С мерак за отслабване - и стари, и млади Дюкан ни запали - 167

  • 27 763
  • 546
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 711
Чета аз колко хора,чакали новата тема,и си викам,че сте стигнали до 6-7 страница,а вие още едва на 2-ра,направо излагация.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 361
Доня Коприва, може би е по-добре да поизчакаш, докато малката принцеса стане поне на 6 месеца. Режима става за кърмачки, но не е препоръчително при изключително кърмене - предполагам си чела за токсините, които се отделят от кърмата при отслабване.


мдаааа, като че ли си права..първо се записах и след това прочетох тук

http://dukanskirecepti.wordpress.com/%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D1%8A%D … 1%87%D0%BA%D0%B8/

много неприятно..ще си ходя дебела явно, бубулечка ми е много мъничка още и е по-важна

Поздравявам те за решението!
Можеш да поизчакаш още малко,а междувременно да махнеш от менюто си тестените и захарните изделия-шоколади,торти и подобни...Няма начин да не се отрази благотворно на теглото ти

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 16:48 от denica17

# 32
  • Мнения: 170
Eeee чак на трета страница успях да се запиша, айде сега три кила надолу и всичко ще е ок!

Честита 5-та месечинка на Адреналинката Hug! Браво и много успех в третата фаза  bouquet! Умно, разумно, с воля, хъс и желание ще запазим постигнатото Peace!

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Хайде и аз на 3-та страничка за 3 кг  Crazy
И като ги сваля, право на басейнчето  Mr. Green Или на плажа по хубаво  Wink
http://www.autoblog.bg/data/gallery_images/16/p_16866.jpg
Давайте да се стягаме, че не остана до лятото и секси банските
http://fashionsupreme.co.uk/images/products/2000/543-0.jpg

# 34
  • Мнения: 5
Цитат
Ако е дюканска лютеницата -може
Ако е купена или домашно приготвена по обикновения начин НЕ,защото има олио в нея...

А къде да намеря  рецептата за Дюканска лютеница?  Embarassed
А рецепта за Дюканска майонеза има ли?

# 35
  • Мнения: 1 265
Здравейте всички и честита ни нова тема. Момичета страхотни сте - да знае човек че има такава мощна подкрепа - си е много важно. Благодаря ви! Пък и имам с какво да се похваля в този порядък на мисли. Една от вас беше много мила и любезна да ми пише на лични - освен съвета къде да намеря продуктите и за да ми каже, че и тя живее в Атина - а даже ми е и съседка. От това по-голяма подкрепа - здраве му кажи. Утре отивам на пазар за трици, /да можех да не ги ям.....?!/ но си мисля че на всички "прасета" им са необходими. Пък аз с мойте килца май мнооого си приличам на прасе. Та така, на 25-03 2009 - ЗАПОЧВАМ. Лек отслабващ ден на всички.

# 36
  • Мнения: 2 375
Здравейте. Докато сваря да напиша нещо и вече нова тема.
Днес минах през кантара, значи за 6 дни,  днес 7 съм свалила само 2 килца. До сега съм направила 2П и 4ПЗ. Не вървя много точно по правилата, но не издържах повече дни П. Починах си един вид.
От днес ще ги редувам 1/1 да махна още 2 килца и стига вече.
Домочадието протестира, че не правя вече пици, торти и тн, ама това е положението, по-далеч от греха.
Успех на всички, не се предавайте, че лято идвааа...ще вадиме банските.

# 37
  • Мнения: 385
Sem22, успех! Пък и триците с кисело мляко не са никак лоши, а на палачинка са си направо вкусни!

Аз да кажа, че сантиметърчето ми показва вече под 100 на таза и съм много happy!

А и 3кг на 3та страничка би ми дошло екстра!

# 38
  • Мнения: 832
и аз в новата темичка
само да вметна, че внимателно съм прочела първа страница, и не прекалявам с млечните продукти т.е. не прехвърлям 1 кг,
триците го отчитам като пропуск и ще се корегирам, а за месото ами ям пилешко де да знам 100-120 гр по 1 път най много 2 пъти на ден, 2 яйца и това е...да се похваля, че днес имам промяна с почти 1 кг и малко ми се пооправи настроението(четох, че не е добре да се пропуска хранене, но апетита драстично ми намаля...така ли беше с вас?

това със см ще го отчета и него, благодаря съветите

# 39
  • Мнения: 5 001
xai ,колкото повечко месце или рибка си хапваш,повече ще отслабваш.....
Особено в П дните....Тогава клетките се изпразват от течност...


Цитат
Ако е дюканска лютеницата -може
Ако е купена или домашно приготвена по обикновения начин НЕ,защото има олио в нея...

А къде да намеря  рецептата за Дюканска лютеница?  Embarassed
А рецепта за Дюканска майонеза има ли?

Имаше и за майонеза и за лютеница.Виждала съм в блога с рецептите...

Момичетааааа,ХЕЛП ПЛИЙЗ! Дайте линкчета,ако имате на лесно,че нищо не откривам в момента..... Praynig Praynig Praynig

# 40
  • София
  • Мнения: 807
Цоп и аз на трета чак!  Laughing
Ето лютеничка:

http://209.85.129.132/search?q=cache:SoyMnCEf-j4J:dukanskirecept … ct=clnk&gl=bg
Вещи Hug благодаря!

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 17:32 от Snow4eva

# 41
  • Мнения: 9
Режимна Дюканска лютеница - http://dukanskirecepti.wordpress.com/2008/04/20/лютеница/

Аз вчера си правих, ама по моя си рецепта, като пропуснах олиото. Направо стана страхотна. Ако искате мога да дам и рецепта   chef

# 42
  • Мнения: 5
 Hug Hug Hug
Благодаря ви!
Думи нямам да ви опиша,колко много ви се радвам Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 5 001
Задружна Дюканска дружинка  Hug Hug Hug Hug   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 44
  • Мнения: 163
Какво правите бе момичета за 2 часа много сте изписали  HugБРаво на вас Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт