Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 март 2009, 11:55 ч.

Времето...

• 2 033
  • 49
  •   1
Отговори
....не ми стига за нищо. Нито за ядене, нито за телевизия, нито за разкрасяване, не мога да се изкъпя дори, и до тоалетна ходя когато има някой в къщи. Tired А най-ужасното е дето съм зарязала баткото съвсем. Embarassed Добре, че е голям и сам се оправя. А при вас как е? Променят ли се нещата по-нататък? newsm78

# 1
  • София
Ох, мила не знам как е с две деца, сигурно е така, няма време за нищо, децата си искат своето. но като пораснат ще са си дружка и ще се занимават двете.

# 2
  • Варна,морето,сините вълни...
Когато синьт ми беше толкова мальк(колкото дьщеря ти)голяма част от деня си го прекарваше в сьн.Имах време за чистене,готвене,ядене,телевизия и форума Laughing.Желанието ми за разкрасяване се появи по кьсно EmbarassedНа мен след 9-я месец ми стана по трудно с времето,малкия започна да шава и аз все сьм след него.

# 3
  • Ланкър, планините Овнерог
.... но като пораснат ще са си дружка и ще се занимават двете.

Това не е съвсем така при такава разлика. Баткото тепърва ще влезе в пубертета и малката няма да му е първа дружка. Със сестра ми имаме 6г разлика и не бих казала, че сме имали много общи интереси.

Към авторката...какво да ти кажа. Добре, че поне голямата ходи на занималня, иначе, ако трябва да й помагам, все с ненаписани домашни ще ходи  Crazy

# 4
  • София
Когато родих синът ми, бях така. Никакво време за нищо ...  ooooh! Но, той си беше такова бебе, че изискваше внимание 24 часа в денонощието.
След като родих малката, пък много странно, някак имам време за повече неща, нищо, че вече са ми две диванета на главата  Laughing
Не съм занемарила отношенията си с баткото, но силно ме спасява това, че той си ходи на ДГ...

# 5
  • София
Съчувствам ти.На същото положение съм.

# 6
  • София
Когато синьт ми беше толкова мальк(колкото дьщеря ти)голяма част от деня си го прекарваше в сьн.Имах време за чистене,готвене,ядене,телевизия и форума Laughing.Желанието ми за разкрасяване се появи по кьсно EmbarassedНа мен след 9-я месец ми стана по трудно с времето,малкия започна да шава и аз все сьм след него.
съгласна съм
сега ако нямаш време,после....

# 7
  • Габрово
съгласна съм
сега ако нямаш време,после....

И според мен етъка Simple Smile

# 8
  • София
Засега се справям, дано така продължи и занапред. Според мен всичко е въпрос на добра организация.
Или може би, защото като е лошо времето и през по-голямата част от деня сме си вкъщи и имам време за почти всичко. Като се постопли и сме повечко навън....може би и на мен няма да ми достига за определени неща newsm78

# 9
  • гр.Съединение -бивша Пловдивчанка
Когато родих синът ми, бях така. Никакво време за нищо ...  ooooh! Но, той си беше такова бебе, че изискваше внимание 24 часа в денонощието.
След като родих малката, пък много странно, някак имам време за повече неща, нищо, че вече са ми две диванета на главата  Laughing
Не съм занемарила отношенията си с баткото, но силно ме спасява това, че той си ходи на ДГ...

и при нас е така ,само дето ние сме с кака а не с батко Mr. Green

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 00:02 от AnMary

# 10
Имам породени деца, обаче не помня чак така да не ми е стигало времето. И със закуските им се оправях, и за къщата намирах време, и за себе си - също.  Peace Даже мъжа ми вечер като се прибираше, го чакаше сготвена манджа и накълцана салата.  Wink Че даже и лягах да спя следобед, ако не ме лъже паметта.  Crazy Баткото си ходеше на ясла, може би затова ми стигаше времето.

# 11
Имаш проблем с организацията или вършиш всичко много бавно. Не може да не ти стига за нищо цял ден ,даже и да не се изкъпеш и да не отделиш време на по-голямото дете.

# 12
  • София
в началото е така, особено ако детето е по-неспокойно, с колики силни и т.н.... нормално.

# 13
  • София
Ами да не те отчайвам и аз, но по-зле ще става  Crazy
Малкия вече спи по-малко, трябва да съм повече време около него, защото е започнах да пълзи навсякъде, да се изправя и съответно да се пуска и пада (все още не както трябва), търси повече внимание, повече време го храня...
Понякога и аз имам нуждата от 48-часово денонощие, за да свърша всичко, но се стягам и полека-лека отхвърлям задачките.
На голямата понякога и аз си мисля, че не отделям достатъчно време, поне не колкото преди  Rolling Eyes. От друга страна тя много ми помага. Мога да разчитам на нея, че ще занимава малкия, докато аз свърша нещо в кухнята  Peace. Оправя се вече почти сама с домашните.

.... но като пораснат ще са си дружка и ще се занимават двете.

Това не е съвсем така при такава разлика. Баткото тепърва ще влезе в пубертета и малката няма да му е първа дружка. Със сестра ми имаме 6г разлика и не бих казала, че сме имали много общи интереси.

Peace и аз не разчитам на това.

Въпрос на организация е  Peace. Успявам да водя и да вземам голямата от училище, от английски, танци, да оправя къщата, да работя от къщи, да вися и да пиша тук  Crazy, дори и да отделям време и за себе си. Винаги има още какво да се желае, но и за него ще намеря време  Peace
И да допълня, че не мога да разчитам на грам помощ освен на каката - и за 5 минути няма на кого да оставя малкия. Цяла зима хвърчи заедно с мен по задачи - няма сняг, няма студ... Не сме излизали на разходка не помня от кога - винаги излизаме да свършим някоя работа Crazy

# 14
  • Русе
След по-малко от месец ми предстои нещо такова Rolling Eyes.Батко на 3 годинки,и бебе.Таткото в чужбина.
Идея си нямам как ще ми стига времето за всичко,но съм убедена че ще се справя.И трябва,просто няма накъде Grinning

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт