Евроком или Кейбълтел-кабелна+цифрова ТВ?

  • 3 363
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 932
Не знам към кой от двата да се включим и ще съм много благодарна на тези който ги ползват или са ги ползвали за отзиви.
Налага се да е към един от двата оператора , защото при нас не може нито Булсатком , нито АйТиВи, на първи етаж сме и пред на нас има много дървета, живеем в зона-Б5 и болка ни е 15 етажа.
Булсат почти категорично ни отрязаха , за монтаж на покрива, чакаме и им се обаждаме от месеци наред , предполагам че и с АйТиВи ще е същото и единствения ни вариант е цифрова през кабелна , а съм се заинатила за цифрова понеже си купихме ЛСД телевизор и в момента гледаме със стайна антена , няма такъв образ , писна ми да не мога да чета буквите на филмите , ужас е, затова се навихме да платим повече(отколкото към булсат/айтиви),  ама да можем да виждаме това което гледаме  Joy, че сега ако дават хубав филм не можем да го гледаме , добре поне че си сваляме филми на ПЦ-то и ги гледаме на ТВ-то после.
Надявам се да се включат много потребители с коментари , за които благодаря предварително   bouquet

П.П. интересува ме качеството на картината и поддръжката най-вече, при кой най-често се случва да забият каналите и да има чести проблеми и бавно отстраняване.

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 15:25 от nellyani

# 1
  • София
  • Мнения: 932
Е , явно никой от тук пишещите не ползва тези оператори , явно ще се рискува. В другите форуми , от "чичко гугъл", прочетох много против и за , и за едните и за другите. Искаше ми се от тук да чуя мнения.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 801
Нямам впечатления от Евроком, но ползвам КейбълТел и съм доволна. В началото картината не беше много добра, но още на другия ден дойдоха и ни смениха кабела и сега е супер, не си доплащаме за цифрова, не се налага засега.  Hug

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Не знам на каква популярност се радват Кейбълтел в София, но в Шумен все повече стават хората, които се отказват от услугите им. Почти не останаха приятели, които да не са преминали на алтернатива( която при нас е само цифрова, няма предлагане на друг кабелен оператор).

# 4
  • Мнения: 1 783
Кеибъл тел са ужасни.
Обмислям да прекъсна договора към тях.

# 5
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 669
Ние от около два месеца сме на цифрова на Кейбъл тел. Доволни сме, картината е супер, има около 160 канала.

# 6
  • Мнения: 309
Вкъщи също ползваме Кейбълтел трипъл плей и сме много доволни!За 39.90лв на месец имаме кабелна с доста добро качество, бърз и качествен интернет и телефон със 150 безплатни минути!Мился, че е доста изгодно!Когато ни свързваха хората бяха много любезни, не са ми цапали нищо вкъщи, изобщо когато се е явявал някакъв проблем, винаги са се отзовавали навреме!Не съм имала проблеми, напротив! PeaceМоже би зависи в кой квартал си и кой е отговорен за офиса там, защото като гледам има доста недоволни, аз съм в кв.Надежда и тук са много мили служителите им!Наистина не съм имала проблеми! Peace

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Нямам впечатления от Евроком, но ползвам КейбълТел и съм доволна.
и ние така. Не знам обаче дали има разлика в Сф и Сл. Бряг newsm78

# 8
  • Мнения: 1 783
Рая с каква скорост сваляте от торенти?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 801
Вкъщи също ползваме Кейбълтел трипъл плей и сме много доволни!...
Може би зависи в кой квартал си и кой е отговорен за офиса там, защото като гледам има доста недоволни, аз съм в кв.Надежда и тук са много мили служителите им!Наистина не съм имала проблеми! Peace
Аз също съм в Надежда. Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 975
С Кейбълтел телевизия +интернет сме плащаме 32.90 и сме доволни.Скороста е 4 или 6mb/s.

# 11
  • Мнения: 59
Ние сме доволни от Евроком!Качеството на картината е добро и за сега не са ни забивали канали.

# 12
  • София
  • Мнения: 8 072
За бога не си давайте парите на кейбъл тел. Няма по ужасни измамници. Чакам с нетърпение да ми свърши договора. Програмите са с ужасно качество, а за интернета просто нямам думи, първо- плащаш за нещо което не получаваш, второ- на ден прекъсва поне 10 пъти. Не си давайте парите за тоя дето клати гората.

# 13
  • Мнения: 3
съгласна съм с diana78

# 14
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 669
Ние пък сме много доволни от цифровата на Кейбъл тел. И сега нещо са се излъгали, но от два месеца са ни разкодирани 5-те канала Прериум дигитал, където дават само нови филми. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт