Мили приятелки моля помогнете ми!!!

  • 818
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здрвейте отново имам голяма молба към вас.Отскоро живея във Бургас и нямам никаква представа къде мога да намеря добри лекари гинеколози при които да отида.Преди да родя сина си имах един спонтанен аборт и сега съм доста уплашена това да не се повтори.Вчера леко ми прокърви и отидох в "Света София",но попаднах на ужасен лекар,който ме прегледа с якето на гърба понеже беше на края на работния ден  .Направо останах изумена от отношението му ,което неискам сега да коментирам.МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ КЪДЕ В БУРГАС ИМА СВЕСТНИ ЛЕКАРИ.
Позздрави!

# 1
  • Мнения: 3 453
Ще те разочаровам, Снежи. Страшни неща съм чувала за гинеколозите в Бургас. По-добре се насочи към друг град. Успех! Hug

# 2
  • Мнения: 547
Снежи,аз лично съм доволна от Калчева и Мърмърова.Ако искаш координати ще ти дам.Калчева работи само на частно,а Мърмърова има и по здравна каса,но доколкото знам записването е за известен период напред.Иначе и тя преглежда на частно.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 384
ами то няма много читави лекари в Бургас Confused,но...и аз бих ти препоръчала Мърмърова.

# 4
  • Мнения: 3 294
Уффф , за свестни лекари в Бургас е изключено да се говори , доколкото успях да разбера си бременна и искаш някой лекар да те следи , заради прокървяването  newsm78
Аз ходя при Калчева , ако искаш отиди при нея , най-добре е да си създадеш собствено мнение от лекаря . Успех  Hug

# 5
  • Мнения: 453
аз също не бих ти препоръчала лекар от Бс , за съжаление имам горчив опит.

# 6
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Аз бих препоръчала д-р Мърмърова. Доволна съм от нея и е много внимателна.

Общи условия

Активация на акаунт