Спешен съвет

  • 1 539
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, днес е 7-ден от закъснението на цикъла ми, взех си тест за бременност но преди да го направя, М ми дойде, но доста по-тъмен и обилен. По принцип М ми е слаб и без болки. Ако някой може да ме посъветва, защото вече се паникьосах, а гиниколожката ми не е на работа.

# 1
  • Мнения: 139
Мисля си ,че пак можеш да си направиш теста Rolling Eyes За да разбереш дали е М или е цветна бременност Peace

# 2
  • Мнения: 1 045
Ами ние да те посъветваме да си направиш тест или да идеш при друг АГ друго незнам какво може да кажем. Peace

# 3
  • Мнения: 39
върви при друг гинеколог не се дръж така

# 4
  • Мнения: 830
Дано не прозвуча грубо, но може просто да ти е дошло, случва се да закъснее дори и с повече от 7 дена. За успокоение отиди на лекар.

# 5
  • Мнения: 27 524
Няма от какво да се паникьосваш, нормално си е. Може да е имало оплождане, но да не е станало вгнездяване, затова да имаш малко закъснение и после ти идва, по-тъмен и обилен, но не е притеснително.
Може да не е имало нищо, просто по други причини да имаш закъснение, случва се  Peace
И се случва да е по-обилен и тъмен, както и по-светъл и оскъден пак по други разни (хормонални обикновено) причини  Simple Smile
Не се притеснявай и успех следващия път  Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 3 789
Няма от какво да се паникьосваш, нормално си е. Може да е имало оплождане, но да не е станало вгнездяване, затова да имаш малко закъснение и после ти идва, по-тъмен и обилен, но не е притеснително.

И аз споделям мнението на Блонди, за всеки случай иди да те прегледа лекар, защото ако е имало и леко вгнездяване, може да има нужда от лек. намеса.
Успех следв. път Hug

# 7
  • Мнения: 3 092
Не се навивай излишно , най -вероятно е цикъл .
Успех следващият път . Hug

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
Подкрепям напълно, още повече със затоплянето на времето и идването на пролетта, на мен например винаги ми закъснява дори и с по 20 дни. Като влезе в ритъм организма пак си е точен.  Peace
И успех следващия път.

# 9
  • Мнения: 3 641
Най-добре кръвен тест. Във всяка лаборатория го правят. Уринарните често подвеждат Peace

# 10
  • Мнения: 9 776
Случи ми се веднъж / и даже тогава с шегувах /, когато опитвах да забременея вторият път,  ми дойде М два пъти за един месец - много обилна беше. Мислила съм си тогава, че е точно това, което Блонди е описала.

# 11
  • Мнения: 2 447
Консултация с лекар за всеки случай.

# 12
  • Мнения: 267
Блонди ти е обяснила много добре Peace

# 13
  • Мнения: 4 335
Като ти свьрше може да отидеш на преглед за всеки случей.
Иньче не виждам нещо притиснително.

# 14
  • Мнения: 1 796
На мен ми се е случвало да ми закъснее с 10-ина дни без причина, така че без паника.Отиди все пак на лекар за твое успокоение.

Общи условия

Активация на акаунт