ooooh! Няма как да го вкарам в чисто новия си магазин Sick
Моля ви да не си чешете клавиатурите и ако не можете по някакъв начин да съдействате да не се обясняваме поне в темата.Пробвала съм по каналния ред и ми се отговори няма витрини,тази е най-хубавата.И ме посъветваха,че ако имам познат където трябва ще стане.Естествено нали сме в България,винаги нещата стават ,ако имаш познат ooooh!

# 7
                         Не може ли да го убедиш да поправи нещата?

# 8
Да не те отчайвам, но и нашата витрина стана с познат. По-малката си я купихме, но тя е само за вино.  Peace

# 9
  • има ли значение?
При нас беше заварено положение. Предните собственици ни оставиха хладилна витрина, но тя е цялата ръждясала. Говорих с хората от които зареждам да ми я сменят, а те ми пратиха търговския представител . Имах късмет, че момичето е ново и много надъхана. Обясних, че все пак е в техен интерес да  ми предоставят по - голяма и нова витрина за да мога да зареждам повече от техните продукти. Номера мина, но пак казвам, че си беше чист късмет.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт