Отговори
# 60
  • Мнения: 21
Бенсън, браво на мъжа ти- той е светъл пример Grinning
"Зазоряване" не само трябва дословно първите 100 страници да филматизират, ами ако може и вдъхновение от фен-фикшъните да вземат, няма да има лошо... останалите страници не знам как ще ти драматизират без да ни стане лошо, ама ... ние още рибата в морето- нали Стефени още не е решила дали ще я филматизират тая книга въобще
знаете ли, аз от известно време си мечтая да вземат да направят цялата поредица като компютърна анимация от рода на Final Fantasy- и да питат Стефени как си представя героите... не че Роб не ми харесва, напротив, но би ми било интересно да видя как Стефени си представя нещата- без ограниченията на снимачни техники, трикове и какво е физическа възможности... и би ми било интересно дали Едуард би бил по-хубав от визията на Робърт.... Sunglasses

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 21:54 от staro-novo

# 61
  • Мнения: 2 897
Хайде пак скан на списание, предоставен от Robsessed ето тук

И 2 нови фен постера



от ето тук

# 62
  • Мнения: 354
Тези пък и те се излагат - за мен цялата сага не е за нестабилни тинейджъри по на 12-13 години, кой знае какви идеи могат да им родят главите...

В този ред на мисли, днес докато бутах количката дочух следния разговор между ученици на по 8-9 години. Едното дете вика на другото:"Хайде да минем от тук, но не по слънцето, моля те." Другото вика: "Защо". Първото: "Е, нали ти казах, че не мога да се появявам на слънце, хората ще разберат...", а другото му отговори: "Абе какво ти пука, слагай си качулката и нищо няма да ти стане, никой няма да разбере..." #Crazy

# 63
  • Мнения: 363
Е, би било тъпо и нечестно да не направят филм по 4-4аст...Може да съм объркана, но то4но това ми е интересно, как ще представят  Зазоряване.......срам ме е да доложа...но детето мъкне наляво надясно и Здрач и Новолуние... и обяснява "Мама мама мама" Embarassed Ето и снимков материал...
http://i186.photobucket.com/albums/x61/susikata/DSCF3818.jpg

# 64
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
В този ред на мисли, днес докато бутах количката дочух следния разговор между ученици на по 8-9 години. Едното дете вика на другото:"Хайде да минем от тук, но не по слънцето, моля те." Другото вика: "Защо". Първото: "Е, нали ти казах, че не мога да се появявам на слънце, хората ще разберат...", а другото му отговори: "Абе какво ти пука, слагай си качулката и нищо няма да ти стане, никой няма да разбере..." #Crazy

А в тукашните училища ще се прави бал с маски ... днес чух 3 момичета да споделят, че искат брокат ... да си праят гаджетата бляскави ooooh! . Засега няма някоя с планове за прежда, да си направи върколак  Joy .
На мен ми отбележете черна точка - не можах да се докопам до Браво! А таман на едно място тапетите са почнали да се отлепят ...  Joy .

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 22:29 от bobz

# 65
  • Мнения: 21
сега попрехвърлих няколко глави от Здрач, включително с Джеймс и историята как познава Алис (да си попълня дупките, че се излагам, като коментирам  Mr. Green) и се присетих за нещо, което ме дразни в книгите- как Едуард казва на Бела "Bella, sweetheart" или в другите книги-  "Bella, love"...  Tired що за обръщения от мъж като Едуард- не можа ли Стефени да измисли нещо оригинално, някаква тяхна си измислена дума/съкращение или нещо, което е кодово за между тях двамата... много ми е "mushy" това.. много ми боде в очите Едуард като го каже..

# 66
  • Мнения: 2 897
Ами типични обръщения от преди 1000 години, не многo оригинални, но уместни....
Тя 'що не му казва love или sweetheart Wink...

А и той може да се лигави, на мен в пристъп на лиготия ми казват "любима моя", "любов", "ненагледност" и т.н. Mr. Green
Да осъзнавам, че няма никакъв шанс Едуард да се лигави, беше шега хехе.

# 67
  • Мнения: 57
Наистина по-старовремски идват и най-вероятно за това са използвани. Flutter

Аз ще лягам, че тази сутрин стоях до 4 часа, за да си дочета книгата Embarassed Сладки сънища с Робърт или Едуард, както предпочитате в тях! Heart Eyes

Edit: За лека нощ вижте на какво попаднах  Let me sign live full song

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 23:03 от Sensoria

# 68
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Здравейте и от мен в новата тема.
Исках да попитам, дали някой си е качвал филма на МР4?

аз, на телефона ми е, сега го гледах.
Привет от Бургас, малей колко сте изписали.
Страхотна тема и анкета!

# 69
  • Мнения: 21
лека нощ и от мен



една " ДВД-капс" с Едуард за лека нощ  Grinning

# 70
  • Мнения: 200
запис  Peace

Бенсон благодаря ти че ми отговори   bouquet

лека момичета  Hug

# 71
  • Мнения: 1 800
Стефани какво се притеснява за Р****ме(Дени, така става ли). Те направиха Галъм във Властелина на пръстените, та това ще им се опре. Само Съмит Ентъртеймънт да отпуснат по-голям бюджет, 4е да има добри ефекти.

Обръщенията на Едуард към Бела, са то4но от миналия век Laughing Ако мъжа ми се обърне към мен така, ще го заведа на преглед.


Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 23:42 от benson10

# 72
  • Мнения: 2 897
Benson, сега някой ще попита коя е тя, а това е спойлер все пак, може би трябваше да го сложиш в бяло Peace

Благодаря, че я "прикри" Hug

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 23:50 от Dеничка

# 73
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Benson, ти сама си намерила ключовата дума - бюджет. Властелина го направиха с огромен бюджет, докато за Зазоряване я дадат, я не. Всичко зависи от приходите по-нататък, да се надяваме, че ще сполучим  и ще доживеем да видим и на по-добри ефекти и по-добър грим (за грима имах големи критики още докато гледах да сложат молив на Робърт при снимки в близък план  ooooh!) .
В бяло:
Добре де, какво толкова и е трудното на Ренесме ? Просто расте бързо...
П.С. Бенсън, Ам-гъл беше симпатягата Sunglasses

# 74
  • Мнения: 2 897
В бяло:

И аз мисля, че Ренесме е пределно лесна за изпълнение, освен може би факта, че от наистина много малка говори.

По-скоро раждането й ще е... controversial и то, според мен, заради елемента... как да кажа... "гнусни детайли"

Като казах controversial - секс елемента.. ако решат пак да е филм предназачен за "дечица" трудно ще го представят, удовлетворявайки феновете, които искат малко по-hardcore и максимална близост с книгата, а не целувка-две и айде вече е на другата сутрин, без много подробни разговори в леглото, да не се покварим децата...

А от гледна точка на ефекти и бюджет - сцената със сблъсъка с Волтурите ще изисква средства определено.


Но не мисля, че филмът, дори с много ефекти, достатъчно, за да се харесат на Стефани и феновете, би погълнал огромен бюджет.
Голям да, много голям може би, но не чак огромен.
Въпросът е, че Съмит май искат да изкарат възможно най-много пари.
И обратно на думите на bobz не всичко зависи от приходите по-нататък, да не кажа хич даже...
С ефекти или без ефекти - "всички" ще гледат филма.
Така че 'що да не ги спестят...
Бюджетът на Нова Луна се знаеше, че е фиксиран, константа, и не зависеше от успеха на Здрач.
Доколкото помня леко са го увеличили от първоначалната сума, която са били готови да дадат (когато са подписали с новия режисьор), но все пак по-малко отколкото режисьорката на Здрач е изисквала.

Та ще видим.
Има много "ако"-та и "дали"-та.

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 23:59 от Dеничка

Общи условия

Активация на акаунт