Имате ли в офиса диспенсър за минерална вода

  • 9 032
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 634
Аз ползвам за две различни места Тошитомо и Комета. Не мога да кажа от кого съм по-доволна.

# 61
  • София
  • Мнения: 346
А как си почиствате диспенсъра ? И случва ли ви се да ви носят мизерни бутилки, които като ги виждаш как изглеждат да се замислиш дали да пиеш ?

# 62
  • Мнения: 0
препоръчайте ми фирма...
Ние зареждаме , от Аква Трейд Рилейшънс , поръчваме и на другия ден носят , дават и машинки , предлагат различна вода , а галончетата са новички и чисти  bowuu
На тел. 978 5000 заявяваме

# 63
  • Мнения: 0
А как си почиствате диспенсъра ? И случва ли ви се да ви носят мизерни бутилки, които като ги виждаш как изглеждат да се замислиш дали да пиеш ?
Като му има нещо на диспенсъра , фирмата си го обслужва безплатно  bowuu

# 64
  • Мнения: 1 567
Привет , мами чудим  newsm78 се с колегите дали да си купим диспенсър за минерална вода .Дайте съвети .
Предварително , благодаря  Hug


Да, естествено, че имаме. Самият уред е "подарък" от фирмата, която ни снабдява с водата... Т.е плащаме си само водата...

# 65
  • Мнения: 830
Да имаме, във всяка стая по един и кафемашина имаме и всичко е безплатно!

# 66
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Да имаме, във всяка стая по един и кафемашина имаме и всичко е безплатно!
И ние си имаме водичка и кафенце без парички. Но още не мога да разбера защо колегите влизат при нас с колежката да си напълнят бутилчицата или да ударят една бърза чашка като си имат вода в съседство до тяхната стая.  newsm78 Чак ме изнервят. АКо ги питам ще кажат, че се заяждам.

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 358
Ние за вкъщи си купихме, голямо удобство-децата намалиха с кока-колата.......повече водичка пият вече Grinning
Засега си купувам бутилки за еднократна употреба се водели,ама чух ,че имало някакъв начин да се пълнели повторно....някой знае ли?

# 68
  • София
  • Мнения: 6 011
Ние за вкъщи си купихме, голямо удобство-децата намалиха с кока-колата.......повече водичка пият вече Grinning
Засега си купувам бутилки за еднократна употреба се водели,ама чух ,че имало някакъв начин да се пълнели повторно....някой знае ли?
Защо да са за еднократна употреба? Нали връщаш празната и си купуваш пълна? Бутилките от 19л. са за многократна употреба, просто ги измиват и пак ги пускат в обръщение.
Иначе можеш и да си пълниш бутилката, стига да си намериш капачка с тапичка, защото на новите бутилки директно се пробива капачката, а на старите посредата имаше една бяла тапа /която си плуваше във водата, след като поставиш бутилката - дано ме разбра/ - те ставаха за пълнене в домашни условия.

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 358
Ние за вкъщи си купихме, голямо удобство-децата намалиха с кока-колата.......повече водичка пият вече Grinning
Засега си купувам бутилки за еднократна употреба се водели,ама чух ,че имало някакъв начин да се пълнели повторно....някой знае ли?
Защо да са за еднократна употреба? Нали връщаш празната и си купуваш пълна? Бутилките от 19л. са за многократна употреба, просто ги измиват и пак ги пускат в обръщение.
Иначе можеш и да си пълниш бутилката, стига да си намериш капачка с тапичка, защото на новите бутилки директно се пробива капачката, а на старите посредата имаше една бяла тапа /която си плуваше във водата, след като поставиш бутилката - дано ме разбра/ - те ставаха за пълнене в домашни условия.

Не, аз си купувам от един склад на едро, и там ми казаха,че не ги заменят, защото са за еднократна употреба,на Горна баня. По тънички са от другите, но пък са новички и лъскави.Една е 6.50лв. Е,и при тази има една тапичка и като се мушне тя изплува във водата, а това синьото гледам,че не се маха

# 70
  • София
  • Мнения: 6 011
Не знаех, че има и такива бутилки.  Peace Тази тапичка може да се извади и да си я ползваш отново, напълнена от теб /това го знам от приятели, но не съм го пробвала, защото ми казаха, че цялата машина жабунясвала от води с неустановен произход - от разни чешмички и т.н./

# 71
  • Мнения: 3
Благодарско , много инфо събрах .Нансито  Hug обадих се на вашите хора , веднага реагираха , даже компромис за количеството ни направиха   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт