Vip Brother епизод 3 - Първи номинации

  • 71 392
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 780
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Мен пък Ники Дойнов ме подразни като каза, че всички сме им длъжни на медиците. Сори, ама аз не се чувствам длъжна щото не съм ги карала да ходят да работят там. Това си е техен избор. По отношение на вината им съм на две мнения, по-скоро си мисля, че не само заразяването на децата е довело до това състояние. Вероятно е имало и друго, имам предвид недопустимо сексуално поведение, недопустимо за страна като Либия, но това е само мое мнение.

Иначе и на мен ми е жал за Дачо. Исках Кристияна да напусне. Повече исках лайфа да спре в 22 часа, за да пуснат Забранена любов, но уви  Tired

# 781
  • Мнения: 7 723
Казах ли ви аз снощи, Че Камелия е с боя на косата, а? Whistling
...ето, че я е хванало...разгеле Crazy

# 782
  • София
  • Мнения: 3 880
Казах ли ви аз снощи, Че Камелия е с боя на косата, а? Whistling
...ето, че я е хванало...разгеле Crazy

 Mr. Green аххахахахаха
леле, как ми прилича на Сашка Васева ooooh!

# 783
  • Мнения: 1 303
А 'щото на Славков му е много там мястото...Very important person-хм.Може да е забавен,но един обикновен човек също може да е забавен и с чувство за хумор.
За Дачо да не говорим-абсолютно безличен..поне за мен

# 784
  • Мнения: 7 723
Казах ли ви аз снощи, Че Камелия е с боя на косата, а? Whistling
...ето, че я е хванало...разгеле Crazy

 Mr. Green аххахахахаха
леле, как ми прилича на Сашка Васева ooooh!
Ти направо разби илюзиите на пиарите й ooooh!
...да беше казала, че ти прилича на Мерилин Монро поне ooooh! Joy Joy Joy

# 785
  • София
  • Мнения: 1 541
ЩО Е САКРАЛ?

# 786
  • Варна
  • Мнения: 634
Я кажете сега какво означава в превод сакрал  Joy Joy

# 787
  • Мнения: 77
Aбе сакрала го разбрахме, ама Дачко пак лаф изтърси:
Камелия:
- Как се развиват отношенията между Азис и Софи (нещо подобно попита)
Дачо
- Ми нали знаеш, като се съберат две циганки и става мазало!  hahaha

# 788
  • София
  • Мнения: 1 541

...да беше казала, че ти прилича на Мерилин Монро поне ooooh! Joy Joy Joy
Не успешен опит  Peace

# 789
  • София
  • Мнения: 1 541
Я кажете сега какво означава в превод сакрал  Joy Joy
н'ема емотка с червена точка иначе бих ти казала  Mr. Green

# 790
  • Мнения: 77
Ох, като видях Камелия и в съзнанието ми изникна точно един клип на Сашка Васева от преди 100000 години! Това ми беше първата асоциация! Намерих клипа:  Mr. Green

http://www.vbox7.com/play:4c024ea9

# 791
  • Мнения: 1 303
Ооох тези чалгаджийки са завзели всички сфери-журита в МА,водещи...няма спасение

# 792
  • Мнения: 6
Добре де, Кристияна ли трябва да е виновна че на либийците им е непозната думата хигиена?Кристияна ли трябва да е виновна, че им се е случило това?
Ми да, длъжни смее им донакъде, след като чак последната година бяхме по-активни и направихме нещо, а не по-рано! И държавата ни им е длъжна, защото някой политици не си помръднаха пръста за тях и само влошиха нещата!Би трябвало да съдим Либия за всичко онова, което ни причини, за  целия този цирк, който разигра. Родителите на заразените и починали дечица по-добри ли бяха от сестрите с тяхната лакомия за пари? вече са си накупили луксозни къщи и коли, били са на почивка в чужбина и са забравили за дечицата си.А нашите медици за 8 годинии са пропуснали важни неща от живота на децата и внуците си!  Naughty
Хубаво, че остана. Да, не е ВИП. Но не е превзета като някои.

# 793
  • София
  • Мнения: 1 541

...да беше казала, че ти прилича на Мерилин Монро поне ooooh! Joy Joy Joy
Не успешен опит  Peace
т'уриле са й и бенка  Shocked

# 794
  • софия
  • Мнения: 3 379
Камелия еволюира...от корените на косата. Mr. Green
Имам лека забележка от към облеко.Чорапогащника на Изаура,хич не ми се връзва с полата на Мери Попинс и яке тип "те сега ще затанцувам с Джон Траволта" Whistling
булката на Милко,да вземеш да дадеш от този боб.....много познаваш Начи!!! hahaha

Общи условия

Активация на акаунт