Топ-темите във форума "Дом и семейство"

  • 2 162
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Как мислите, от какво зависи дали една тема ще се превърне в топ-тема на форума?
Тоест ще бъде актуална, дълго време ще остане на първа страница, ще подмине 20 страници и т.н.
Дали от човека, който я пуска или от темата за размисъл, която предлага?
Защо някои теми остават незабелязани, въпреки че не са лишени от смисъл?

Според мен има определени потребители, чиито теми стават топ, независимо за какво се отнасят. Явно имат нюх към нещата, които вълнуват масово хората. Много от останалите потребители държат да се разпишат в техните теми...
Темите, пускани от мъже, също бележат успех. Може би поради малкия им брой във форума.
Относно тематичността по мои наблюдения най-много се котират темите за секс, липсата на такъв, изневяра, взаимоотношения мъж-жена, снаха-свекърва.

Вие сте...

# 1
  • София
  • Мнения: 2 991
темата за близването от гинеколога... незнам ама вече 5 минути немога да си напиша отговора все някой написва нещо....  #Crazy
/това на майтап/, иначе определено съм съгласна с теб!

# 2
  • Мнения: 87
Много си права за тази тема!  Mr. Green

Да, това е още една категория теми, които се радват на завиден успех - теми на ръба на истината, звучащи леко наивистично-абсурдно, в които хората почват да разпускат напрежението и скоро темата добива закачлив вид.

# 3
  • Мнения: 7
Права си,така е.Аз обаче мисля,че повечето от седящите в този форум,освен,4е черпят полезна инфо,също така търсят и разтуха и  клюкички...Контингента сме майки седящи си в къщи- повечето- и грижещи се за малки зверчета,предполагам знаеш какво е...
А и е в кръвта на жената да клюкарства по темите,които с точност си изброила.
Също така по тези теми почти всички ние имаме пролем-човешко е-и търсим съвет.
Нета е Анонимен и човек може да пита и резказва повече от колкото очи в очи.
Мое мнение Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 019
Нета е Анонимен и човек може да пита и резказва повече от колкото очи в очи.


Това е голяма заблуда. Всъщност не си анонимен в мрежата.  Hug
Но си права, че тази измамна анонимност дава по-голяма свобода на пишешия.

# 5
  • Мнения: 22 343
Повечето теми, които са станали "топ теми" са някаква простотия, пързалка или т.н., в които въпреки всичко 90% от потребителите си умират да пишат. ))))

Много теми обаче, които са наистина сериозни и хубави....така си замират.
Явно хората обичат да гледат сеир и по-сериозните неща не ги интересуват.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 019
Mirama, съгласна съм с теб!  Hug

Май по пързалките всички обичат да се спускат!   Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 448
За мен топ темите не са тези, които се пълнят за час два и стигат до ключ, за тях е ясно, че всеки се записва с някоя глупост там да смях и да разпусне, малко чат с потребителки, с които така или иначе си имате думата и извън форума, в такива теми се смееш на воля.
Топ темите са такива, в които се пише с месеци и е приятно да ги четеш, да опишеш нещо лично в тях, което е те е докоснало, но не с език.  Laughing

# 8
  • Мнения: 2 175
Сеир да има, че да можем да си отдъхнем, че сме по-добре... Laughing Embarassed Joy

# 9
  • Мнения: 7
Еее недейте така сега..лъжкиня ли да се чувствам сега от това изказване ваше.....да съжалявам,че пуснях темата лиии или пък завиждатеее,няма за кво.
Пишещите също може да обидите така,вярвам,че всеки от тях е интелигентен човек и може да реши коя тема му харесва.

Вижте колко хубави теми с висок рейтинг има..
Аз преглеждам тези теми.

След малко тази ще слезе на долу.
Споко не се дразнете.

# 10
  • Мнения: 2 110
Къде изчезна темата за "близването от гинеколога"  ? Така не се бях смяла от дни ! За мен беше тема номер едно !

# 11
  • София
  • Мнения: 2 019
А, тук си е, само дето Татти я заключи.  Laughing

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383035.0

# 12
  • Мнения: 2 110
Благодаря ти sophsan !!!  Hug

# 13
  • Мнения: 431
Морална драма трябва да има, ако авторката на темата не е права, хиляда души трябва да й го кажат.

Или пък всеобщи теми, на които всеки новак се изказва с облекчение, че най-сетне е в час какво питат: как се запознахте с гаджето ("срещнахме се в барчето, той ме погледна и аз разбрах, че това е ТОЙ!!!"), как си бършете носа, колко често се къпете и т.н. Тук се съмнявам, че някой чете някого.

# 14
Морална драма трябва да има, ако авторката на темата не е права, хиляда души трябва да й го кажат.

Или пък всеобщи теми, на които всеки новак се изказва с облекчение, че най-сетне е в час какво питат: как се запознахте с гаджето ("срещнахме се в барчето, той ме погледна и аз разбрах, че това е ТОЙ!!!"), как си бършете носа, колко често се къпете и т.н. Тук се съмнявам, че някой чете някого.

И какво, нещо против новаците ли? Голяма драма - Ши каЙШ чИ съм новак в Бели дом. Ай***** (бииииип) #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт