118 DE: Голямото разчепкване

  • 10 099
  • 309
  •   1
Отговори
# 15
  • Немция
  • Мнения: 6 846
Навремето бабите каzваха, "мъжа трябва да поzнаваа жената само от кръста на долу".
Котаранке, големи лафове е ръсила твоята баба. И моята, едната, ми редеше съвет след съвета, за които си запушвах ушите и затова явно нищо не си спомням от тях. Grinning

# 16
  • Мнения: 32
Цитат на: Котарана link=topic=383066.msg10664678#msg10664678
Навремето бабите каzваха, "мъжа трябва да поzнаваа жената само от кръста на долу".

Joy Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 1 178
Навремето бабите каzваха, "мъжа трябва да поzнаваа жената само от кръста на долу".
Котаранке, големи лафове е ръсила твоята баба. ....

не беше моята баба, моята ме съветваше да си паzя кръста  Grinning, това съм го чувала от другаде и дълго време не раzбирах какво точно са имали впредвид Wink

# 18
  • Мнения: 11 307
Специално за МГМ и Мата
По-късно ще се включа адекватно

# 19
  • Мнения: 1 677
Пишете, пишете.... не мога да ви изчета....  Wink
тук се редува дъжд със слънце цял ден...

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ако знаеш как ти завиждам в момента... Simple Smile

Ако вярвах в знаци на съдбата, може би нямаше да ми направи впечатление упорития уинамп, който въпреки наличието на 3000 песни към дадения момент в него ми пуска само долу горе 20те немски песни които са вътре, нито всички надписи "Дрехи втора употреба от ГЕРМАНИЯ", нито всичките стотици Пасати по улиците (абе половината българи карат такова нещо), но групата германци в автобуса ми дойде малко повече днес.

Сестра ми е пристигнала в Бордо. Нещо й станало зле в самолета, ама ще се оправи. Simple Smile

Аз продължавам да си зяпам на Вечка снимката. Simple Smile Много готино. Ето и от мен снимки - улицата и къщата с крийпи бабата с куклите.

# 21
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 638
МГМ, тва са то знаците на съдбата Mr. Green

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Упорито отказвам да се влияя от знаци. Ама германците... Бяха някаква група ученици, предполагам на същия принцип на който сестра ми е в момента във Франция. Simple Smile Тъкмо си пътувах в автобуса и, както още като си живеех във Варна, но бях твърдо решила да се местя в София, си вървях по улиците и си мислех че скоро може би няма да живея тук, така и сега си се возех и разглеждах обстановката, мислех си какво
ще ми липсва и какво няма, ако пак се преместя някъде другаде. И влизат германците. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 685
Кога сварихте да изпишете темата.  ooooh!
Човек да не излезе един следобед от къщи.  Joy
МГМ ти още ли не си стегнала куфара. За кога чакаш.

# 24
  • UK
  • Мнения: 3 959
Напоследък така ги караме. Бързичко се изписват. Simple Smile Даже и аз почнах да пиша, обмислям дали да не помоля да ми слижат и ника в списъка, но ще изчакам още някой да се присъедини към него, защото искам да съм в червено. Wink

# 25
  • Мнения: 1 610
значи преди писах писах и се затри....сега викам само ЗааааПИИСС!
МГМ, не виждам какво има да го мислиш. Сядай си на гъза и учи немски,Другото само ще се нареди. Ти си , както казваше един мой съученик на класната , "Ебаси ий човека". Мен , ако имаше някой да ме подкрепи, нямаше една минута да стоя и да акам знаци на съдбата.
Ха добър вечер да кажа!
видяхте ли ми последната торта, ха!
Много готино хоби, направо си паднах на хобито.
Отивам да готвя за необходимото зло.

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 22:22 от rien

# 26
  • Мнения: 48
Някои такива драматични любови май не угасват никога- освен, ако не им посочим правия път.
Винаги съм имала с усещането, че един бивш не мога да го усетя само като приятел, защото преди това не сме имали връзка на чисто приятелска основа.

Просто съм по-категорична в това отношение, не знам какво чудно има в това. Flutter

.....мдаааа...и аз така мисля    Peace

# 27
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз пък имам един приятел, в когото бях влюбена преди време, всъщност първата ми любов. Не сме прекъсвали връзката помежду си, онзи ден се видяхме даже, спахме на едно легло гъз до гъз, така да се каже. Никога не е било проблем примерно за бившия ми приятел когато още не беше бивш, с този, другия, си имаме наши си "заигравки", като например традицията му и до днес да ми прави милион снимки, за които аз дори не разбирам, голяма част от които - на деколтето ми. Въпреки това никога не е било проблем. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 817
Айде...докато се разпиша и topicclosedJoy

# 29
  • Мнения: 1 610
МГМ, ние този го знаем. това е единствения преди телеца и е козирог.  Grinning
Апропо , чак сега видях някаква торта си правила....стана ми интересно как закрепи захарна украса на сметанов крем?  newsm78 Или нещо греша в преценката...

Общи условия

Активация на акаунт