Детски магазини в гр.Сливен

  • 18 193
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
какво толкова го хвалите този магазин косара хубав магазин но пълен с китаиски стоки просто не е същото което беше в началото аа що се отнася до цените на колички и кошари  в бебе центъра са доста по ниски правят 5%  намаление при покупка на количка и кошара а в тази цена влиза и матрака  а тя е с 50 60 лева по надоло от косара но всеки има право на избор сам да прецени какво и от къде го иска

# 16
  • Мнения: 15
Po povod stokite vij sega moeto momi4e vremenata se menqt spored tarseneto i predlaganeto. A za cenite na ko6arite i koli4kite nemoga da se saglasq  a i toq bebe centar kakvo go hvali6 nemoga da razbera ako si kupi6 ko6ara ili koli4ka ot tam posle pak 6te ide6 v nqkoi magazin da pazari6 drehi i dr. A i v Kosarata ti davat 10% namalenie za koli4ki,ko6ari i drehi na novorodenoto, a posle polzva6 karta za  5%namalenie za period ot 10godini za drehi i obuvki kakvo pove4e da iska6. Za  zatova az ti prepora4vam parvo da ogleda6 sveta okolo teb i togava da govori6. A ako iska6 da posporim moje da go napravim na jivo.

# 17
  • Мнения: 355
Работното време на Косарата някой знае ли го?

# 18
  • Мнения: 15
rabotnoto vreme na kosarata e: ot ponedelnik do petak- 09:00 do 19:30 ; v sabota e -09:00 do 18:30; a vnedelq -10:00 do 18:00 4asa. Grinning

# 19
в момента бебе центъра имат много добра оферта ако си закупиш количка и кошара правят 5% намаление и освен това цените им са с 50 60 лева надоло от косара и складовете. Ако за вас тази сума е нищо за мен не е така . Ще си купя нещо на детето с тези пари защо ще ги давам на тях.  Доставиха ми ги на адрес за тяхна сметка въобще доволна съм и от обслужване.

# 20
  • Мнения: 355
Аз лятото посетих този бебецентър , то всъщност не е никакъв бебе център а е един гараж.
Имат много малко неща една кошара имаше и 5-6 колички и цените бяха доста надути.
Това разбирасе е мое мнение , но аз не бях никак доволна от магазина.

# 21
  • Мнения: 126
Косара ми харесва като магазин, но лятото си пазарувах цял месец от там. Всеки ден давах по стотина лева. Един лев не ми направиха отстъпка и за капак ми дадоха накрая едно развалено мляко за което дадох 16 лв. Сега пак ще си идвам и ще пазаря кошара а може би и количка но май няма да са от Косара.

# 22
  • Мнения: 41
Косарата е магазин като всеки един,каквото го хвалят този магазин.Има хубави неща има и боклуци.Много рядко съм купувала от там.

# 23
  • Мнения: 19
Привет,

Косара е голям магазин, те всъщност са верига имат три магазина до колкото знам, два в Сливен и един в София. Освен това си имат сайт (пишете в Googleto магазин Kосара), може да се поръчва онлайн. Така, че спокойно може да си сравнявате цените и да прецените самички без да се разкарвате кое си заслужава и кое не.

Поздрави

# 24
  • Мнения: 283
На пощата ба Косарата им писах да ги питам дали в някой от трите магазина имат една количка и вече две седмици никой не ми отговаря. Просто българина не знае как да си върти бизнеса.Да не говорим, че в магазина им в Сини камъни говореха все едно са хванати от гората и с доста марки колички не просто не бяха запознати, ами въобще не бяха чували за съществуването им.

# 25
  • Мнения: 19
Привет отново,

Това за мейла ми е трудно да го повярвам, защото ми се случва да се консултирам по мейл с тях и честно казано ми отговарят в рамките на час - два, а си имат и онлайн чат на който отговарят веднага.

Поздрави

# 26
  • Мнения: 283
Привет отново,

Това за мейла ми е трудно да го повярвам, защото ми се случва да се консултирам по мейл с тях и честно казано ми отговарят в рамките на час - два, а си имат и онлайн чат на който отговарят веднага.

Поздрави
Ами на мен още не са ми отговорили.....минаха повече от 2 месеца....нямам думи просто

# 27
  • Мнения: 1
въобще не ми го хвалете този магазин косара. най некоректните търговци.продават ти нещо и дотам...ако имаш нужда след това от тях за гаранция или помощ дори за закупена стока ще има да чакаш. още чакам обаждане от тях по конкретен въпрос . ще си остана с чакането. НИКОГА ПОВЕЧЕ В КОСАРА....

Общи условия

Активация на акаунт