Каталог бои на KEUNE

  • 83 253
  • 124
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 84
Магазин Белисима, на Колхозния пазар- Варна.
Гледам 1.90 и 1.99- черното ми изглежда по- синьо от синьо черното...?



Дренка  много ти благодаря !!! Hug
Аз обикновено се правя със синьо-черно ; но щом черното е по - хубаво ще взема него!  bouquet  bouquet

# 31
  • Мнения: 17 407
Видях, че пише кобалтово черно, каквото и да значи това. На мен много ми синее, не знам "на живо" как е, ама ми харесва, де.

# 32
  • Мнения: 3
Рошавка, ако се боядисам с най-светлото №2000, дали ще се изсветли както трябва. Цветът на естествената ми коса е кестеняв. Досега се боядисвах с най-светло русото на BES, но пак ми става едно рижаво такова никакво/ама и аз как го обясних/.Благодаря предварително

Ако имаш някакъв жълт или меден пигмент в косата е възможно да изсветлиш много, но да не е правилният оттенък. Само блондора може да ' убие' до голяма степен подобни нежелани пигменти. Това е причината много фризьори да обезцветяват първо и после да боядисват русо.
Когато искам да щадя косата, използвам супер изсветляващите, ако има проблем с пигмента матирам след това най- често и давам специален матиращ шампоан.   bouquet
Понякога русото изисква компромиси във някои отношения.

# 33
  • Мнения: 3
Fashion нюансите са страхотни, ще взема да пробвам и без това нямам любима боя в момента, така че ето един добър повод за експерименти Flutter

И мен са ми много любими, много добре се съчетават със сиво или бяло руси коси, за ефект на бретона или отделни кичури.




Ей, супер идея е това за бретона  Hug Не бях се сетила. roshavka, ще имам да те черпя  Heart Eyes

Като си избереш цвят и се направиш, пусни снимки за да видим как е станало. И за да видят нагледно другите какъв ефект може да се постигне със боите. Много ще е полезно, радвам се, че ти харесаха идеите. Ще взема да кача още снимки, със разни такива странни идеи и фешън цветове, които могат да се постигнат с Бес Simple Smile

# 34
  • Мнения: 3
Магазин Белисима, на Колхозния пазар- Варна.
Гледам 1.90 и 1.99- черното ми изглежда по- синьо от синьо черното...?

Наистина не се вижда, но 1.99 е синьо черно Simple Smile

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 87
Рошавке голямо благодаря.Значи май ще трябва да е обезцвета.А можеш ли д препоръчаш обезцветител, който не изтощава много?

# 36
  • Мнения: 1 186
Отново браво на нашата фризьорка smile3501
Рошавка ще кажеш ли нещо за светлото русо,от това за което се борим в русата ни тема newsm78

Последната снимка ' супер блонд' серията, много щадяща и изсветляваща, но ако има проблем с меден или жълт пигмент не се получава добре.
Благодаря ти..... newsm51

# 37
  • Мнения: 298
Само комплименти от мен за тази боя. Две години се правих с 1517. Мноооого бях доволна. Предвид това, че косата ми трудно се поддава на изсветляване - цвета ставаше много добре. Слагала съм и Лонда, и Сери, и още една камара бои, но резултат като с Кюн 1517 не съм постигала.
За съжаление във Варна много трудно се открива.
Магазин Белисима, на Колхозния пазар- Варна.
Гледам 1.90 и 1.99- черното ми изглежда по- синьо от синьо черното...?

Ходих миналата седмица и собственичката на магазина каза, че не я зарежда вече, защото няма търсене.

# 38
  • Мнения: 17 407
Значи остава офисът на Christian of roma  на Цимерман.

# 39
  • Мнения: 3
Рошавке голямо благодаря.Значи май ще трябва да е обезцвета.А можеш ли д препоръчаш обезцветител, който не изтощава много?

Като цяло обезцветяването не е една от най- щадящите процедури. Като марка няма значение според мен, аз иползвам на Алфапарф, Бес и Кюн, гледай само да е със нисък процент оксидант, за да не прегориш косъма. Ако трябва се обезцвети на два пъти със 6%, но не и с 12 %.

# 40
  • Мнения: 3 641
Моята фризьорка ме прави със синьо-черно. Е, няма син оттенък, но пък черното е прекрасно Simple Smile

# 41
  • Мнения: 595
Е, хайде, де, момичета, давайте снимки на новите ви цветове! 1517 е просто невероятен цвят!

# 42
  • Мнения: 298
Моят не е нов, защото от лятото не съм се боядисвала с тая боя, но ще потърся в къщи снимчици и ще кача.

# 43
  • Мнения: 179
Дано да не се води за спам, но като търсих информация за продуктите на тази марка (трябваха ми по-специално шампоани) и попаднах на тази тема.

А когато видях, че има и стилист тук, много се зарадвах  Simple Smile. Имам един въпрос.

Косата ми е доста дълга - над педя под раменете и ходя на студено къдрене веднъж на годината от 4-5 години. Никога досега не съм имала проблеми със косата, докато не почнах да си правя руси кичури (знам, че това в комбинация с къдрин е смърт за косата). Любопитното е, че дори сега изглежда здрава, но ми трябват минимум 10-15 минути на ден да разплета топките възли, които се получават на някои места, където има кичури.

Тъй като ясно си давам сметка, че не мога да продължавам така, реших да си я оставя права и да я изруся, но не до бяло, а по скоро меко златисто русо (не знам как да го опиша по-добре) - естественият ми цвят е светло кестеняв. Въпросът ми към стилистката е кога ще мога да направя това изрусяване, при положение че юли ще стане година от последното къдрене и косата ми е израснала до ушите? И ще може ли да стане това само с тази боя, която изсветлява до 5 нюанса, без да се използва прах преди това.

П.С: Съжалявам за тази тема, но съм в чужбина сега и не мога да отида на фризъор тук, а и не знам езика, за да попитам  Laughing

# 44
  • Мнения: 3
Дано да не се води за спам, но като търсих информация за продуктите на тази марка (трябваха ми по-специално шампоани) и попаднах на тази тема.

А когато видях, че има и стилист тук, много се зарадвах  Simple Smile. Имам един въпрос.

Косата ми е доста дълга - над педя под раменете и ходя на студено къдрене веднъж на годината от 4-5 години. Никога досега не съм имала проблеми със косата, докато не почнах да си правя руси кичури (знам, че това в комбинация с къдрин е смърт за косата). Любопитното е, че дори сега изглежда здрава, но ми трябват минимум 10-15 минути на ден да разплета топките възли, които се получават на някои места, където има кичури.

Тъй като ясно си давам сметка, че не мога да продължавам така, реших да си я оставя права и да я изруся, но не до бяло, а по скоро меко златисто русо (не знам как да го опиша по-добре) - естественият ми цвят е светло кестеняв. Въпросът ми към стилистката е кога ще мога да направя това изрусяване, при положение че юли ще стане година от последното къдрене и косата ми е израснала до ушите? И ще може ли да стане това само с тази боя, която изсветлява до 5 нюанса, без да се използва прах преди това.

П.С: Съжалявам за тази тема, но съм в чужбина сега и не мога да отида на фризъор тук, а и не знам езика, за да попитам  Laughing

Здравей, не мисля, че ще успееш да изсветлиш косата си този нюанс русо, които искаш без да използваш блондор или обезцветител преди това. Би се получило само с боя, но ако косата ти е къса, иначе няма как да стане.
Този тип бои са изсветляващи, но 'до 5' тона, което може да означава и един.
Отделен е въпросът за пигмента ти, ако той е меден или жълт, силно изрусяващите бои го активират и резултатът е много светло русо, но не добър цвят.
Вариант е да се обезцвети и боядиса косата ти и след това да продължиш да си боядисваш само с боя корените, но комбинацията от блондор и къдрин е наистина много изтощаваща.

Общи условия

Активация на акаунт