Хотел "Варуша" - гр. Велико Търново

  • 1 892
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 461
Здравейте, пътешественици и пътешественички.

 Ние смятаме да пообиколим родината през почивните дни и след много ровене в нета за хотел във В.Търново и района се спрях на хотел "Варуша". Ние сме трима възрастни и две деца - аз, децата и майка ми и баща ми и ни трябват две стаи. В този хотел ми излезе най-изгодната оферта - 40 лева за стая с две легла и 50 лева за стая с три легла. Цените са без закуска. Посещавал ли е някой от Вас този хотел и какви са отзивите Ви ? - Местоположение, обслужване и пр.

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 16:29 от chochko

# 1
  • Мнения: 746
Много приятно място. Стаите са хубави, говоря за спалните - с изглед към уличката.
Иначе при резервацията понякога има проблеми, ако не си капарирала, но иначе е приятно и на 2 мин от всички хубави заведения за хапване  Peace

# 2
  • Мнения: 461
Много приятно място. Стаите са хубави, говоря за спалните - с изглед към уличката.
Иначе при резервацията понякога има проблеми, ако не си капарирала, но иначе е приятно и на 2 мин от всички хубави заведения за хапване  Peace

Вие как направихте резервация - директно с хотела или през агенция? А, какво имаш впредвид с това, че понякога има проблеми с резервациите ?

# 3
  • Мнения: 746
първия път един приятел ни направи на място резервацията, не помня вече дали беше оставил някакво капаро.
Втория път искахме една определена стая и всичко беше тип топ, но после като отидохме искаха да ни бутнат в някакв по-кофти стая, без тераса. Нещо се направиха на интересни. Вдигнах им скандал и нещата се оправиха. Тогава се зарекох, че няма да им стъпя в хотела, но ако пак отида в Търново, пак там бих отишла - местенцето е приятно, стаите са нови, с интернет, климатик, парно, постоянно има топла вода.

# 4
  • Мнения: 198
Аз често отсядам в този хотел. За мен по-скоро е къща за гости, но както и да е. Стаите са чисти, топли и уютни, до колкото може да се каже за хотел, че е уютен. За цената, която се плаща е повече от добре Simple Smile

# 5
  • Мнения: 746
Аз често отсядам в този хотел. За мен по-скоро е къща за гости, но както и да е. Стаите са чисти, топли и уютни, до колкото може да се каже за хотел, че е уютен. За цената, която се плаща е повече от добре Simple Smile

то май се води семеен хотел  newsm78

# 6
  • Мнения: 461
Направих резервация за 2 нощувки - една двойна и една тройна стая за 2 и 3 май. Това, което ме притеснява обаче е, че не ми поискаха капаро, а казаха само да се обадя на 30.04 за потвърждение. Дали да им вярвам или да търся начин да платя предварително (имам познати които са от Търново и биха могли да ми съдействат), макар че то и това, че си платил не винаги помага.

# 7
  • Мнения: 746
Направих резервация за 2 нощувки - една двойна и една тройна стая за 2 и 3 май. Това, което ме притеснява обаче е, че не ми поискаха капаро, а казаха само да се обадя на 30.04 за потвърждение. Дали да им вярвам или да търся начин да платя предварително (имам познати които са от Търново и биха могли да ми съдействат), макар че то и това, че си платил не винаги помага.

без капаро е ОК, но гледайте да отидете към обяд - 12-14ч, защото ако отидете вечер, те започват да се притесняват дали ще дойдете и тогава играят на риск печели, риск губи.

# 8
  • Мнения: 461
Шанс, благодаря за съвета. Дано наистина няма изненади.

Общи условия

Активация на акаунт