Моля за отзиви за LINDYNETTE 20

  • 20 445
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 341
Здравейте!

Преди да задам въпроса, моля да ме извините, защото тази информация частично се съдържа в други теми. Искам да я получа в малко по-синтезиран вид, защото ми е необходима, за да взема решението дали да приемам медикамента. Евентуално трябва да започна прием на Lindynette 20 с лечебна цел, не заради контрацептивния ефект. Поради това искам да знам имали ли сте проблеми и какви. Всякакви отзиви - положителни и отрицателни, ще ми бъдат от полза.

Благодаря ви предварително!   bouquet

# 1
  • Мнения: 25
За съжаление не мога да ти помогна напълно, но за да си улесниш търсенето, имай предвид, че Линдинет 20 имат същия състав като Логест. Аз лично имам опит и с двата продукта, но с контрацептивна цел. Бих могла да ти споделя някакви възможни странични ефекти и т.н. но за лечебен ефект - нищо не бих могла да ти кажа  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 341
Ами аз за лечебния ефект, който целим да постигнем с моя доктор, си знам достатъчно. Точно страничните ефекти ме интересуват. Притеснявам се да не напълнея, да не ми се развали кожата на лицето (макар че ефектът върху кожата, ако го има, би трябвало да е обратния) и т.н. Сподели, моля те, миндиринче, при теб кък беше с Линдинет 20? Дори и съставът да е като при Логест, дозировката на активните вещества би трябвало да е различна, мисля  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 317
Пия Линдинет30 от ноември месец, като за 1 месец прекъснах, тоест от 4 месеца вече. Не съм имала и нямам никакви странични ефекти - нито съм качила килограми, кожата ми не е е станала нито по-хубава, нито по-лоша, не ми става лошо, не изпитвам абсолютно никакъв дискомфорт от това, че ги пия.  Peace

# 4
  • Мнения: 341
Благодаря ти много, eleonor@!  Heart Eyes  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 110
Аз го пиех до скоро, преди да ме прехвърлят на Lyndinette 30. Бях много доволна, не съм имала никакви оплаквания нито от цикъла, нито от някакви странични ефекти.

# 6
  • Мнения: 1 317
Забравих да кажа - изписаха ми ги след спонтанен аборт, но вече си ги пия за предпазване.
Цикълът ми стана редовен като часовник, продължава около 3-4 дни, течението е много слабо, нямам никакви болки.
Успех  Peace

# 7
  • Мнения: 580
Преди време бях на тези ОК ,но ги смених по препоръка на гинеколожката ми ,не заради нежелани странични реакции , а защото не дадоха ефект при мен (хормонална регулация) .Не съм напълнявала,не съм задържала вода и тн ,просто не бяха за мен   bouquet

# 8
  • Мнения: 341
Благодаря на всички ви за отговорите!   bouquet
Много ме зарадвахте с това, че не сте имали и нямате оплаквания!
Аз имам миома, която е все още малка, но за съжаление расте. До сега само я наблюдавахме и не ми се искаше да приемам хормонални препарати, но в един момент, при положение че расте, е по-добре да започнем да я контролираме, от колкото да я оставя безконтролно да си порасне и да ме оперират някой ден. Вземала съм Diane 35 преди 15 години (заради хормонален дисбаланс) и знам колко мощен ефект може да имат хормоналните препарати върху организма. Поради това попитах за Lindynette, който за щастие е съвременен нискодозиран контрацептив и очевидно страничните ефекти действително са сведени до мимимум  Peace

# 9
  • Мнения: 2 011
Ами аз за лечебния ефект, който целим да постигнем с моя доктор, си знам достатъчно. Точно страничните ефекти ме интересуват. Притеснявам се да не напълнея, да не ми се развали кожата на лицето (макар че ефектът върху кожата, ако го има, би трябвало да е обратния) и т.н. Сподели, моля те, миндиринче, при теб кък беше с Линдинет 20? Дори и съставът да е като при Логест, дозировката на активните вещества би трябвало да е различна, мисля  newsm78
Аз съм дъщеря на гинеколог и последното  противозачатъчно , което пих  подбрано от  баща ми като  гинеколог беше Линдинет 20. Пила съм  с лечебна цел още на 17 г ( тогава  Диане 35) за нормализиране на хормоните и за нормална кожа - без акне . Лекарят сам избира  вида на противозачартъчното. До сега страничния ефект , който съм имала е тежест в гърдите - наедряха и  се постегнаха newsm78, Преди съм пила и др  противозачатъчни  и ако не ми понасят ( не ми е била достатъчна дозата) съм имала зацапващо кървене - без да ги  спирам си  довършвах опаковката и почвах друг  вид лекарство. От една година нищо не пия защото съм гадна пушачка, но  цикъла  ми пак си прави каквото си иска и когато си иска .... а докато приемах  Линдинет  20 нямах  никакъв проблем - беше  часовник ! Все пак  съвсем индивидуално  е какви  странични  ефекти ще имаш -  ще се следиш и ако  усетиш нередности  веднага   на доктора  !!! Успех !!!  Peace Hug

# 10
  • Мнения: 25
Точно дозировката на активните вещества е абсолютно еднаква при Линдинет 20 и Логест, просто ги произвеждат различни фармацевтични компании. В пти по-нискодозирани са от Диане 35, така че ефектът също би трябвало серизно да се различава...
Специално при мен ефектът от тези хапчета си е малко противоречив - косата ми е по-гъста и силна, кожата е по-чиста, гърдите понараснаха  Wink болезненият цикъл е по-малко неприятен и по-краткотраен....Но желанието за секс е много, много по-малко  Embarassed относно килограмите, не съм сигурна, защото започнах хапчето точно когато спрях да тренирам - напълнях, но не знам дали ако се движех, щях въобще да имам проблеми. Скоро пак започнах тренировки, така че ще се разбере...Други промени, откакто пия хапчета няма  Simple Smile Надявам се при теб нещата да се получат Simple Smile И най-важното - скоро да не са ти необходими по здравословни причини.

# 11
  • Мнения: 341
Благодаря отново на всички ви за информацията и подкрепата! Надявам се, че всичко ще бъде наред. Все пак отзивите, които давате, за почти само положителни, така че се надявам и при мен да е така и най-важното - да се постигне желания ефект върху миомата.

Общи условия

Активация на акаунт