Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
600-614 от 663 отговора
Имам един блистер АДЕПЕНД, от който са използвани 2 хапчета. Ако някой проявява интерс, нека да ми пише на лични.
Цитирай

Все още набирате ли хора за Ревиа ,въпросът ми е към Вейхайвей. Мога ли да се включа?
Цитирай

toto1, Моля, регистрирайте се и ми пишете лично съобщение, за да Ви имам предвид.
Бях събрала хората, но един човек не ми е потвърдил, че ще пусне превод. Не се ли обади до петък, ще влезете на негово място. Peace
Цитирай

Време  е да се отчета! И такаа.. ако кажа, че нямам нови обриви ще излъжа, но са много по малко.
Ако преди тъпчех на едно място, то сега се движа с две напред една назад, образно казано.
Скоро смачках второ хапче и най- странното е че се будя през ноща към 2, 3 часа, разхождам се и след извесно време заспивам, а при първото хапче беше точно обратното - заспивах непробудно до сутринта. Надявам се, че е временно защото не дават ни6то интересно по TV нощем. Това е.
мислех да снимам но ще го оставя за 19 февруари -тогава става месец от първия прием. Надявам се, че тогава ще имам още по -добри резултати
Цитирай

Вейхайвей регистрирах се но пощенската ти кутия не ми прие писмото ми пиши ми ти Peace
Цитирай

toto1 Много съжалявам. Четвъртият човек ми е превел парите днес. Peace Peace Peace

Защо не пишеш, някой имаше свободни блистери Адепенд?
Цитирай

Elena Hristova  Можеш ли да ми пратиш блистера срещу заплащане ,пиши ми на лични как искаш да стане
Цитирай

mabo57, чакам адрес!

Днес купих опаковката
Цитирай

Лоши новини. Отново се изринах зверски. Не знам къде сбърках и въобще сбърках ли някъде. Не мога да и хвана логиката на тази болест, а това ме плаши. Преполагам, че бях в полуремисия до сега. Както и да е продължавам да се боря.
Цитирай

Прощавайте че ви позабравих малко!   Embarassed
Да ви докладвам: НЯМАМЕ ОПЛАКВАНИЯ! Появи се малко тъпа болка в ставата, но при екстремните  условия на Атлантическия океан - влажност на въздуха 80%, студ и  нечовешки вятър. Впрочем и на мен ми заскърцаха кокалите, пък аз нямам проблеми.
Поводът да ви посетя е да ви окуража. Дерзайте и не се предавайте!
Успех на всички!
Цитирай

За sbotev - пощата му е пълна!

И бета амилоидните плаки (Алцхаймер) и микроинсултите при съдова деменция следва да се третират с протеолитични ензими + съдоразщиряващи средства.
За огромен късмет ензимите изчистват организма и от тежки метали, както и очистват стомашночревния тракт от патогенна микрофлора . (Трябват и пробиотици)

За дядото - потърси материали за Dr. Burt Berkson - лекува рак на панкреаса с LDN + алфа липоева киселна (ALA). Не губи време, почвайте!
Ако имате поне три месеца време - има шанс.

LDN - направо максималнаа доза 4.5 мг.  АЛА ще пиете по 1.2 г дневно (4 капсули). Виж в спортните магазини за добавки.

Потърси и други общоукрепващи средства против рак. И отново - ензими! Оголват тумора и го правят достъпен за атакуване. Чети в темата.

Успех!
Цитирай

Silverbell, моля не се отчайвай! Много е вероятно това да е някаква ответна реакция на болестта, не иска да се предаде и атакува, но ти продължавай и ще я победиш. Трябва малко повече време, струва ми се. Знам, че винаги има обостряне на болестта, предшестващо оздравителния процес. Много се надявам такъв да е и твоя случай. Вярвай, че ще оздравееш, моли се и имай в сърцето си само добри мисли.
Цитирай

Пак аз. Сутринта наистина се бях отчаяла, но сега съм по -добре(психически).Малко по късно осъзнах, че има причина за това обостряне на болестта и тя е месечния цикъл. Това е. И преди го бях забелязала, но както Ви казах по- рано не съм имала такива ремисии, а всеки ден дланите в мехури, а малко преди цикъл и по време -още по вече мехури. А този месец бях направо супер.
Това пак си е напредък. Явно този хормонален дисбаланс оказва голямо влияние на псориазиса.
Ще трябва да потърся нещо и за това.
Много се радвам че Борислав намина да ни даде кураж. Имаме нужда!
Цитирай

Привет и от мен. Преди време купих един блистер Ревия за мой близък. Преди седмица се реши да опита ЛДН (нещо латиницата ми прави проблеми). Започна с 1.5 мл., но на третия ден получи много силно сърцебиене. Много се е уплашил (той си е със сърдечни проблеми) и е спрял по нататъшния прием. Днес си говорихме и му предложих да опита пак, но да започне с много по-малка доза, например 0.5 мл. Вие какво мислите, някой друг от тук пишещите имал ли е подобен проблем? Дано и Пинки се включи. Причината за лечението с ЛДН е ревматоиден артрит и подагра.
Цитирай

ами аз от 2-ри януари съм н лдн и бях с малко играещо кръвно,но сега поне се стабилизира,а сега като започнах с ензимите се надявам да се оправи Smile И аз имам болки в ставите (тазобедрените0 но мноооого се надявам!!!Дано всичко да се оправи Wink
Цитирай

600-614 от 663 отговора