"проблемно дете"

  • 1 068
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 167
Здравейте мами. Незнам дали тук е мястото на тази тема но, вече незнам какво да правя. Имам брат, който определено попада в графата проблемно дете. Лошото в случая е ,че проблема идва от средата. Със сестра ми опитвме да противодействаме по всякакъв начин но нищо не се получава #Cussing out Та питането ми е да ли някой знае за някое спортно училище извън София с пансион и добри педагози
 Предварително благодаря  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 5 362
Криси , а къде са родителите ви ? В смисъл такъв , че вие със сестра ти се опитвате да му взаимодействате , но  явно неуспешно , а родителите ви как реагират на това , че едно от децата им има проблеми ? А и не мисля , че пансион ще оправи работата . Може да се влошат нещата , той ще помисли , че искате да се отървете от него .

# 2
  • Мнения: 167
Как да го обясня -незнам, то е дълго и широко. Със сестра ми не сме деца(уточнявам и двете си имаме семейства) Не става въпрос за тези домове за деца, в които ги оставяш завинаги Naughty Имам предвит нещо съвсем различно -например спортното на ЦСКА имат пансион но само за деца които не са от София. А що се отнася до родителите- това е средата от която искаме да го откъснем.
 Проблемът е че започва да възприема паразитиращия начин на живот, който гледа по цял ден. Не иска да ходи на училище и е доста асоциализиран. Преди време ходеше на баскетбол и много му харесваше, но за съжаление спря и проблемите отново започнаха. За това стигнахме до извода е, че спорта ще му покаже че няма нищо по-хубаво от добрите резултати когато се трудиш. Ох и аз как го описах, незнам наистина е трудно за обяснение

# 3
  • Мнения: 25 589
А той самият иска ли да спортува? Ако бяга от училище, какво му пречи да бяга и от тренировки?
А спортът възпитава по принцип, но трябва да е доброволно - насила нищо не става.

Общи условия

Активация на акаунт