ГОРЕНЕ НА РАНИЧКА НА ШИЙКАТА НА МАТКАТА

  • 19 459
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
здравейте на всички,интересуване дали боли обгарянето на раничка на шийката на матката,при положение че е доста голяма и другият ми въпрос е дали е ако се отстрани оперативно болезнено ли е след това

# 1
  • Мнения: 21
Горенето на раничка не е болезнено,неприятно е /по-точно миризмата която се усеща при горенето /,но всичко е търпимо.Желая Ви успех!

# 2
  • Мнения: 2 011
 Peace Подкрепям - НЕ БОЛИ !!! Само миризма има ....  Tired Face apchih dont

# 3
  • Мнения: 71
много ви благодаря за отговорите,а оперативното премахване боли ли,до колкото знам е с пълна упойка,но ако знаете повече пишете ми

# 4
  • Мнения: 25 571
Оперативно премахване на кое? На раничката, на шийката или на цялата матка?

# 5
  • Мнения: 2 011
Ако е на шийката - моята  е ампутирана и не  боли защото  е с пълна упойка! После има болезнено и неприятно усещане но то бързо минава! Peace

# 6
  • Мнения: 100
Моята беше голяма и затова ми направиха криодиструкция,напълно безболезнено е ,без упойка,но се прави в малко центрове.Препоръчително е,ако искаш да раждаш

# 7
  • Мнения: 153
Моята беше голяма и затова ми направиха криодиструкция,напълно безболезнено е ,без упойка,но се прави в малко центрове.Препоръчително е,ако искаш да раждаш

не се притеснявай, на мен ми гориха раничка през декември миналата година - безболезнено е и за 3 мин.Както са ти казали и момичетата, миризмата е малко неприятна, но това не е проблем! Успех!

# 8
  • Мнения: 2
Болка наистина няма. Дискомфортът не е повече от колпоскопски преглед. Докато разбереш, че започва и вече са свършили. Аз пих Аулин половин час преди да вляза и усещането съвсем се притъпи.

Бях се подготвила, че миризмата е неприятна и се чудех как да я заобиколя, но нищо не измислих. Всъщност, наистина има миризма, но поне според мен тя не е от горенето на раничката, а от сешоара, който използват, за да отвяват пушека на лазера.

Така че, като се абстрахираме от нетипичната поза, ако затвориш очи можеш да си представиш, че си на фризьор  Laughing
А, може да усетиш, ако е по-продължителна манипулацията, нещо като леки контракции (прилича на стягането при цикъл).

Самото горене минава бързо, но последствията му се задържат по-дългичко. На следващия ден започва да тече лимфа и се изхвърлят малки черни парченца като сажди. Десетина дни по-късно може да се появи леко кръвотечение. Най-малко докато мине първият цикъл се пазиш от инфекции - без секс, басейни, натоварване. После отиваш на контролен преглед и от там вече си следваш инструкциите на лекаря.

# 9
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Не не боли.Е не е най-приятно усещане. Гориха ми я през март.

# 10
  • Мнения: 657
Моята я тушираха със Солкожин.Болка имаше лека както при цикъл,но търпима.По неприятна е миризмата.Беше голяма и гориха 3 пъти.

Общи условия

Активация на акаунт