СОЛ НЕСЕБЪР БЕЙ ИЛИ ГРАНД ХОТЕЛ ВАРНА

  • 3 746
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Моля да споделите мнения за двата хотела.Спешно ми се налага да избера единия за почивка.
  Grinning:Благодаря предварително

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ами единия е на север, другия - по на юг. Това не е ли определящо?
... дай линк към Несебър Бей, моля.

# 2
  • Мнения: 674
Гранда е вече старичък. Реновираха го но си е соц тип.
СПА-то му е никакво - басейна е мъничък. Не е лош но не е и супер.
Другия хотел не го познавам..... newsm78 newsm78 newsm78

# 3
  • Мнения: 3 695
моя приятелка миналата година беше в Сол Несебър и е много доволна  Peace
и като обстановка и като храна

# 4
  • Мнения: 342
В гранда бях преди близо две години а на Несебър Бей му се каня това лято даже бях пускала тема и една мама от форума беше дала доста подробно разяснение.
Кажи какво по-точно те интересува за гранда?

Намерих си темичката http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372850.0

# 5
Привет  Grinning и аз искам да се включа в тази тема с един въпрос - през коя агенция сте се насочили да направите резервацията си, защото виждам че има разлика между офертите в рамсите на 5 - 25 лв. И нека някой препоръча туроператор с отработен вариант на ризирвация, защото с оглед на последните събития в туристическия бранш аз лично се притеснявам към кого да се обърна newsm78

# 6
  • Мнения: 1 322
Събирам мнения за хотела, защото съм се спряла на него за лятото.

# 7
  • България
  • Мнения: 987
Аз съм била няколко пъти в Несебър Палас-за последно миналото лято. Беше прекрасно! Стаите са много добре обзаведени, чисти. Храната е разнообразна и вкусно приготвена. Предполагам, че и в Несебър Бей ще е хубаво.

# 8
  • България
  • Мнения: 987
Няколко пъти сме почивали през септември в Несебър Палас и сме много доволни. И стаите, и храната бяха на ниво. Единствения проблем е, че ние обичаме да стоим на плажа, а храната и питиетата са горе пред хотела. Само това мога да отчета като недостатък. Инъче в по-добър хотел не съм била, отчитайки комплексно настаняване, обслужване, храна и цена.
Много съм доволна!

# 9
  • София
  • Мнения: 969
Аз съм била няколко пъти в Несебър Палас-за последно миналото лято. Беше прекрасно! Стаите са много добре обзаведени, чисти. Храната е разнообразна и вкусно приготвена. Предполагам, че и в Несебър Бей ще е хубаво.
Тортичка, може ли малко повече инфо за хотела. Детския парк голям ли е. Какво представлява анимацията? Водните пързалки, които виждам на снимките - плаща ли се за тях? Ако можеш да споделиш. благодаря предварително   bouquet

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 17:43 от sofy

# 10
  • България
  • Мнения: 987
За съжаление все още се борим за бебче и не сме се възползвали от детските забавления. Инъче анимацията за възрастните беше интересна. Почти всяка вечер ни забавляваха - концерти, танци. Много интересно беше.

# 11
  • Мнения: 342
В момента на първа страничка има още една тема за хотелите която съм пуснала .Прочети там
azira доста подробно е обяснила  Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372850.0

# 12
  • Мнения: 183
Сол Несебър Бей,бях там това лято и съм повече от доволна,ако и тази година се спра на нашето черноморие пак там бих отишла Peace

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 529
Ходихме миналата година - беше много хубаво .Стаите са чисти и големи . Храната беше мн. хубава и в изобилие .Детските пързалки са безплатни  и анимацията беше на ниво .

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Аз съм за Несебър. Гранда лежи на стара слава.

Общи условия

Активация на акаунт