Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 143 отговора
Толкова съм самотна със съпруга ми, не ме кара да се чувствам специална, желана. Той не ме привлича, не знам дали го обичам, но искам. Той е мил и добър съпруг, но просто нямам страст към него, уважавам го за всичко което прави за мен, но няма любов. Живея в самота и горчивина от това... Sad
Цитирай

През девет форума в десети

А защо изобщо се омъжи за него?
Цитирай

след като не го обичаш и желаеш,защо се омъжи за него?!
начин няма да обикнеш някого насила,но поне го цени и уважавай,сама казваш,че е добър съпруг.
Цитирай

Galaxy 13197853088

#2gunfire   bouquet  Praynig  Love
Цитирай

Горна Оряховица

А защо изобщо се омъжи за него?
И аз това питам.
Цитирай

Прати го при мене твоя мъж на обучение, ако се вслуша в съветите ми със сигурност ще се почувстваш желана и специална. Ама няма да е безплатно да знаеш.  Mr. Green
Цитирай
Омъжих се за него защото тогава имаше чувства, чувствах се най-най, когато съм с него, той ме милваше , галеше , казваше ми колко ме обича, гледаше ме с обожание, слушаше ме в захлас когато му говорех, а сега гледа само ТВ-то и казва, че ме чува, дори не ме поглежда Crying or Very sad
Паси, по-добре мен научи как да му привлека вниманието?
Цитирай
Толкова съм самотна със съпруга ми, не ме кара да се чувствам специална, желана. Той не ме привлича, не знам дали го обичам, но искам. Той е мил и добър съпруг, но просто нямам страст към него, уважавам го за всичко което прави за мен, но няма любов. Живея в самота и горчивина от това... Sad

Винаги ли е било така?
Цитирай

Не знам Паси какво ще те научи, ама ако питаш мен, покани комшията на гости и минете 2-3 пъти пред екрана на телевизора, на път за спалнята...
И това ако не помогне, изгони го.  Mr. Green
Цитирай

Винаги ли е било така?

Така, както го описваш, излиза, че по-скоро на него му е скучно с теб. Ако искаш да му привлечеш вниманието, направи нещо различно, отидете в хубаво заведение, купи си предизвикателно бельо, катализирай малко нещата.
Цитирай

София

Ами това е очакваното развитие в една дълга връзка. Минат ли 2-3-4 години... пиши ги бегали и двамата. Те всички са така... докато те хванат - цуци-гуци... после - телевизора, дистанцията и мърморенето нон стоп.
Цитирай

Накарай някоя приятелка , на която си вкарала телефона и под мъжко име да ти прати смс в полунощ с нежни слова.  Mr. Green Много привлича вниманието. Ако не помогне, послушай съвета на Как'Сийка.  Laughing
Цитирай

Накарай някоя приятелка , на която си вкарала телефона и под мъжко име да ти прати смс в полунощ с нежни слова.  Mr. Green Много привлича вниманието.

И шамарите.  Mr. Green
Цитирай

София

направи нещо различно, отидете в хубаво заведение, купи си предизвикателно бельо
Стига с това бельо, бе хора. Ако ще да е със съдраните кюлоти на баба си, ако му е нова бройка и е влюбен в нея, ще я желае пак и пак. А за хубавото заведение... трудно е да накараш законния си съпруг да стане от диванчето и да идете някъде. Има и такъв момент, в който все пак, си го изкарала някъде, седите като два урунгела там, ама е същото, каквото и вкъщи. Замине ли химията - нито бельо, нито заведения, нито трети човек помагат.
Някои хора така са устроени, че не забелязват това или се примиряват, поради някакви обстоятелства, други... забелязват промяната в отношението и ги боли от това, започват да страдат. Пък и в крайна сметка си казваш - защо да се правя на маймуна да ме хареса отново?!... а аз него харесвам ли го такъв? С какво провокира той нейните чувства, за да се бори тя за неговите... боже, боже... любовта и трепета е преходен.. само че някои успяват да си живеят без него и занапред, а други продължават да го търсят, страдайки по минали вълнения.
Цитирай

С какво провокира той нейните чувства, за да се бори тя за неговите...

Ами не знам, ама тя пита как да се влюби отново в мъжа си, не той.  Mr. Green
Аз от цялата работа разбрах, че когато е бил лудо влюбен и я зяпал с обожание, тя го е обичала. Но понеже сега той харесва повече телевизора от нея, тя го разлюбва.
Драма!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 143 отговора