''Парфюмни размисли и страсти'' 7

  • 21 267
  • 357
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 246
Обпжавам Dune, това е най- любимия ми парфюм. Не съм ползвала Миднайт пойзън, ама ми казаха, че бил също много готин. Сега съм с черното Версаче и Хипноуз на Ланком, но мисля да си взема нещо на Диор след тях.

# 16
  • Мнения: 4
vili_2703 пробвай Линстантчето, да  Laughing
Аз снощи само му гледам кутията, отварям капачката и душа, защото леко миришеше, обаче не посмях да се пръсна, само душа и си летя в облаците  Laughing Laughing Laughing.... но не издържах, като лягах си пръснах съвсем малко на ръката. И по едно време се събуждам през нощта и си пъхам главата под одеялото, тоо отдолу всичко се омирисало на Линстанта, заспах си опиянена от аромата хаха, голямо чудо е било  Laughing Mr. Green чак ми е смешно. Но сега ме е страх да не го разлюбя, както каза Тинкърбел, май затова трябваше да взема 30мл, а не 50 Sad

# 17
  • Мнения: 6
Да се включа и аз в темата момичета. Аз също харесвам Dior, любим ми е Poison, даже бих казала,че се идентифицирам с този аромат! Имам си също и Dolce Vita, носила съм и Hypnotic Poison,  а Pure Poison не си купих, защото го заместих със сравнително по-евтиния,но подобен на него In Wait на J. Del Pozo..Тествала съм Miss Dior Chery, но не ми допадна..Определено си струва да се носят парфюмите  на Dior, личи си класата,а и са трайни и шлейфови! newsm10

# 18
  • Мнения: 214
Уаууууу ДИОР,ДИОР,ДИОР!Обожавам ДИОР!
Много харесвам Диориссимо,Адикт,Жадор и Пойзън./особено Тендър Пойзън/.От Дюн едно лято ми стана много лошо,но смятам,че е разкошен аромат.Мис Диор Шери не е моят аромат определено!

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Ето това ми е страшно интересно : http://www.fragrantica.com/perfume/Dior/Remember-Me-2001.html
Но доколкото разбрах от коментарите във фрагрантика е някаква лимитка и май не се намира вече. Някой да го е засичал или да го е пробвал. Заинтригувах се още повече от коментарите, че е много романтичен парфюм.
Харесвам Адикт във всичките му разновидности, Дюн, Диорисимо .... но на този етап бих си взела само класическия Адикт. Remember me не си спомням дали съм тествала,  Dior me, Dior mi not - парфюма показан от Рапацунцел тествах скоро и бих казала, че е приятен, младежки, свеж и никога не бих си го купила на цената на Диорски парфюм - има много от този вид, но много по-сносни цени. Иначе тези лимитки все още се намират по безмитните магазини на летищата. В началото на месеца на прибиране видях на едно летище сет от миниатюрки на Диор /включително и тези двете/, но просто не прежалих 45 евро за 5 дребосъчета /ако бях налетяла на тех на отиване, а не на връщане, все си мисля, че  щях да ги взема  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 74
Здравейте момичета!Включвам се на бързо да отговоря на въпросите ви от предишната тема.Тес,страхотно оформление!  bouquet  bouquet  bouquet

На Ромео Гигли парфюмчето още не ми е дошло,а го поръчах на сляпо преди повече от месец от ягодка.Загуби се нещо,писах им и ми казаха да изчакам до 27-ми...то ми се отщя направо SadКато дойде на всяка цена ще споделя отзиви.

За Ред Джийнс-сладък и то доста,една приятелка ми казваше,че и ухая на тютюн с него и наистина има някаква остатъчна миризма,която обаче в никакъв случай не дразни,по скоро прави парфюма много чаровен и съблазнителен.Плодово-цветен си е от всякъде и ужасно траен.На мен ми харесва чак три часа след напръскването,когато се усеща "тютюневото",но грешката е изцяло в мен-аз винаги се обливам,защото много гълтам аромати,а с този определено трябва по леко.Взех си го от гет бг-тестер 75мл за някакви смешни пари,май под 20лв беше,но 100% гарантирам,че е оригинал,защото и друг път съм си купувала този парфюм,но от парфюмерия.Едно към едно са PeaceКойто иска мога да му пратя да го пробва,само да ми обясните по подробно как отливате и в какво Simple Smile

Да ви кажа и за моя парфюм-рамененият-Flower by Kenzo Cry CryДушата ми плаче и то не заради парите,а просто се чувствам прецакана Sad Ходих да тестна,наистина истинският е сладък и то доста,чак леко ми нагарча,а моят е само сапунът и свежото на оригинала.ЕДТ тестер ми е,гледах отдолу си пише,че е произведен във Франция,само теста с петната пропуснах да направя.Сега се замислям да не би да съм пробвала ЕДП и от там да идва разликата Tiredне обърнах внимание.Утре ще направя теста с петната,той май е сигурен...Абе минало...Вече няма да си поръчвам парфюми на сляпо и така няма да ми се налага да разменям и да се чудя кой прав-кой крив ooooh!

Пробвах и този: Kenzo Parfum D'Ete
много ми хареса,свеж и цветен.Мъжът ми за мое голямо учудване направи асоциация с Диорисимо,който е мирисал точно 1 път ShockedНе можах да повярвам LaughingМислех,че не разбира и не помни парфюми,но след като го асоцира с него,разбрах защо ми харесва и срам за мен,но надали щях да се сетя да ги сравня Rolling Eyesне и веднага след секундно подушване Shocked LaughingСлуайност ще да е Sunglasses Laughing

Тестнах и Лавли на Сара Джесика Паркър и ми се стори скучен и без развитие.Не е лош иначе,свеж и той,не знам защо не ми допадна.Не е моя стил,иначе не би ме подразнил на друга жена със сигурност Simple Smile

За Лондон,не знам кога ще заминаваме,но до май някъде най вероятно.Без комп обаче никъде не отивам,ще гледам и нет да имаме Laughing...абе няма да ви оставя.Тук е единственото място,където мога да говоря за най голямата ми страст и то с толкова бъбриви и готини хора като вас!Много ви ценя!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 372
Ще си поръчвам пролетно-летен парфюм. Спряла съм се на I love love и Funny.
КОй от двата харесвате повече? за мен са много близки, но вторият е по-остър, май него ще поръчам.

# 22
  • Мнения: 4 134
Здравейте момичета Simple Smile, Миши радвам се, че има толкова много почитателки на Диор и как иначе - просто класа!

Тинкърбел, тестера на Кензо от размяна ли ти е, кофти -дано не е менте Peace

Innesse, Фъни на Москино не го познавам, помня, че I love love ми напомняше Лайт Блу на Долче и Габана, свеж и приятен Peace

# 23
  • Мнения: 22 414
Здравейте и от мен момичета. ))))
Аз сега пак мъдря покупката на някой пролетен парфюм. )))
Вчера както казах бях с Rummer 2 rose, но не е за студеното време хич. )) Точно за пролет, лято си е. )))

Tinkyrbel, много кофти така с този парфюм, дано не се окаже менте.
Аз не знам защо но нито един парфюм на Кензо не ми харесва, да не кажа чак, че са ми...."ужасни".

Innesse, за I love love, говориш за Moschino нали така. ))) Не е лош, става за пролетта, а другият не съм го пробвала, та не мога да кажа мнение.

# 24
  • Мнения: 214
J`adore има едни парфюмни листчета в една златиста кутийка.Някой знае ли какво се прави с тях?

# 25
  • Мнения: 4 134
Мирама на кой парфюм се чудиш Simple Smile Миши идея нямам

# 26
  • Мнения: 338
Аз също съм почитателка на Диор, като най-голямата ми любов е Dolce Vita  Heart Eyes. В момента имам също Дюн и Ж'адор. Ползвала съм Hypnotic poison, Pure Poison Elixir, Escale a Portofino, Addict 2.

# 27
  • Мнения: 214
Tess упорито търся снимка на продукта,но не го откривам.Ако влизаш в БЗ може да го мернеш...глезотийка някаква е,но какво ли се прави с тях Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 2 590
Добро утро и от мен.  Grinning
И на мен не са ми познати аромати на Moschino , само този новия, забравих как се казва, май Гламър беше, не е лошо парфюмчето , но не ме впечатли особено и сега като се замисля не мога да се сетя как ми миришеше, пробвах го само на блотер де. Може и от това да е било.
Тинкърбел като направиш теста с плата да пишеш какво е станало. Дано не е менте , а просто епт варианта да си е такъв.
Мирама имаш ли вече между какво да се чудиш за пролетния си избор?
Тес, Пелагия моля да ми опишете този Портофино, че наистина ми е много интересно.
Миши и аз нямам идея за какво става на въпрос с тези парфюмни листчета  newsm78
И ще се радвам ако някой се включи с отзиви за въпросната лимитка Ремембър ме.
Джемас това е интересна информация, не знаех че Пюр Пойзън се доближава много до Дел Позо в Бяло? Ще трябва да го пробвам и него. Grinning

Съжалявам латиницата ми се прецака.

# 29
  • Мнения: 22 414
Вили, то между много се чудя. ))) Като започнем от някоя от Лолитите (макар че ми идват малко сладки, но тези дни ще отида отново да ги пробвам), Промис на Кашарел една лимитка на Plesures на Ести Лаудер (има я в мегашоп) и още няколко, които пак там гледах. )) Та избора определено е труден. ))))

Mi6i76, за това ли говориш
http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.yourcosmeticbag … art%3D63%26um%3D1

по принцип за това пише, че е твърд парфюм, не схващам как точно се ползва. А ако това, което си гледала са точно листчета, възможно е да имат различни приложения. Да си слагаш в чантата, между дрехите и т.н., за да се ароматизират. )))

Общи условия

Активация на акаунт