Споделете 101

  • 24 256
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Аз пак да се похваля с работността си.Сгоден случай да се запиша в новата тема...

# 16
  • Мнения: 2 196
Много искам да харесам Андрейчо, толкова перфектен, като излязъл от реклама на Стийм Моп. Но още ми е мъчно за Боби.
Споделям много симпатичен младеж, който дойде да отчита показанията на водомера. И той беше като излязъл от реклама, ама на Жилет.
 

# 17
  • Мнения: 503
Ей, футболистче, да не ме обиждаш на обикновеност!  Mr. Green
Ако съм разбрала скритата еросимволика на 101, това каква ме прави?
Днес ми е такова- http://www.youtube.com/watch?v=bMAGwMAXTpU

# 18
  • Мнения: 3 405
и в 101 ли има?  Shocked  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 742
Галски, прави те мръсница на подсъзнателно ниво. Неосъзната, демек, спи звяра в теб и чака само някой да го събуди, пожелавам ти го де  Grinning.
Анджи, ти не се прави на щипана мома  Twisted Evil


Бианка, и аз много искам да харесам Андрейчо. Голямо напъване пада по тоя повод, да ти кажа. Поне да беше месояден. Ех, Боби...

# 20
  • Мнения: 4 371
Не знам какво да споделя, че да не ме затрият.

# 21
  • Мнения: 4 585
Има, разбира се. 101 е като тройка с близначки.
Махнахме киселото мляко в таратора, сложихме кисело вино.

# 22
  • Мнения: 2 716
По-скоро с близнаци.

(от третия път успях)

# 23
  • Мнения: 1 217
Мойте от сутринта се скараха Laughing Пискунча докопала на брат си учебника по китара и му махнала корицата и той взе да и размахва пръст Mr. Green:"забранявам да ми пипаш учебниците!!!" ,"разбра го",спор няма Grinning
Нашият татко,ако не ни урочаса някой ще си е вкъщи цяла седмица ,колко пъти съм си мечтала и ние да сме на разходка с него в ден,различен от събота и неделя.
Спокойна и усмихната седмица ви пожелавам!

# 24
  • UK
  • Мнения: 3 959
Споделете изостава от немската тема с цееели 16 броя. Simple Smile Това са двете ми теми от отчетен тип, тази и немската. И Пъзелската, разбира се, но тя е по интереси, пък с номера е мнооооооого назад. Simple Smile

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Днес ми е мъжки ден. Сутринта нахлузих пуловера на мъжа си и го препасах с колан, че иначе ми виси. Сложих си най-студено-цитрусовия парфюм, закарах го с колата до работа и се паркирах в офиса, обзета от агресивно-действени мисли. Няколко часа по-късно кротко си чета бг-мамма... Дотук с мъжкия ден.

101 е 5 в двоична бройна система. Можете ли да насмогнете на четирима наведнъж?

# 26
  • Мнения: 4 585
Знаток, за близнаците, мина ми през ум, но възританието ми ме възпря.
Това, между близнаците, е заоблено и пухкаво. Страхувах се да не ви обидя на телеса.
МГМ, дай линк на ЛС към немската, да си рефрешна малко немски.

# 27
  • Мнения: 1 052
Днес ме разбират. Или поне до този момент. Това е нещо, което безкрайно ме радва.
Изпитвам неистово желание да ми се случи нещо невероятно хубаво.

# 28
  • UK
  • Мнения: 3 959
В немската тема си говорим на български. Simple Smile Има тема за учене на немски в Хоби, ама отдавна никой не е писал в нея. Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 6 796
Какво си споделяте?
Тези дни нямам какво да споделя, ама ей така, домъчня ми за вас и се цопнах тук. Подсмрък.

Общи условия

Активация на акаунт