Френска пролетна - 20

  • 18 681
  • 301
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 909
Да си пожелаем пролетно настроение!



Ето и предишната тема

Френска все така празнична тема - 19

# 1
  • Мнения: 3 241
Мерси за новата тема - и аз трябва да се науча да пускам Simple Smile

И аз цял ден се подмотвам, нищо, че съм на работа, но има и такива дни.

На всички приятна пролетна седмица.   bouquet

Няма ли да има снимки на Александра - Никол?

# 2
  • Мнения: 19
svety, много ти благодаря! Много полезна информация ми даде. Hug

# 3
  • Мнения: 846
Oх, имам чувството, че съм спала зимен сън и сега ме боли главата  Crazy
Летисия, поне си имате кола защото ние май се сбогувахме с нашата  Laughing, оня ден се треснахме и сега ще видим колко ще ни одрусат за ремонта.

Да се похваля, че се запознахме с Мари Рус най-накрая.Ама големи сладурани са с малката Даная, направо се разтапям Hug. Бебешорката така обича да се гушка в мама, а нека Мари ви разкаже как прави мус- мус  Laughing.Много хубаво изкарахме на рожденият ден на братовчеда на Даная  Mr. Green искам пак  LaughingКато имам снимки ще пусна  Flutter

Чумби, мерси за новата тема  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета!!  Hug
Много благодаря за всички поздравления и хубавите пожелания. Този пост ще е къс, защото нямам възможност да пиша дълго.
Много много съм щастлива! Да бъдеш майка е най-невероятното усещане на света! Пожелавам на всички неизпитали го съвсем скоро да го изпитат.
Отново ви благодаря!   bouquet
Името е компромисен вариант най-вече компромисен от моя страна, но няма никакво значение, вече съм абсолютно влюбена в нея.  Heart Eyes
Пускам и снимков материал  Simple Smile Дано линкът проработи.
http://picasaweb.google.com/lh/sredir?uname=misstony&target= … UQ&feat=email

# 5
  • Мнения: 702
Уникална сладурана и красавица си имаш Мелинда
Честито и много да те радва  Hug Heart Eyes  bouquet
Направо ми се приска да я нагушкам много сладко бебе   bouquet

# 6
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 616
Да се разпиша в новата тема, че отдавна не съм наминавала Simple Smile
Мелинда, Александра Никол е много хубаво име, а тя самата е голям бонбон Simple Smile И вече любопитно ококорена!  Laughing Да ти е жива и здрава, а на теб бързо възстановяване и да си почиваш!

Да ви кажа и аз, че много се радвам, че успях най-накрая (след 3 години) да се запозная с Мистикова и да обърнем няколко бири в стачков ден Simple Smile. Жалко само, че беше кратко, че трябваше да се прибирам на село  Grinning

Гледам към края на предната тема за нишесте говорехте - аз наскоро търсих (че домашен Данет исках да правя) и намерих едно, на Francine. "Fine de mais" се казва. Добре, че все пак му погледнах съдържанието, да видя че е именно нишесте, иначе щях да го подмина като малка гара.  Laughing

Мария К., кога ви беше римския уикенд? И пак да си кажа - а после снимки  Wink. За съжаление, не си падам по поп-арта, затова не ме брой за Анди Уорхол, но за кафе после, съм навита... Парижанки? И без това този или другия уикенд трябва да ида до Париж, че имам подаръци за купуване.  Laughing

Алиса, не видях момичетата да са ти отговорили за долината на Рона... Аз бих препоръчала обикoлка на винопроизводителите в региона (хубави червени вина), ама щом сте с деца, няма да е много възпитателно  Laughing. Колко време ще имате за разгкездхане? Оттам на път за някъде ли ще минавате, или смятате там да идете на почивка? Мога да ви препоручам да спрете в Beaune (Бон), да видите една от най-старите френски болници, Hospices Civils de Beaune, основана през 1443 (ето малко история на английски). Изключително красиви покриви, покрити с емайлирани керамични плочки. Имат и лозя, от които правят вино (не може да минете през долината на Ронa и да няма вино наоколо  Laughing) и всяка година го продават на търг с благотворителна цел. Може да се отбиете и в Лион, който е доста красив град. Ако имате повече време, на около 3 часа на път на запад, към Масиф Централ, в региона Оверн - Auvergne (известен с изгасналите си вулкани) има атракционен парк посветен именно на вулканите. Нарича се Vulkania - ето и сайта му на английски...
Друго засега не се сещам, момичетата дето са "по-надолу" да ударят едно рамо Simple Smile.

Миналия уикенд бяхме без Камбанката (на гости при баба и дядо) и направихме една дъъълга разходка из Париж. Много добре ми дойде Simple Smile Сега остава и пролетта да дойде, ценя няма да има  Laughing

Лека вечер, аз отивам да гледам световното първенство по фигурно пързаляне (всеки луд с номера си  Wink).

# 7
  • Мнения: 1 194
Запис в новата тема! Благодаря на чумби!

Мелинда, добре завърнала се! Много сладка малка кукличка! Много щастие заедно ви желая!

Поля, честита ти нова лентичка! И наминавай отвреме на време да видиш старите дружки, драго ни става! Hug

Роца, Рим ще атакуваме в събота LaughingТо взе , е дойде! Толкова работа имам тези дни, че не осъзнавам реалността на този екзотичен уикенд.Нямаме кой знае какви туристически амбиции, каквото видим това! За снимките...трябва да се стегна Embarassed
Жалко, че не харесваш Уорхол. Аз лично по изложби почти не ходя откакто се родиха децата, културата ми изостана далееече някъде. Ама веднъж в живота да се иде на изложба на Анди, пък и Палето не съм виждала...

Аз нямам свободен уикенд преди май!  ShockedКолкото и странно да ми се струва на мен самата най-напред!
чумби, април ще посетим, надявам се, още една държава, чието име ще разкрия като му дойде времето JoyТри за четири месеца не е зле като за опознаване на Европата! Rolling Eyes

ансим, освен Маизена , както са ти казали(която е натурално бяло нишесте), аз предлагам Creme patissiere, който се намира на щанда със сладкарските продукти(ванилии и други разни дето не знам за какво служат). Има разни видове:ванилов, писташ, шоколад...

Ивенце, жалана, ТО, здравейте и на вас!(защо ТО бе мамо Светли Wink?)

# 8
  • Мнения: 49
Честита нова теми4ка.
Мелинда,много красиво име сте избрали.Александра Никол е толкова сладинка,4е и на мен ми се прииска отнобо бебенце.Много е миличка.
Ние по-миналия уикенд ходихме до Лувъра,много ни хареса.Надявам се при следващата визита в Париж,да се запозная с някои от вас  Simple Smile

# 9
  • Мнения: X
Мел, малката Али е много нежна, много сладка. Прекрасна направо.
Много щастие ви желая!

# 10
  • Мнения: 3
 Привет и от мен в новата тема !    bouquet

С такова умиление разгледах снимките на Мелинда. Бебе Александра е разкошна сладуранка ! Толкова мъничка и така любопитно ококорена  Heart Eyes
 Аз от вчера се занимавам с опознаване на този сайт http://www.grandsites.midipyrenees.fr/
и си харесвам нови местенца за посещаване  Flutter
 Jalana, направо ме изумяваш как с усмивка и лошите новини ги споделяш  Hug  Надявам се да не сте пострадали сериозно от катастрофата ! Без кола се преживява , колкото и да е неудобно , но звука от смачкана ламарина е много травматизиращ . . .
 Мария К. сигурна съм, че ще си изкарате страхотно в Рим. Този град e вълшебен и ми е един от любимите.  Била съм там 10 дни, но бих отишла отново и отново . Един от най-приятните и лесни  за разглеждане градове.  Забележителностите са така концентрирани и лесно достъпни, че за един ден може да видите всичко без изтощителни разходки и без какъвто и да е транспорт. За 3 евро навсякъде предлагат карта на центъра с картинки на забележителностите, която показва как да стигнеш пеша от едно място на друго. Прекрасно и спокойно място за сутрешна или вечерна разходка е Giardini Borgheze в центъра . Единственото място, където се чака и може да има голяма опашка е на входа на  Ватикана . До късмет е , колко време ще отнеме - може минути , а може и часове.. Желая ви незабравим уикенд и много хубаво настроение !

# 11
  • Мнения: 1 465
Мелинда, честито бебче и от мен. Flutter Много е сладка малката Александра.Hug
Съжалявам, че отдавна не съм писала тук, но бях на работа и не разполагах с почти никакво време. Embarassed
Сега съм само тази събота и край. Party Надявам се да успявам да пиша по-честичко. Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 846
Мелинда, ще я изям тази малка сладурана. Толкоз е красива и аз съм влюбена в нея. От няколко дена все бебета прегръщам вече и аз искам едно малко сладуранче  Crazy.

Летиция, само аз си знам как ревах и колко бях уплашена и какъв ад изживях. Но все пак съм жива и здрава, а това си е повод за голяма радост. За сметка на това пък мъжо е кисел от сутрин до пладне, еми той си е виновен какво се сърди на целият сват и аз не знам  Crossing Arms
Не мен ми предстои скоро да пътувам до София, че да си оправям шеметната усмивка  Laughing. Дано зъболекаря не ме ядоса, че ще има  #2gunfire #2gunfire

Ах Рим, мечта на милиони  Mr. Green
Мария, как така нямаш свободен уикенд бе моме  Shocked

# 13
  • Мнения: 467
Мелинда, честито ти красиво бебче  Heart Eyes Твоите снимки ми навяват едни далечни спомени  Grinning
Жалана, добре че леко сте се отървали. И аз веднъж се бутнах в команията на един глупак, и до сега го помня и дълго ме беше страх да се возя в кола. Колкото до липсата на такава, в началото е терсене, но после се свиква. Нашият собствен рекорд е две години без возило  Wink Какво ти е на зъбите и защо в Бг ще си ги правиш (аз май тъп въпрос задавам, ама пусто любопитство  Blush)...

# 14
  • Мнения: 49
Жалана,съжалявам за любопитството,но какво е станало?Радвам се,4е не сте пострадали.Много е неприятно след подобно преживяване,мен за това все още ме е доста страх да шофирам.

Общи условия

Активация на акаунт