на лекар

  • 3 080
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 29
Здравей! Аз отидох на лекар на 10-я ден от закъснението на цикъла, което при мен си беше в 6 г.с. Още на първия преглед АГ-то видя пулсиращата точица. Успех и леко бременеене!   bouquet

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
В 6 г.с , но ме върна, защото не можеше да потвърди на 100 % и отидох отново в 7 г.с. за да чуя най-добрата вест  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 188
Аз отидох в 5 г.с., но се видя само точка.В седма г.с. вече имаше сърдечна дейност.Желая ти една лека бременност и едно прекрасно бебче.

# 48
  • Мнения: 14 654
Aз мисля да отида след 2 седмици някъде, последно ми дойде на 17 февр, горе-долу като на тебе значи. Днес правих тест - положителен  Simple Smile С първото отидох в 8г.с.
Виждам, че вече имаш лентичка, така че честито   bouquet .

# 49
  • Мнения: 2 015
Какво стана?Ходи ли на доктор?

# 50
  • Мнения: 39
не ,още не съм мисля да изчакам още седмица,две  newsm17  дано  всичко е наред

# 51
  • Мнения: 2 447
Аз отидох в 4 г.с. видя се една малка точица.

# 52
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Когато си готова, тогава е добре да огидеш на лекар.

# 53
  • Мнения: 961
Аз отидох в 8 г.с. Тогава ми потвърдиха, че плодът има сърдечна дейност.

# 54
  • София
  • Мнения: 23 079
Отидох на лекар 10 дни след закъснението, като вече си бях направила тест, който естествено беше положителен. Видя се плодното сакче и точката и още тогава започна да ми попълва картона за бременността.
Успех  Peace

# 55
# 56
  • Мнения: 60
ако идеш сега ще ти каже че има нещо ама и той няма да е сигурен какво е.....изчакай поне седмица две...поне окоплодното сакче ще се види......но не и бебе че ще е мноооого мъничко още

# 57
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
аз отидох във втори месец и половина , но защото аз се забавих , иначе бих отишла и по-рано Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 1 535
Ходих в 5 г.с. и се видя малката точица.
Не винаги обаче успяват да я видят толкова рано. Ако имаш търпение (което аз никак нямах  Rolling Eyes) изчакай още 1 седмица.

# 59
  • Мнения: 24
Аз отидох на преглед за първи път в 6 г.с.

Общи условия

Активация на акаунт