''Парфюмни размисли и страсти'' 7

  • 21 269
  • 357
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 590
Е, няма да е редно - това си е идея на момичетата в другата тема Peace Абсолютно съм съгласна (то кой ли не е), че Диор са класа, и от каква Grinning
Всъщност си много права, сори  Embarassed

# 46
  • Мнения: 4 135
Ре, Романса е жесток аромат Peace Вили, моля те - няма за какво Hug

# 47
  • Мнения: 1 985
Романса е жесток аромат Peace
недей така,че сега ще го поръчам ,без да съм го помирисала:)малко ми трябва Mr. Green

# 48
  • Мнения: 4 135
По- добре го пробвай - може и да не ти допадне, аз лично се влюбих в него от раз Crazy

Има ли нещо, нещо малко, някоя нота, която бихте променили в обичан аромат - за да стане съвсееем по ваш вкус Peace Аз казах вече, че бих направила Миднайт една идея по - горчив, което не значи, че така не го харесвам Simple Smile

# 49
  • Мнения: 1 985
По- добре го пробвай - може и да не ти допадне, аз лично се влюбих в него от раз Crazy
мии   Embarassed...ще се помъча да се сдържа ,докато го намеря, че и аз не знам какво точно харесвам:)питай ме за мъжки:)
Вече продадох няколко дамски,купени по описание само:)сърбят ме ръцете да поръчвам и да се изненадвам- къде приятно,къде неприятно. И Lanvin така го взех и останах много, много  доволна Crazy

# 50
  • Мнения: 4 135
Романс гледам го водят флорал фрути, нищо плодово не мога да усетя в него, аз го възприемам само, като цветен аромат - нежен, елегантен, но и доста интензивен и траен, аз съм имала два пъти едп. - винаги съм получавала комплименти за него Simple Smile
Ох, пак ми се прииска Романс, и Дечи Дела и Долче Вита.......много различни, да не говорим за Орхидеята, Ейнджъл Sunglasses

# 51
  • Мнения: 1 985
Ох, пак ми се прииска ...... и Дечи Дела и Долче Вита.......много различни, да не говорим за Орхидеята, Ейнджъл Sunglasses
простете ме за невежеството,но какви са другите изброени:)ужас Embarassed Embarassed Embarassed...и всички на Диор ли са тежички? изключвам Жадор,който имах и не бих повторила,прекалено цветен и неиндивидуален ми идваше.

# 52
  • Мнения: 4 135


                 Дечи Дела                                                                 Долче Вита                                                                  Орхидеята                                            Ейнджъл


Не, не всички на Диор са тежки - за мен Адикт 2 си е лек ежедневен за лято, Пюър Пойзън също никак не ми е тежък, Мис Диор Шери също, да не говорим за разни лимитки и пр. за по -млади момичета Simple Smile

# 53
  • Мнения: 1 985
Tess d`Urberville, златна си...веднага записвам в списъка за някое МОЛ-че:)

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Тес, нямам Черното дел позо, но от тест ни напомня много като дух Кристобал на Баленсиага /втория много го харесвам и ползвам често, та за това не си купих Дел позото

# 55
  • Мнения: 4 135
ga_aMa_He , за съжаление Кристобал не го познавам Peace

# 56
  • Мнения: 2 590
Малеей колко съм невежа и аз. Този на Нина Ричи за първи път го виждам, а шишенцето е много интересно , все си мисля, че бих го забелязала. Има ли го по парфюмериите тук?

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
...и всички на Диор ли са тежички?
Не бих казала, лимитките като Форевър, Диор ми - диор ми нот и Ремембър /баси, как изглеждат написани на български/ са младежки свежаци. Дюн за мен е лек, други го определят като тежък ама ..... Диорисимо също е свеж, както и Адикт 2 и Адикт Шайн

# 58
  • Мнения: 4 135
Вили много отдавна не съм го виждала, но пък в някои сайтове го има и не е скъп, много го обичах - Дечи Дела е едни сладки малини....свят да ти се завие, много е...пленителен Heart Eyes

# 59
  • София
  • Мнения: 3 795
Благодаря Ви   bouquet Не прочетох първата страница, ама вече не сме само на пролетни парфюми, нали?

Общи условия

Активация на акаунт