Отговори
  • Мнения: 6
Много моля,който има впечатления от ресторант с градина в София да ми помогне!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 430
"Биляна" в Студентски град.
Имат голяма и хубава градина,намира се срещу зала "Христо Ботев"

# 2
  • Мнения: 337
Лебеда на Панчарево. Бях там точно на сватба, беше много хубаво.

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 10:31 от toni_ls

# 3
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Лебеда, Ловен парк

# 4
  • Мнения: 6
Благодаря,момичета,ще ги посетя,а за ресторант-градина Славия някой да каже нещо,че съм го харесала!

# 5
  • София
  • Мнения: 377
Много моля за малко по-подробна информация за Лебеда Praynig Ходихме днес да го видим за нашата сватба, след обикаляне на поне 15 други места, тъй като съм малко предубедена. По форумите пишат ужасни неща за него - че обявяват цена за куверт, която на самата сватба не е такава, че надуват сметката, че като цяло персонала е нелюбезен и т.н. На мен като цяло ресторанта ми хареса - приятен интериор, удобни сепаренца за гостите, управителят беше отзивчив...

Мерси  bouquet

# 6
  • Мнения: 662
Много моля за малко по-подробна информация за Лебеда Praynig Ходихме днес да го видим за нашата сватба, след обикаляне на поне 15 други места, тъй като съм малко предубедена. По форумите пишат ужасни неща за него - че обявяват цена за куверт, която на самата сватба не е такава, че надуват сметката, че като цяло персонала е нелюбезен и т.н. На мен като цяло ресторанта ми хареса - приятен интериор, удобни сепаренца за гостите, управителят беше отзивчив...

Мерси  bouquet

Била съм там няколко пъти /на сватби/ и според мен, ако не е градината  не е нищо особено.Обслужването не беше на ниво, вътре обстановката е доста семпла, но, ако ще е лятна сватба си заслужава заради гледката и природата.Персоналът е доста неприветлив, предполагам, че покрай баровците /и особено спортистите/, които се женят там, са свикнали на огромни сметки и бакшиши, и на всичко останало гледат пренебрежително.
Ако все още не сте се спрели на ресторант вижте и "Александрия"-на летището и в "Овча купел".Вторият не знам дали още съществува.

# 7
  • Мнения: 335
http://www.stvalentin.visa.bg/restorant.htm

На снимките изглежда малко бутафорно, но на живо е много приятно.



# 8
  • София
  • Мнения: 170
http://www.stvalentin.visa.bg/restorant.htm

На снимките изглежда малко бутафорно, но на живо е много приятно.





Била съм на сватба там, но обслужването беше меко казано ужасно. Сервитьорите се подпираха през цялото време, коментираха облекло, поведение на присъстващите, не сервираха на всички гости полагаемото се, а отделно разбрах, че не са върнали останалият внесен алкохол. Въпреки изричната уговорка да не се вземат пари от гостите за допълнителна поръчка - вземаха. И после пак са ги писали в сметките...
Говоря за 2006 год. Дано нещата да са се променили.

# 9
  • Мнения: 335
Може.
Номерът е, ако си правиш сватбата там, да си имаш "отговорник-ресторант". Някой, който е  малко извън тържеството, но движи всичко по предварително уговорените неща.
Тогава няма "разсеяни".

Кофти, ама за много ресторанти сватбите са специална далавера, щото щастливите участници са "над тези неща", "извън тези неща"... Все пак са на купон.

И правилно, стига закръгленията накрая да не са такива числа  Laughing





# 10
  • Мнения: 6
Може.
Номерът е, ако си правиш сватбата там, да си имаш "отговорник-ресторант". Някой, който е  малко извън тържеството, но движи всичко по предварително уговорените неща.
Тогава няма "разсеяни".

Кофти, ама за много ресторанти сватбите са специална далавера, щото щастливите участници са "над тези неща", "извън тези неща"... Все пак са на купон.

И правилно, стига закръгленията накрая да не са такива числа  Laughing


Много си права,аз мисля да назнача един отговорник,защото парите в днешно време се изкарват трудно и наистина в еуфорията няма как да забележиш какво ти се крои от ресторантьорите,накрая плащаш сметката и това е!

# 11
  • Мнения: 2
Ресторант с българска кухня и голяма градина - Механа Дияна. Но се намира до Пловдив, в село Труд. Има и хотелска база. Много е подходящо за сватби и по-големи празненства, защото градината е чудесна лятото и просторна. Снимките на открито също стават много по-хубави.

Ето и снимки на мястото: http://mehanata.info/gallery.html

За София мога да препоръчам: Ресторант Той и Тя ( в Драгалевци), един нов луксозен ресторант Глобус (в Иван Вазов) и може би ресторант Пчела (в Лозенец) - и трите места си заслужават.

Ето и линк към цял набор  ресторанти за сватби

# 12
  • Мнения: 91
Ресторант ,,Диана 3,, точно до басейна в Дианабад.Има градина отвън и ресторанта е хубав, беше ремонтиран преди моята свадба.Цените също бяха прилични и позволяват да си вкараш някои неща като алкохол,ядки и др.Момичето, с което се разговаря по тези въпроси беше много мила и винаги на разположение.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 422
градината на голф клуб Света София в Равно поле еневероятно красива, самото място цялото е като от приказките. Не знам с цените как са, но е невероятно привлекателно на външен вид. Моя позната се жени там и гледах снимките - скоро, та си припомних колко е приятно.

# 14
  • София
  • Мнения: 504
Аз мога да ти препоръчам ресторант "Глория палас" в Горна баня. Сватбата на сестра ми и моя бал бяха там и съм изключително доволна.

Общи условия

Активация на акаунт