Отговори
  • Мнения: 54
Добро утро момичета  Hug
Тъй като днес съм раннобудна си позволих да пусна седмичната темичка  Flutter
Надявам се ди ви донесе много късмет, усмивки и  EFP на всички, които не чакат като мен, успех и на ловуващите естествено  Praynig
Успешен ден  Peace

# 1
  • София/Кюстендил
  • Мнения: 184
Добро утро на всички момичета  Hug

Надявам се, че приемате нови попълнения.
Само преди две седмици видях двете чертички, но сега се налага отново да се впиша в графата на чакащите  Cry

На всички нечакащи пожелавам  EFP, а на останалите - лека и хубава седмица

# 2
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добро утро и успешна седмица от мен!
Ето ви един хубав старт -  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Нека е много бебеносна и положителна  Hug Hug Hug

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Добро утро!Хубава седмица,изпълнена с много положителни тестове.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 755
Добро утро на всички! Лека и успешна седмица от мен. Дано пролетта ни донесе  stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl

# 5
  • Мнения: 421
Добро утро и от мен!
meri_m страхотна тема. Да е изпълнена с мноооого хубави новини!
Marpen мила  Hug
Зори как си слънце? Как е пупата  Hug

# 6
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
Добро утро и от мен с пожелание тази седмица да е седмицата на  smile3525 Two Hearts EFP stork-boy stork-girl  ylinfant

# 7
  • София
  • Мнения: 5 657
Ето ме и мен  Grinning.Успешна седмица на всички изпълнена само с добри новини. Peace

# 8
  • Мнения: 234
Добро утро и от мен - да е пълна с хубави новини темичката  Hug Момичета, един малко тъп въпрос    Crazy
Колко време продължава овулацията, т.е. от отделянето - до изхвърлянето на яйцеклетката? Предполагам, че в края на този период е нявъзможно да се забременее, ако яйцеклетката е почти изхвърлена  newsm78

 

# 9
  • Мнения: 1 248
Хайде и аз при вас
лека и успешна седмица
amanita благодарско за вирусите мило Heart Eyes
irina_boneva много ти е добра графиката Praynig

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Хайде и аз при вас
лека и успешна седмица
amanita благодарско за вирусите мило Heart Eyes
irina_boneva много ти е добра графиката Praynig
Дано,слънце! Hug

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 27
Зравейте момичета, бих искала и аз да се присъединя към вашия отбор, ако нямате нищо против, разбира се. Нова съм във форума, но от доста време ви чета и съпреживявам това, което ви се случва. Ние с моя съпруг от около 3 м.  работим по въпроса за бебче. Вчера лелката ме посети след 20 дневно закъснение, но не губя надежда, че ще стане. Както казват - когато му дойде времето. Сега желая на всички много усмихната и успешна седмица. Дано тази седмица се изпълни с много положителни емоции.

# 12
  • Мнения: 1 248
Иринка за сега си пушка бе мила Peace
 дано да се задържи така Praynig
и след два три дни да се похвалиш preggo

# 13
  • София
  • Мнения: 406
Добро утро,момичета.
Мери_М,чудесна темичка Heart Eyes
Ралче,как си  Hug
Marpen,annigirl добре дошли,момичета и скоро към отчетни Grinning

# 14
  • Мнения: 1 541
Добро утро, момичета  Hug

Marpen,  Hug Дано скоро пак ни изоставиш и този път няма да те пускаме в никакъв случай обратно  Naughty

Добре дошли на всички нови момичета и да не се задържате дълго тук  Praynig

Прасковке, как са нещата при теб, мила? Свършиха ли работа стиснатите ни палци миналата седмица?

Замислила съм се какво става с Дженката- дано се включи с добри новини  Praynig

amanita, ралче, как сте, слънца?

При нас вече стана по- пълна къщата ни- песа от вчера е с нас. Безобразно готин и сладък, много поспалив, но пък минира на всяка крачка и не спи по цяла нощ....Снимки ще пусна по- късно- да ви порадва малко и дано да осигури по една усмивка поне в този студен, снежен пролетен ден  Wink

Пожелавам силно положителна  Wink седмица във всеки желан аспект и много стиснати палци за нуждаещите се от такива    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт