Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора
Какво мислите за Вип Брадър тази година и тяхната блоготворителна инициатива? Дали отново всичко е сценарий и дали събраните пари ще бъдат похарчени по предназначение или ще отидат в някой джоб?
Цитирай

София

Някаква част вероятно ще отиде.  Но  предпочитам да помогна с повече пари, но директно, отколкото да хвърлям смс-и предназначени преди всичко за хонорарите на  сбирщината пропаднали типове  (изключвам само 2-3 лица).
Цитирай

Не вярвам всичките да отидат в някой джоб, прекалено голяма е кампанията.А иначе мисля, че този път ВИП-овете се представят по-добре всравнение с предишните излагации, но има време ще видим.
Цитирай

sofia

мисля,4е ВОНИ и СМЪРДИ Peace
Цитирай

Ако отидат парите за благотворителност супер, но мен много ме интересува дали самите участници са взели пари за да участват!!! И ако са взели това е много много тъпо и безочливо! Що за благотворителност би било това??
Цитирай
Според мен са взели и ще вземат! Предполагам, че дори ще вземат много. Всеки от тях има някакъв бизнес, който е оставил заради участието си в предаването. Не мисля, че биха зарязали задълженията си (участия, бизнес и т.н.) за тази кауза. Не ми се вижда реално.
Цитирай

София

Ето част от пост от другата тема:

Цитат
Ох, много ме е яд, че не намирам интервюто с Нико Тупарев!   Никъде не е качено 

Продуцента на ВБ3 каза, че за хонорари на звездите са дадени общо 1,5млн лева! Но пък крайната цел била да се съберат около 3млн до края на Випа! 

Цитирай

Шопия

Идея си нямам.
Ако от едната страна на кантара се сложат хонорари, обзавеждане и глезни за т. нар. випове, а от друга евентуалните лепти за благотворителност, резултатът сигурно би бил равен. Единственият кяр ще бъде за НОВА, операторите и посредниците на линиите. И малко реклама на усти и други зурли.

Цитирай

Ако отидат парите за благотворителност супер, но мен много ме интересува дали самите участници са взели пари за да участват!!! И ако са взели това е много много тъпо и безочливо! Що за благотворителност би било това??
Не знам дали са взели пари, за да участват, обаче този алкохол, който видях зареден, ми вади очите. С парите от него сигурно могат да изхранят един дом за изоставени деца, поне седмица. За какви каузи говорим. И изобщо от това: "Дайте да дадем" вече ми призлява.
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Ами да.
Аз съм върл противник на подобни реалити формати, но особено недолюбвам "Брадъра". Меко казано, смятам го за извратено и грозно зрелище. Гъделичка най-долните человечески страсти.
Е, как едно такова зрелище може да се маскира като добро дело? Ами че то е като вълкът, облякъл нощницата на бабата. Кой се хваща?
Червените шапчици.
Цитирай

ВАРНА

да бяха дали и номера на банкови сметки.

подобна тема  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=381804.0

Цитирай

Стая № 6

Казах си мнението в тази тема.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=381804.0

Гледам им сеира иначе.
Цитирай

in the boulevard of broken dreams

Взели са. И то повече, отколкото ще съберат за децжтаа. Така първоначалната идея губи смисъл.
Все пак децата ще получат някакви помощи. А ние - зрителите ще се наслаждаваме на интересно шоу (не всички зрители, естествено).
Цитирай

Варна

Ами да.
Аз съм върл противник на подобни реалити формати, но особено недолюбвам "Брадъра". Меко казано, смятам го за извратено и грозно зрелище. Гъделичка най-долните человечески страсти.
Е, как едно такова зрелище може да се маскира като добро дело? Ами че то е като вълкът, облякъл нощницата на бабата. Кой се хваща?
Червените шапчици.
Peace
Цитирай

Взели са и то много. Не я разбирам аз така благотворителността. Благотворителност - отказваш се от хонорар в полза на кауза.
Благотворителност - издигаш лозунги Дайте да дадем.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора